Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

@VanjaM, sve je istina kako veliš, samo nismo svi isti pred zakonom.

Da li bi oni automatski bili krivi, nisam siguran. Sve se to može naštimovati. Svedoci očas posla promene iskaz, pa odjednom ti postaneš krivac...

Ja uvek ponovim, niko nije bahat bez pokrića. Uvek može da okrene kuma, šurnjaju, snaju... i aj sredi mi to...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ko god se okrene i pogleda me, i da migavac, i gestikulacijom tela i pokretima mi naglasi da oce da se prestroji ispred mene, ja ga uvek pustim. Ko god se pravi lud, i oce na kvarno da se ubaci, kod mene ne moze! Tako da @VanjaM slazem se sa tobom

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Ko god se okrene i pogleda me, i da migavac, i gestikulacijom tela i pokretima mi naglasi da oce da se prestroji ispred mene, ja ga uvek pustim. Ko god se pravi lud, i oce na kvarno da se ubaci, kod mene ne moze! Tako da [mention=39490]VanjaM[/mention] slazem se sa tobom
Samo sto je to pravilo kada vozis automobil, budala kad krene gurati, a na motoru si, moras ga pustiti da te ne bi oborio i povrijedio

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 minute ago, Bigor said:

Samo sto je to pravilo kada vozis automobil, budala kad krene gurati, a na motoru si, moras ga pustiti da te ne bi oborio i povrijedio

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока
 

Da. Zato ne vozim motor u gradu. Motor mi je samo za uzivanje i razbibrigu, vikend negde van grada, 5-6 brzina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Da, a sta da nije? Njemu ulubljena vrata, tebi ko zna sta sve ne. Ja se slazem sa tobom, samo sukav s rogatim ne moze

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Vracam se iz sela, kolima, Mladenovac - Ralja - Beograd. Brdo motora sam sreo... Ulazak u Ralju, auto ispred mene i prikolica puna nacepkanih drva. Prikolica nema zadnju stranicu :zbunjen: i u jednoj krivini izlece jedna cepanica. Ja pocnem da mu blicam i sviram... Covek me ne jebe uopste. Prolazimo centar Ralje, ja sve vreme blicam i sviram. Prolazimo onu kafanicu gde motordzije obicno staju, ja i dalje blicam i sviram, gledaju me kolege koji mi je a ovaj ispred nista...

 

Posle kafanice je put sa unutrasnje strane ulegao i moze da se i padne sa motora koliko se to rascepalo. Baja obilazi tu rupu, preko pune linije skroz u levoj traci. Nailazi motor, koci, reko gotov je... izbegava ga nekako a ovaj sa autom cimne nazad u onu rupu i tad izlete jos 5-10 cepanica na sred puta. Izbegnem ih i onda legnem na sirenu i ne pustam... 

 

Ne znam sta mu bi ali video me je. Stane. Dekica i zenica se raspricali. Muzika. :stabre:Pogubljen skroz. Pitam ga da li je lud. Kazem mu o cemu se radi i da seje one cepanice. Kazem mu da se odmah vrati i pokupi one cepanice dok neko sa motorom ne naleti na njih. On me cuti, gleda izbezumljeno... kao "stvarno?" i zabrinut izraz lica... Opet mu napomenem da nije normalan... cuti...

 

I sve se ovo izdesavalo u jednom kilometru, od pre centra Ralje do posle kafanice i prve krivine... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tracer 900 GT

Pre par dana, Kneza Milosa, raskrsnica sa Nemanjinom, smer ka skupstini. Za one koji ne znaju raskrsnicu, leve dve trake su za pravo, krajnja desna je za desno i "zuta" za pravo, a zeleno za buseve se pali ranije. Ta krajnja desna i srednja traka se spajaju u jednu, ali obzirom da busevi krecu ranije, nije frka. 

 

Radni dan, oko 11 uvece, grad solidno prazan. 

Crveno, stojim prvi na semaforu u srednjoj traci, pali se zeleno, krecem. Poucen iskustvom od par dana ranije, kako popustam kvacilo, tako gledam u desni retovizor. Svetla daleko, migavca nema, ali daleko su od raskrsnice. Sekund kasnije, ponovo pogled u retrovizor, svetla nerealno blizu. Tu su trake vec skoro spojene. Kocnica, bezi levo do linije jer ne mogu preko nje, idu vozila. Bela Fiesta bukvalno prolece pored mene, vrlo neprijatno blizu.

Okeeej... Gas, stajem na sledeci semafor pored automobila, ocekujem neke bilmeze unutra. Vozi zena, oko 45 godina, sa njom 2 lika istih godina. Poslovno obuceni, ne deluju kao dripci. 

Nisam svirao, ablendovao, signalizirao da otvore prozor, nista. Zena otvara prozor, umire od smeha i govori nesto. Nisam razumeo, ona uspeva malo da primiri smeh i ponavlja: "Jesam nesto uradila?". U isto vreme, lik na prednjem sedistu se smeje, a lik sa zadnjeg se provukao napred izmedju sedista i krevelji se. Ne smeje se, krevelji se, slaze neke face, ne znam kako ga nije sramota sede brade.

Malo zbunjen situacijom, a i siguran da su ili fino popili ili povukli, sta da im radim, rekoh samo toj zeni: "Aj razmisli da li bi tako vozila da ti je dete na motoru". 

 

Odgovor koji sam dobio: "Pa bas me briga, nije mi dete na motoru! HAHAHAHAHA".

 

Srecom se pali zeleno, a ljudi iza trube, pa sam samo pustio kvacilo i otisao. Da je bilo crveno jos koji trenutak, nisam siguran kako bi se sve zavrsilo.

 

 

Inace, u gotovo istim uslovima, na istoj raskrsnici mi se desila slicna stvar i par dana pre toga. Tog puta je to bila policijska patrola, bez rotacije, isto hvatala deo sekudne izmedju paljenja zelenog i mog ulazenja u tu "njihovu" traku (fizicki, po pravilima saobracaja to je moja traka). Njima sam i ablendovao i svirao i visio im na gepeku do sledeceg semafora, kada sam dosao na prozor. Nisu me ni pogledali... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

juce su pesaci odneli medalju

Screenshot-2019-10-12-22-05-33.png

 

ajd sto ne koristi pesacki prelaz, al da ic ne pogleda dal mu neko nailazi 

ide dedica svojim poslom

Screenshot-2019-10-12-22-05-48.png

 

iz V. Ilica ka Slap pumpi, vozila skrecu ne bi li se ukljucila na autoban

gledam coveka kako prelazi ulicu van pesackog

Screenshot-2019-10-12-22-13-23.png

 

isti slucaj kao gore sa dedom, 307-ca mora malo levi i na kocnicu ne bi li ga udario

Screenshot-2019-10-12-22-13-45.png

 

sviram i pitam dal je normalan

Screenshot-2019-10-12-22-14-05.png

 

ne bi se reklo

Screenshot-2019-10-12-22-14-18.png

 

Svi mi predjemo ponekad ulicu van pesackog al to radimo kad nema vozila na drumu. Ova starija gospoda ic ne mare dal ce ih neko pokupiti il nece.

 

izasao na autoban

Screenshot-2019-10-12-22-17-34.png

 

potez od Plavog mosta do Gazele je 95% preopterecen svakodnevnom guzvom

cesti su udesi bas zbog ovakvih seronja koji odjednom pormene pravac bez da su dali migavac

Screenshot-2019-10-12-22-18-44.png

 

zaustavna traka je zapravo najbrza traka, tu se vozi pun gas

Screenshot-2019-10-12-22-19-25.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-19-37.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-19-58.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-20-09.png

 

marke se samo smenjuju

Screenshot-2019-10-12-22-20-25.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-20-36.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-20-46.png

 

ljubi ga majka

Screenshot-2019-10-12-22-22-09.png

 

samo babi lek da odnese

Screenshot-2019-10-12-22-22-25.png

 

samo da procita koji treba da uzme

Screenshot-2019-10-12-22-22-37.png

 

zum prolete jos jedan a presretaca nigde na vidiku

obicno tu patroliraju svaki dan

Screenshot-2019-10-12-22-23-46.png

 

mecka iz leve u srednju migavca bez

Screenshot-2019-10-12-22-25-57.png

 

is rednje u zaustavnu migavca bez

Screenshot-2019-10-12-22-26-08.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-26-16.png

 

Screenshot-2019-10-12-22-26-33.png

 

iz zaustavne ponovo u srednju

Screenshot-2019-10-12-22-27-00.png

 

otvoren mu prozor

Screenshot-2019-10-12-22-27-30.png

 

priupitah mamlaza zna li da koristi te plasticne poluge iza volana sa leve strane

gleda me ko tele u sarena vrata, muu samo sto ne izadje iz njega

Screenshot-2019-10-12-22-27-49.png

 

prodjoh T. Bunar jos malo pa Zemun

Screenshot-2019-10-12-22-32-01.png

 

neko malo sprdalo, ima svetla ima i kacigu

Screenshot-2019-10-12-22-32-10.png

 

bem ti susu ako si ti normalan

Screenshot-2019-10-12-22-32-19.png

 

vrcam se nazad, opet autoban iskljucenje za Konjarnik

pesaci sa desne strane

Screenshot-2019-10-12-22-43-05.png

 

i ako imaju ogroman trotoar, reseni su da je na ulici lepse

Screenshot-2019-10-12-22-43-12.png

 

kud plovi njihov brod?

Screenshot-2019-10-12-22-43-28.png

 

momenat pre ove slike, hteo je da pretrci, pitanje je dal bi ga izbegao

te misli u poslednji cas mu prekinuse dug zvuk sirene.... u opste me video nije

Screenshot-2019-10-12-22-43-39.png

 

I tako, tri pesaka, tri starija gospodina, jedan pogresan korak u pogresno vreme i cao zdravo.... do kraja zivota neko ih moze nositi na dusi i to je nesto cega se najvise plasim u zivotu.

Oduzeti nekom zivot a da pritom nisi kriv...... uhhh ne zelim militi o tome.

 

i za kraj, osmeh mi vrati Ona koja ima dusu.... 

Screenshot-2019-10-12-22-45-47.png

 

dobruuu dusu

Screenshot-2019-10-12-22-44-56.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Gledam ove tvoje slike sa autoceste kad te auti obilaze u istom traku.
Voziš jako blizu linije, neki dan na tečaju sigurne vožnje instruktor reče vozite po sredini svog traka, nikako uz liniju.
Baš zbog ovakvih kojima se žuri po lijekove....


Vozim motor, nisam bajker.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

To na raskrsnicu Nemanjine i Kneza Milosa je redovna pojava, svjesno ili nesvjesno, bas non stop. Treba odraditi bolju signalizaciju, isto kao i kod pravnog fakulteta dje je bukvalno ista stvar ali se bas slabo vidi da je za pravo zuta strelica iz pravca Vuka, mada tamo je i srednja traka lose iscrtana jer ona izgleda da nestaje u sred raskrsnice no to je vec druga stvar, prijavljivao sam al nikom nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

Cekaj bre Dare jel ti to vozis na autobanu izmedju dve trake ili si ostavio prostor da te izguravaju sa leva ?

Ok,kapiram do 20 na sat kada je guzva  i kolone jedva idu,tada se i ja provlacim, ali ovde ne deluje da se bas mili (po slikama i razmaku izmedju vozila).

Ne znam koja od te dve opcije je opasnija,verovatno ova gde vozis posteno i naivno levom trakom uz razdelnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 23 sati, el classico je napisao:

Gledam ove tvoje slike sa autoceste kad te auti obilaze u istom traku.
Voziš jako blizu linije, neki dan na tečaju sigurne vožnje instruktor reče vozite po sredini svog traka, nikako uz liniju.
Baš zbog ovakvih kojima se žuri po lijekove....

 

Pre 23 sati, DeepDrunk je napisao:

Cekaj bre Dare jel ti to vozis na autobanu izmedju dve trake ili si ostavio prostor da te izguravaju sa leva ?

Ok,kapiram do 20 na sat kada je guzva  i kolone jedva idu,tada se i ja provlacim, ali ovde ne deluje da se bas mili (po slikama i razmaku izmedju vozila).

Ne znam koja od te dve opcije je opasnija,verovatno ova gde vozis posteno i naivno levom trakom uz razdelnu.

Kad tece saobracaj vozim po sred trake.

Kad saobracaj mili, vozim blizu razdelne linije i cekam momenat kad ce me vozac automobila primetiti u retrovizor i napraviti mesta da prodjem.

Na slikama autobana se moze videti korektnost propustanja tj pravljenja mesta bajkeru da prodje.... retko kad zatvaraju prolaz, zna se desiti al to je u glavnom "da bi video sta se desava napred".

Pored toga, preticem ih lagano bez nabijanja gasa do sledeceg pa opet cekam priliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Sym symphony 50
Pre 11 sati, MilanS je napisao:

Odgovor koji sam dobio: "Pa bas me briga, nije mi dete na motoru! HAHAHAHAHA".

@MilanS

Razgovor sa budalom se uvek odvija na njegovom nivou. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 619 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Live, 300m od Umke.

Pazljivo oko ce primetiti i jedan dzip koji obilazi 2 mamlaza koji su već u nekoj svojoj izmisljenoj traci.

Kakva saobraćajna kultura, o cemu bre pricamo. Nema ovde ni "k" od kulture. Ovo je "ja pa ja i niko drugi".1896c6cf361441deeb60a30bde6c5345.jpg

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

Situacija od prosle nedelje:

Krenuo motorom iz Gornjeg Milanovca ka Beogradu. U sred bela dana, mozda oko 15h, pravac od barem 700m, predivno vreme, vidljivost preko 30 km :) meni u susret ide kolona od tri vozila: prvo crveni kec, za njim beli mercedes i za njim sivi 206 ili klio, nisam siguran. Ovaj sa mercedesom hoce da pretekne keca, izvirio, dosao do srednje linije i video mene, resio da ne pretice. OK, postujem, hvala. I dalje vozi uz srednju liniju, ceka da se mimoidjemo pa da pretekne keca. Opet razumem. U tom, devojka koja vozi to sivo cudo, sa zacelja kolone odlucuje da pretekne obojicu. Prelazi u moju traku, vidi mene ali se ne sekira previse. Obilazi ovog sa mercedesom koji je ionako bio do srednje linije, ja bezim koliko je moguce uz desnu ivicu, srecom je imalo prosirenje. Devojka me masi za manje od pola metra, bukvalno da sam malo ispravio levu ruku, mogao sam da joj otkinem retrovizor...

 

Odavno se razmisljam da kupim neku kamericu za kacigu, da snimam kada se vozim seoskim putevima, ima prelepih predela, ali otkako je Dare otvorio temu, vidim da kamerici nije jedina namena da snima pejzaze :) 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Kad god sam pomislio da ne postoji više ludost koja će me iznenaditi, neko me demantuje. U ovom slučaju ćelavi nabildovani batica u krš, pogodićete BMW-u.

Na autoputu za NS vozim preticajnom trakom 130 km/h, u sporijoj traci se kreće kolona vozila. I onda pored sebe sa leve strane

vidim prednji kraj automobila kako se provlači između mene i metalne ograde. Bez da je barem sirenom upozorio na svoje prisustvo.

Mogu svašta da razumem, znam gde živim, ali ovakvo odsustvo mozga nije ni bahatost, već ogoljeno nasilje.

Još me gleda u retrovizoru kad je prošao, da li me je dovoljno usrao. Jeste.

Došlo je vreme da kad sedaš na motor, treba sa svima da se oprostiš kao da ideš u rat, pa ko se vrati blago svima.

Krajnje je vreme da i ja turim jednu kameru...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

То је када си храбар и возиш уз десну ивицу. Ја то не смем.

Возим даље од других возила, шта да је неко од њих, при твојих 130 на сат, одлучио да уђе у претицајну траку?! Са киме бих онда код Савана ишао?

Лепо се осећаш као одметник, возиш у левој половини претицајне траке и безбедан си.

Добро, не безбедан, безбеднији.

 

А о том дебилку је сувишно трошити речи. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 3 sati, Due je napisao:

Kad god sam pomislio da ne postoji više ludost koja će me iznenaditi, neko me demantuje. U ovom slučaju ćelavi nabildovani batica u krš, pogodićete BMW-u.

Na autoputu za NS vozim preticajnom trakom 130 km/h, u sporijoj traci se kreće kolona vozila. I onda pored sebe sa leve strane

vidim prednji kraj automobila kako se provlači između mene i metalne ograde. Bez da je barem sirenom upozorio na svoje prisustvo.

Mogu svašta da razumem, znam gde živim, ali ovakvo odsustvo mozga nije ni bahatost, već ogoljeno nasilje.

Još me gleda u retrovizoru kad je prošao, da li me je dovoljno usrao. Jeste.

Došlo je vreme da kad sedaš na motor, treba sa svima da se oprostiš kao da ideš u rat, pa ko se vrati blago svima.

Krajnje je vreme da i ja turim jednu kameru...

Kolega, možda nisam dobro razumeo, ali mi se čini da si vozio trakom za preticanje, jer su se vozila u desnoj traci kretala sporije?

To što si radio se smatra preticanjem, a nije dozvoljeno preticati kolonu vozila. Ako se krećeš trakom za preticanje, kako tebe onda neko može da pretekne? To što si se kretao maksimalno dozvoljenom brzinom ne menja situaciju, uvek moraš nakon preticanja da se vratiš u desnu saobraćajnu traku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ja to i radim, preteknem, ne kolonu, pa se vratim. Ali ovde je bilo preticanje u preticanju.

Kako ja onda nekog da preteknem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Nije dozoljeno preticati kolonu vozila dvosmjernoj traci, nekda jednostavno nije moguce preticati na autoputu vozilo po vozilo ali nije ispravno ni voziti u brzoj traci.
I da je kolega pogrijesio ne treba ga zbog toga ubiti, to nikako da objasnim vozacima automobila

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Sym symphony 50

Da se nadovežem na Zubino... 

Gledam da idem desno u traci ali ne previše. Ostavljam mesta da obiđem rupu ili npr. dasku sa ekserima. Bežim od drugih vozila koliko god mogu. 

Ono što sam primetio je da sam ekstremno alergičan kad mi se neko približi na manje od metar, dva. Naročito kad pokušavaju da me obiđu u istoj traci. U 90% to su gospodže. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ne znam šta sam pogrešio? Na autoputu pretičem sporija vozila, uključen mi je levi migavac i baja me pretiče skroz opasno, po cenu karambola.

Jedino ako sam ja trebao da vozim dvesta da bi zadovoljio njegove kriterijume?

Ispade ja na kraju bahati mamlaz.:D

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
27 minutes ago, zika56 said:

Kolega, možda nisam dobro razumeo, ali mi se čini da si vozio trakom za preticanje, jer su se vozila u desnoj traci kretala sporije?

To što si radio se smatra preticanjem, a nije dozvoljeno preticati kolonu vozila.

Nisi u pravu. Covek je na autoputu naisao na nekoliko vozila koji voze 110 na primer, i krenuo je da koristi brzu traku, i opet nije presao 130. Verujem da je Due imao plan da se vrati u desnu traku naseg autoputa, kada se za to stvore uslovi. A mamlaz koji ga pretice tik uz ogradu treba na robiju, ugrozio je desetine zivota.

 

Preticanje kolone nije dozvoljeno kada se nalazis na putu sa dve trake suprotnog smera.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja