Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 606 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Ne znam ko odredjuje.

 

Da, malus ide 50%, 30% pa 15% bez obzira na iznos stete.  Ali ne znam koliki je maksimum na koji moze da se pise evropski izvestaj i da li ga uopste ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8837 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ..... Honda NC750XD

Idea, parking, cekam suprugu.

Dolazi baja, izadje njegova lepsa polovina i ode u prodavnicu, on mamlaz krk u rikverc i odma vadi telefon.

Dolaze druga vozila, gleda covek gde da parkira, mamlaz samo digne glavu na kratko da pogleda i to je to, nema osecaj il ga bole patka da je zauzeo dva P mesta.

Sto je jos tuznije, niko da mu blicne, svirne, ukaze..... samo pogledaju i vrate se nazad.

 

IMG-20200229-171851.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2800 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ne mozemo mi tu nista kao pojedinci, ja sam se svadjao i svasta nesto ali posle kad razmislim samo bi stetu sebi napravio ako bi se potukao s njima, a oni da imaju obraza ne bi ni parkirali gdje i kako parkiraju. Obratite paznju pred velikim marketima, na mjestima za invalide i djecu skoro da nema niko kome je namijenjen taj parking, a ti parkinzi su siri da bi se moglo kolicima prici sa strane da se invalidi manje muce. Nece cak ni obezbedjenje da ih upozori

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Sinoc krenem da odvedezem druga i drugaricu kolima kuci pošto je pljuštalo i stanem na semaforu u Cvijićevoj, raskrsnica sa Bul.Despota Stefana, ka Zvezdari. Ja prvi u skroz levoj traci, pored mene gdin u Passatu novom. 

   Pali se zeleno ja prva i lagano krećem, drugarica kreće da priča nešto i ja polu okrenuta glava kad čujem druga "paziiii" vraćam pogled i vidim Audi A3 ispred mene na 5m, zakucam kočnicu na mestu gde počinje ostrvo (nastavak Cvijićeve uzbrdo). Stao gdin pored mene i neverujemo šta radi čovek. Uleteo je iz Takovske ka dole ali u suprotnu (moju) traku! Passat krenu, ja se prestrojio iza u desnu, prodje Audi, nisam lepo video ali neki glavonja je bio. Nastavio vožnju i ne znam ni šta da mislim... Dal da sam pokušao išta da mu kažem/objasnim pa da očekujem i moguće batine jer sam ispizdeo u momentu ili da budem srećan što se kreten nije zakucao u mene ili nekoga...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Još prošle nedelje htedoh da opišem 3 šlepera koja su tako jurcala Avalskim ka Ralji jedan iza drugog, da je u levoj dugoj (mnogima dobro poznatoj) krivini pre ulaska u Ralju jedan od njih zapalio bukvalno gume pri kočenju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: karaburma,bgd
  • Motocikl: hjusong cruze II125,bmw r 1100rt

Procitao sam celu temu pazljivo i moram priznati da ima dobrih komentara,ali ima i onih manje dobrih...Moje misljenje je da svima nama u saobracaju treba TOLERANCIJA,manje afektnih stanja i reagovanja naprecac.U saobracaju nema objektivnih-npr ako zurim,svi po mom merilu u tom trenutku voze sporo-a ako vozim normalno ja verovatno nerviram one koji zure...Sebe smatram za pozitivno bezobraznog vozaca-uglavnom ostrije vozim,znam da ponekad i malo ostrije promenim saobracajnu traku ali gledam da to cinim na bezbedan nacin uz OBAVEZNO davanje pokazivaca pravca.Pustam druge i kad ja imam prednost/ako tim neugrozavam saobracaj iza mene/,a takodje kad mene propuste upalim cetiri zmigavca,mahnem rukom u znak zahvalnosti-nije tesko biti fin.U Srbiji vecina sve zna,nepogresivi su i REDOVNO osudjuju druge,a svoje greske i po neki glup potez nesmatraju za takve.Malo vise TOLERANCIJE u saobracaju-svima lakse i bezbednije!Poz

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
8 hours ago, Chika Jimi said:

Sinoc krenem da odvedezem druga i drugaricu kolima kuci pošto je pljuštalo i stanem na semaforu u Cvijićevoj, raskrsnica sa Bul.Despota Stefana, ka Zvezdari. Ja prvi u skroz levoj traci, pored mene gdin u Passatu novom. 

   Pali se zeleno ja prva i lagano krećem, drugarica kreće da priča nešto i ja polu okrenuta glava kad čujem druga "paziiii" vraćam pogled i vidim Audi A3 ispred mene na 5m, zakucam kočnicu na mestu gde počinje ostrvo (nastavak Cvijićeve uzbrdo). Stao gdin pored mene i neverujemo šta radi čovek. Uleteo je iz Takovske ka dole ali u suprotnu (moju) traku! Passat krenu, ja se prestrojio iza u desnu, prodje Audi, nisam lepo video ali neki glavonja je bio. Nastavio vožnju i ne znam ni šta da mislim... Dal da sam pokušao išta da mu kažem/objasnim pa da očekujem i moguće batine jer sam ispizdeo u momentu ili da budem srećan što se kreten nije zakucao u mene ili nekoga...  

Taj je slučajno uleteo, požurio malo da prođe i eto. Možda bi ti se i izvinio, ko zna... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

 

Genijalac se uparkirao u gradski park. Rekoh mu dok je izlazio iz auta "prijatelju, svaka ti čast na parkiranju, mogao si i neki krug da provozaš kroz park". Blago teleći pogled, 150+ kg žive vage, podiže pantalone sa pola dupeta, i onako uz blagi osmeh "da da, to ću posle kad krenem". No comment.

 

IMG_20200305_101914.thumb.jpg.33c8bc7f7cc4e41e265efb3881bf4357.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kada bi ih obojicu samo jednom Pauk podigao i kada bi za preuzimanje auta morali da plate po 15000 din (plus kazna za nepropisno parkiranje) da vidiš kako bi se stoka urazumila...

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nakon toga odmah bi se pojavila tema kako su ti sa paukom bahati i bezobzirni manijaci kojima su samo pare u interesu.
Zamisli, parkirao se samo na sekund a stvarno nigde drugde nije bilo mesta da se parkira i odmah mu pauk odneo auto. Čekali u zasedi.
A na kraju krajeva i onaj baraba sa onim ustima nakim sto nije obezbedio da može normalno da se parkira pa svega ovog ne bi bilo. Sve je to smišljeno da se pljačka narod mučeni.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Problem sa parkingom je odavno globalne razmere, i u malim i u velikim mestima, kao i u mnogo uređenijim zemljama. Ali zabrinjavajući je procenat ljudi koji svoj postupak bahatog parkiranja pravdaju time što "nije bilo nigde slobodnog parking mesta". A to u ovako malo mestu kao što je moje podrazumeva krug radijusa od celih 50m, jer sve preko toga je kosmička daljina.

 

Apsolutno neverovatan fenomen da se vozilom mora dovesti na 2m od ciljane lokacije. Imam drugara koji svakog dana ide autom na posao u sam centar a kuća mu je udaljena 400-500m. Pritom zbog jednosmernih ulica mora da napravi jedno 2km i da prođe kroz raskrsnice gde su skoro uvek gužve, i da nađe parking (a često i da ga plati). 

 

Moj komšija ide autom na posao celih 200m (slovima: dve stotine metara)!!! I to auto ostavlja ispred gazdine ograde, na trotoar, gde mu retrovizori maltene budu na kolovozu baš prometne ulice gde ide dosta teretnjaka, auto mi izgore celog leta na suncu, kad je sneg mora da ga očisti.. ma ludilo, dijagnoza

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Snimak sa neta, ovo nije bahati mamlaz već retardirani kreten :

    

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 606 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Sunce ti.... Da l je realna situacija... Tacno bih uradio sve fizioloske radnje u gace odmah, seo pored puta u zbunje i plakao od straha sledeca tri dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 583 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

uhhh ..smrz'o mi se produkt fizioloških radnji  u trenutku... Ne znam da li bi plakao od straha..ili od sreće... 'bem li ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

Odgledao snimak 5 puta...i ne mogu da verujem. Jbt posle ovoga ne bih seo na motor par dana da se dozovem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3475 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre sat vremena, drumskalisica je napisao:

Snimak sa neta, ovo nije bahati mamlaz već retardirani kreten :

    

 

Ma daj molim te, pa svi smo mi (što vozimo motore) isti (takoreći braća) i ne trpimo ustaljena pravila i nametnute norme.

Gde ti je osećaj za buntovništvo i za vetar u kosi? :neznam:

:lol:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
pre 3 minuta, zika56 je napisao:

Ma daj molim te, pa svi smo mi (što vozimo motore) isti (takoreći braća) i ne trpimo ustaljena pravila i nametnute norme.

Gde ti je osećaj za buntovništvo i za vetar u kosi? :neznam:

:lol:

Ovog je opalio ozbiljan vetar sa svih strana:lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ovo je takođe bilo u fazonu nisam te video ali od strane oba vozača motocikla... Mada, ne bi isključio da je režirana stunt vožnja...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
1 hour ago, drumskalisica said:

Snimak sa neta, ovo nije bahati mamlaz već retardirani kreten : 

Ajme majko... ovo je za zatvor momentalni. I da bace ključ od ćelije. :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja