Jump to content

Moto Zajednica

Satelis 400 ABS

Recommended Posts

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Sve je do desne ruke, može freza da bude i lenja. :jee:

Imam u ekipi 5 komada pa sam ih probavao. Zbog lakoće vožnje, položaja sedenja, visine, pouzdanosti agregata ... rek'o da ga predložim. Ako ga nisi probavao obavezno ga testiraj kad iskoči prva prilika.

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu Satelis 400 abs. Ako ne odete na prvu stranu da vidite slike i detalje, kajaćete se gorko i neutešno"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Za mene pre prgavo! Ja bih voleo nesto jako a "lenjo"! 
Ne nesto sa eksplozivnom snagom vec pitoma i linearna kriva snage, bezobrazno da bude u obrtajima koje ne koristim :D...
CBF 1000, x11, rt1100/1150, moze i manja malo kubikaza, da sredjujem preko zime, na prolece registrujem pa oglasim!
U medjuvremenu da se vozim
VFR800 ? Zbog te "lenjosti" ga obožavam.

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu Satelis 400 abs. Ako ne odete na prvu stranu da vidite slike i detalje, kajaćete se gorko i neutešno"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Evo za tebe lep XX a moze zamena

 

2a22c4abd140-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 1100 XX, 2000. godište, Touring, vozilo prešlo 67050 km, Mladenovac. Cena 3.450 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mislim da sam za sve xx-ove i x11 sa oglasa vec slao za zamenu ponudu... Neki su odgovorili, neki ne.

Uglavnom, vecina je sa karburatorom, to bih preskocio, ovi drugi nisu dobri!

Za ovaj bih rado doplatio ukoliko ne bude bezobrazan pa mi skuter u zameni racuna 2000e :D

Koliko je za kes toliko ga i u zameni racunam, saljem ponudu coveku :takoje:

 

Idemoooo, moze i prevashodno preferiram Hondu u zameni, CBF, CBR/F, CBRxx, X11, Hornet, VFR.

Moze i Bandit veliki u "S" verziji, Caponord, rt1100/1150, cagiva navigator1000, ducati st2/st4... Vidi se na koju stranu "naginjem", touring ili sport touring motor, da mi bude zimska zanimacija, rasturanje i sredjivanje :D

Ukoliko neko iz velikog grada zeli da se ugladjeno i ekonomicno vozi a sa stilom imam skuter za njega!

Koliko je samo predrasuda sto se peugeota tice pa to je strasno, tehnicka resenja vrhunska, ogibljenje i kocnice iznad proseka klase. (skuter poseduje servo ABS, ima el.pumpu koja asistira pri kocenju)

Jos kada kazem da ga pogoni piaggio agregat obicno zacute posto misle da lazem. Potrosnja u dvoje ne prelazi 4L, na otvorenom 3,5L... Do 100km/h vozim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Moj  uvoznik prodaje mog  bivseg VFR800 (plavi na PA), pitaj ga mozda hoce zamenu, imace u ponudi od nedelje GSF 650 2010, plavo beli,  a ima u ponudi BMW K 1200s sa koferima (zuto beli na PA) mislim da bi ga menjao za nesto manje,ja se nisam menjao za X11 jer sam prodao Apriliju za cash, pozz

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Poslao im upit jos 8og septembra... Bas za tog lepog VFR-a. Da se ne vozam za dzabe ako im skuter nije interesantan za zamenu...

Komunikacija kao i kod vecine losa.

"Ne, hvala" je dovoljno, ili "zanma nas, dodjite..."

IMG_20190930_103424710.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 30 minuta, Lukac je napisao:

ja se nisam menjao za X11 jer sam prodao Apriliju za cash, pozz

Meda iz V. Plane je crvenu X11 zamenio za tmax... Takvu sam bar info dobio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@Lukac, stupio sam u kontakt sa deckom ciji ste mi kontakt na PP poslali, zakasnio sam! Plava VFR je zamenjena za drugi motocikl... Uputio me je na nekog Bobana, takodje ima takav primerak motociklla.

Zahvaljujem se na trudu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Dobar je bio X11 iz VP. 
Gledao sam ga ja ali mi se iskomplikovala situacija u porodici pa sam morao da odustanem. 
Steta sto taj motor nema ABS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ah, da:

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu Satelis 400 abs. Ako ne odete na prvu stranu da vidite slike i detalje, kajaćete se gorko i neutešno"

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Daaaaa.... Svako po malo izmeni, vrh! :D

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu Satelis 400 abs. Ako ne odete na prvu stranu da vidite slike i detalje, kajaćete se gorko i neutešno, osecaj poraza ganjace vas kroz zivot"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Neso, ne pristajem ni na sta osim na Hondu. Brisi one Cagive i GS-ove :D eventualno moze BMW RT

 

"Na prodaju skuter u besprekornom stanju, sve od potrosnog materijala zamenjeno, sve od opreme prisutno, garaziran i lepo vozen, ceka da nekome olaksa svakodnevnu voznju kroz guzve u gradu. Pogledajte slike na prvoj strani, kaze vam neko ko je 2 motora od Nenada kupio"

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cagiva i Gs mi nisu interesantni za zamenu!!!

(eto reseno, ozbiljno...)

 

Sto se RT-a tice, hmmmm.

Kao sto rekoh probao sam belog iz Kg, 1150 verzija, zamena 1 za 1, registrovan... To je plus, zamenim samo saobracajnu i mozda uhvatim jos jednu voznju njime malo dalju, da ispunim sebi zelju :D

Ali, ni po gradu mu ne bih verovao ako bar ne rasturim plastike i pregledam osnovno, zamenim potrosno, ok to ne da prihvatam vec mi uzivanje nosi kao i voznja. Obradujem se kao kada detetu neko da igracku, uziva ali se stalno pita sta je unutra :D

Imao bih i novca da sredim, stavili (eps) dva dalekovodna stuba kod mene u njive na selu, eksproprijacijom ocekujem neki novac kome se nisam nadao, preusmerio bih ga na masinu ali!

Razgovor sa vlasnisnikom i samo stanje motora su nesto sto me odbija... Sve sto je metalno a nije aluminijum je kotodiralo, svaki sraf, auspuh kompletan...

U mojoj je ulici majstor koji popravlja motorne testere i mopede, sve to tako drzi u dvoristu rastureno, pada kisa u otvorene agregate, ko dodje slobodno uzima i hvata tudje rastureno... E medju tim krsem videh i ovog BMW-a svojevremeno! Ta mi slika u glavi stoji.

Nesto mi govori da ga ne uzimam ali svakodnevno mislim o njemu i kakav je to gospodski polozaj, jedini motor koji odaje utisak da ako padne nece se slomititi.

Videcu, ne zapinje...

 

U zameni naravno i ispred svih je Honda, dokazana kraljica motora! Zelja svake masine je da zvuci i radi kao ona :D

 

"Idi na prvu stranu i vidi kakav skuter nudim :D"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lepo poredjenje!

Da, ukusi su totalno pomesani, pozvacu coveka da se vidimo jos jednom, tada cu prelomiti.. Sve kupujem srcem, retko kada promislim, zanemarim trosak i predmet kupovine ne vidim kakav je trenutno vec kakav ce biti...

Sada cu ipak drugacije, satelis me je doooobrano kostao, ne zelim i ne mogu vise bacati novac, trud, vreme i znanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 hours ago, N.F.S. said:

Lepo poredjenje!

Da, ukusi su totalno pomesani, pozvacu coveka da se vidimo jos jednom, tada cu prelomiti.. Sve kupujem srcem, retko kada promislim, zanemarim trosak i predmet kupovine ne vidim kakav je trenutno vec kakav ce biti...

Sada cu ipak drugacije, satelis me je doooobrano kostao, ne zelim i ne mogu vise bacati novac, trud, vreme i znanje...

Moj ti je savet da ne pravis kompromis, nudis sjajan motor. Ja bih radije prihvatio i 300 evra ispod trazene cene, pa kupio za kes ocuvan motor, nego pristao na to da znam da je ceo motor korodirao!

 

"Na prodaju ili zamenu perfektan skuter, slike i opis na prvoj strani"

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Juce sam imao zadovoljstvo da se podruzim sa nasim drugarom @filipfg, nekako mi je kroz magnovenje razgovor prosao, protekao...

Mi smo komunicirali, negde u pozadini sam i "obradjivao" to o cemu razgovaramo aliiiii....

 

.... pogled, emocija, fokus, paznja na banditu 1250! Metar od mene parkiranom! Dok prilazim, najezio sam se od cuklja do temena sto je rezultiralo glasnim smehom naseg drugara :D

 

Elem, posto je njegova navigacija otkazala poslusnost isao sam skuterom da ga presretnem, u toj voznji, dok ga u retrovizoru gledam razmisljam...

...Covece, ja se bas gospodski vozim! 100km/h i imam jos gasa, u ovom rezimu i tempu on trosi duplo, zeza se sa menjacem, nije mu udobno kao meni! Odrzavanje mu kosta X4 u odnosu na skuter a krstarimo istom brzinom...

 

Onda zamislih sebe na banditu, zaboravih ovo prethodno napisano :care::ooo:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Jel cena ostaje ista? :D

(stitnici novi detalj)

 

Za vlasnike "velikih" motora:

"..Covece, ja se bas gospodski vozim! 100km/h i imam jos gasa, u ovom rezimu i tempu on trosi duplo, zeza se sa menjacem, nije mu udobno kao meni! Odrzavanje mu kosta X4 u odnosu na skuter a krstarimo istom brzinom..."

Resenje, vrati se na prvu stranu!

:jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

nabasah danas na nesto sto ti fali (fabricki stiker) .....

viber-slika-2019-10-02-13-11-37.jpg

 

Jedino sta bi trebao da uradis, je to, da ti neko napravi slovo G, od mene dobijes na poklon.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja