Jump to content

Moto Zajednica

Rakovac ( kod N. Sada ) 31.08,2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Zna li neko nešto o ovome od večeras ?

 

  

Najnovija-vest.jpg
NSUZIVO.RS

Večeras nešto posle 21 čas došlo je do teške nesreće na putu Rakovac-Beočin. Prema prvim informacijama jedna osoba...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a

Druže što je to toliko bitno ko je poginuo i da li je poginuo.. Da radiš u Konkordiji ili nekoj pogrebnoj službi pa da razumem... Kako niko ne pita koliko ih je danas uživalo u vožnji i koliko se dece recimo rodilo... Nego je bitno ko je poginuo i da li je.. Iovako te ljude i ne poznaješ, da si mesija pa da oživljavaš to bi imalo logike... :) Ovako su to samo negativne informacije koje ljude mrače svesno ili podsvesno.. I svima se od toga kaki... Da ne kažem sere... Dosta je svima lošeg i negativnog i boleština... Zato ljudi i voze motore JER IM JE TO LEPO... :) Nadam se da te ne lože te informacije kao kolegu sa slike :)1767f8f694e275fddb28e80498dd9ab6.jpg

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

  • Haha 1
  • Zbunjen 4
  • Tužan 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 @-BlueMan 86 -

Prvo, omašio si poentu. Ovo je tema " motoristi na drumu " gde se objavljuju ovakve stvari ( prelistaj malo pa ćeš i sam videti ) . 

  Za smrtne slučajeve postoji tema " Crna hronika " . 

 Ako si pročitao vest za koju sam postavio link, videćeš da je motociklista odnet u bolnicu i da se ne zna šta je sa njim, a ja nisam pitao ništa vezano za Konkordiju već da li neko zna nešto o ovom udesu. Povređeni kolega - motociklista , može biti nečiji prijatelj, možda je potrebna neka pomoć, davaoci krvi ako je neka retka grupa u pitanju. Pogledaj malo po forumu, često se traže davaoci i za motocikliste, a i za ostale ( decu, rođake, prijatelje . . . ) . A ti se odmah uhvatio za pogibiju i Konkordiju ! 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a

Ma shit je sve to... Celu temu treba ukinuti.. Rase ove one, religije ove one, podele ove one... Ja sam ovo ti si ono... A SVE ČOVEK IZMISLIO GODINAMA... Sve čista laž... E to je najcrnja hronika... To je vest koju svi negde znaju al svi zaborave...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

  • Zbunjen 6
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9
Pre 2 sati, BlueMan_86 je napisao:

Ma shit je sve to... Celu temu treba ukinuti.. Rase ove one, religije ove one, podele ove one... Ja sam ovo ti si ono... A SVE ČOVEK IZMISLIO GODINAMA... Sve čista laž... E to je najcrnja hronika... To je vest koju svi negde znaju al svi zaborave...

 

Ti li si???

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

@BlueMan_86 jesi li siguran da ne poznaješ povređenog kolegu? Šta ako je u pitanju neki tvoj prijatelj?

 

Taj deo puta je nezgodan i pešaci malo, malo pa stradaju. Vozi se brzo, a ne postoje pešačke staze, već se ide po putu.

U zadnje vreme viđam nekog čiču sa štakama, stariji čovek, zauzme bar metar od ivice puta. Doduše nisam ga nikad video noću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a

Ako ga i kojim slučajem poznajem saznaću od nekog... A i ako saznam.. Ne mogu mu ni pomoći ni ništa... Tako da ta informacija nije od velikog značaja... Jer meni je pre mesec dana kombi prešao preko noge... Tačnije stao na par sekundi... Koje su bile kao večnost... Veruj mi niko nije mogaoda mi pomogne a nisam nikog ni zamarao ni pričao.. Evo sad kažem.. Znala mi je žena i mama.. I toje to :) jer nisu mogle da ne znaju

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja