Jump to content

Moto Zajednica

Honda 750 Magna

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem  VF750 Custom 1984,43000km fabricko stanje, cena 1900e.Stariji motociklisti i ljubitelji znaju o kom motoru je rec, 750ccm ,V4, 16v, 82ks sirove snage 6 brzina sesta overdrive ,4,3sec do stotke, max brzina 195km na cas, a sve upakovano u prelepu spoljasnost customa.To je bio prvi  tzv MUSCLE bike ili kako su ga neki zvali power cruiser.

Motor je uvezen iz Svajcarske , na mom je imenu i prenos placam ja. Tamo je uzet od drugog vlasnika  i imao je do zadnjeg dana tzv MFK, znaci bio registrovan (nije stajao na placu ili u garazi godinama.Nove gume, uradjen servis, ima vingrack sa dva kofera i vetrobran- meni malo kvare izgled ali je korisno.Znam da kod nas postoje predrasude o VF agregatu, ja sam pre 10 tak god vozio VF500 custom jednu sezonu i bio prezadovoljan. Mom dobrom prijatelju iz  Vojvodine sam odrzavao V65 (1100) Magnu , vozio se godinama, bez problema.Mozete mi poslati PP ili 063 339530, pozz svim prijateljima sa foruma.

ALIM3576.JPG

ALIM3578.JPG

ALIM3579.JPG

ALIM3580.JPG

ALIM3581.JPG

ALIM3582.JPG

ALIM3583.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Stize mi u subotu jos jedan prelepi Shadow 1100, i najozbiljnije razmisljam da ostavim jedan od  njih za prolece,jos se kajem sto sam prodao onaj VT750 zimus (bio na forumu)- tesko je i tamo naci motor 35god star u takvom stanju. Evo slike Shadowa  sa oglasa Motorradhandel ch. Inace veliki sam zaljubljenik u ova dva modela SC18 (85-86) i RC29 (86-87)

J5536247801_1.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja