Jump to content

Moto Zajednica

Satelis 400 ABS

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Poslao covek slike, ako nekoga zanima mogu postaviti..
Elem, poslah Joskin broj, ukoliko je regler neka ga zameni... Dogovor je da se po paljenju motora javi da probam. Pihhh bas sam se obradovao, sve mi se nude motori sa po nekom manom... Toliko mi se ogadilo da cu uskoro izbaciti zamenu iz opticaja!

Sent from my motorola one power using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Meni ta Multistrada mnogo ružan motor. Ko da su ukrali crteže iz nekog vrtića pa po njima pravili...

 

Ima kod mene u kraju jedna, crvena. Često stoji ispred Ljupčetove radionice (moto servis Lešević). Ružna brate i kad joj pridješ blizu, ne vredi.

 

I sa fabričkim izduvima ima mnogo ružan zvuk... Ili se ova nekako čudno čuje, nem pojma :-/

 

Ako je nisi zagledao i jahao iz bliza preporučujem da prvo nadješ neku blizu, čisto da ošacuješ i snimiš, pa onda put pod noge gde god.

 

Druga stvar je da li si dovoljno hrabar da kupiš motor koji ne poznaješ a ne možeš bar da upališ i probaš.

Ja izbegavam čak i one koji su duže neregistrovani, ako ih ne poznajem ili nemam preporuku nekog kome verujem...

 

Eto, samo pomenuh, a odluka je samo tvoja, nisi ni mali ni glup. Verujem da znaš šta radiš.

 

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne srljam! Coveku rekoh da mi je stanje predocio razgovor bi dooosta kraci bio ...
Idemo dalje...

Sent from my motorola one power using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma da! Nije to za mene... Tdm900 je klasa za sebe pa mi se nije svideo.

Zamena od nekog sa foruma iskljucivo ili na preporuku!

Menjam u oglasu na PA, nema zamene!

 

2800e skuter za drugare odavde, nema ulaganja nikakvih! Ugovor i sve resto na moj trosak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
088ebfb3a714-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSF 1200 Bandit, 2006. godište, Naked, vozilo prešlo 14100 km, Loznica...

Vidi ovu fabriku. Sad nešto listam, izlete mi slučajno. Ne piše da bi zamenu, al šta znam, imaju 10ak motora, možda i prihvatili.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jes lep! Jos neko mi je slao link :D

 

Ne zelim da nudkam, za kes prodaja ako moze pa da birkam... Sada nije ni vreme za prodaju, prolece je ono pravo.

Zeleo sam preko zime nesto sredjivati ali se ne da izgleda...

Mada, ako realno pogledam i nudjeni su mi motori koji mi zelju ispunjavaju! Svakom treba zestoko sredjivanje :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Nije 2006 model...

I ne izgleda fenomenalno!!! A verovao ili ne u potvrdi Agencije za bezbednost saobracaja je upisano da je 2006. godište!

Šta oni gledaju, proveravaju meni nije jasno..

 

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

Nije 2006 model...

Evo i ja sad obratio pažnji .....nije, ali opet izgleda dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 5 minuta, Markone88 je napisao:

Bili smo @vidakn I ja da vidimo ovog Bandita. Ima previse mana, i motor nije ni blizu kao na slici sto izgleda...

Dal' je moguće...šta mu fali ??

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
19 minutes ago, BaneVuk58 said:

Dal' je moguće...šta mu fali ??

 

Prodaju ga kao 2006, a ustvari je 2001, menjane dekle, srafovi razliciti, napred nosac maske varen i farban, stanje brave i cajgera se ne poklapa sa ostatkom motora. Ima riseve na stapovima napred... Plastike na prednjoj masci nisu legle lepo... Ima rdje na dosta mesta. Sediste je presvuceno, al ne bas dobro. Farbane zadnje plastike i drzac za suvozaca... Sveobuhvatno stanje motora odaje utisak barem duplo vece kilometraze od one koju je prodavac naveo.

  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre sat vremena, Markone88 je napisao:

Prodaju ga kao 2006, a ustvari je 2001, menjane dekle, srafovi razliciti, napred nosac maske varen i farban, stanje brave i cajgera se ne poklapa sa ostatkom motora. Ima riseve na stapovima napred... Plastike na prednjoj masci nisu legle lepo... Ima rdje na dosta mesta. Sediste je presvuceno, al ne bas dobro. Farbane zadnje plastike i drzac za suvozaca... Sveobuhvatno stanje motora odaje utisak barem duplo vece kilometraze od one koju je prodavac naveo.

Užas. Zapucaš put, a ono lomina >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 minute ago, BaneVuk58 said:

Užas. Zapucaš put, a ono lomina >:(

Bukvalno je tako bilo. Isli smo da gledamo motor za @vidakn.

 

Ali i kad sam ranije za sebe gledao, shvatio sam da svaki motor sa oglasa (ne od prijatelja/poznanika/preporuke) idem da gledam sa praznim ocekivanjima, ne verujem ni u sta sto je napisano na oglasu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 1 minut, Markone88 je napisao:

Bukvalno je tako bilo. Isli smo da gledamo motor za @vidakn.

 

Ali i kad sam ranije za sebe gledao, shvatio sam da svaki motor sa oglasa (ne od prijatelja/poznanika/preporuke) idem da gledam sa praznim ocekivanjima, ne verujem ni u sta sto je napisano na oglasu

Ja sam imao neku ludačku sreću. Kupim od Denisa iz Vladimiraca FJR, prvi od desetak koliko ih j uvezao i pipnuo ništa nisam tri godine, a usr'o se od vožnje. Ostali kupci su imali troškove. Zamenim Atlantika za Bandita 2006 ABS ....tekuće održavanje, radi k'o sat. Ducati ST4s  iz CH kupljen u KG , niko ga nije hteo, stajao na oglasu. Otiš'o da vidim, baš se čuo sa Nešom , dal' zna čoveka i gaće mi spale. Vozilo ga neki deda koji ima 70 g. ful servisna dokumentacija, rez. ključevi, uputstvo, unutrašnje torbe u boćnim koferima. Zvao matorog u CH kontam počiću crvenu za tel.  BMK i čovek se javio, poslao slike , mail bla bla bla . 48.k kilometara 2004 g. Baš mi krivo što Neša nikako da naleti na nešto a mu zaigra u stomaku ali kontam ide zima pa će oglasi biti bogatiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
56 minutes ago, BaneVuk58 said:

Ja sam imao neku ludačku sreću. Kupim od Denisa iz Vladimiraca FJR, prvi od desetak koliko ih j uvezao i pipnuo ništa nisam tri godine, a usr'o se od vožnje. Ostali kupci su imali troškove. Zamenim Atlantika za Bandita 2006 ABS ....tekuće održavanje, radi k'o sat. Ducati ST4s  iz CH kupljen u KG , niko ga nije hteo, stajao na oglasu. Otiš'o da vidim, baš se čuo sa Nešom , dal' zna čoveka i gaće mi spale. Vozilo ga neki deda koji ima 70 g. ful servisna dokumentacija, rez. ključevi, uputstvo, unutrašnje torbe u boćnim koferima. Zvao matorog u CH kontam počiću crvenu za tel.  BMK i čovek se javio, poslao slike , mail bla bla bla . 48.k kilometara 2004 g. Baš mi krivo što Neša nikako da naleti na nešto a mu zaigra u stomaku ali kontam ide zima pa će oglasi biti bogatiji.

Denisa sam sam upoznao, deluje kao mnogo posten i kulturan covek. Moj je savet da se izbegava sve iz uvoza, ili od dugogodisnjeg vlasnika ili od nekogo ko je uvezao i "proverio/servisirao" motor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Nešto mi pade na pamet, gledaš ribe po face i instagram, kao lutke.................. a ono leševi kao i ovaj Suzuki :lol:  :lol:...................Aj laka noć

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Auuuuuu sta se sve "valja" kod nas!

Kad vec pisemo, pazari prijatelj xmax 250, 2016 godiste, onaj lepi model sa siljatim repom i opasnim farovima. Nema kaze struje da upali, kupio mu on nov akumulator ali ne zna gde je stari :D

Iz CH sa oglasa, do registracije ga je kostao 4000eura. 

Odem da nadjemo akumulator (u prednjoj je masci inace, izmedju farova) i dok stojim kraj njega zaljuljam ga tako na centralnom stenderu a on se pomera levo/desno po 20cm! Sagnem se ispod kad tamo pukao ram po sredini!

Da, pukao ram!

Na okupu ga drzi centralni stender! To je sa oglasa kupljeno za 4000eura.... 

Na mom skuteru, ram nigde nema ni farbu zagrebanu, svaki je sraf lep i sjajan, dotegnut po specifikaciji ali nema siljat rep, opasne farove....

viber_image_2019-08-27_15-50-39.jpg

viber_image_2019-08-27_15-50-40.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 12 sati, N.F.S. je napisao:

 

2800e skuter za drugare odavde, nema ulaganja nikakvih! Ugovor i sve resto na moj trosak...

Da ponovim, za potencijalne interesente....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I da! Na slikama skuter deluje maleno ali u zbilji je gabaritniji od XJR 1300! Malenog dukca moz" i pod sediste....

20190823_185353.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cekam suprugu pred kasarnom... Evo uzivajte u lepoti a ja da vreme ubijem :D

 

I daaaaa, zalepljena je silikonom guma na blatobran prednji, da ne dodje kojim slucajem ponovo do prskanja korita ispod hladnjaka...

 

P.S. Zvao ponovo Dragan iz Panceva, ovog dukatija sto prodaje, zamenio akumulator i upalio multistradu... Odbio sam zamenu zbog ukupnog zapustenog stanja. (Ako se neko zanima u svojstvu kupca njegovog motora...)

IMG_20191008_145654.jpg

IMG_20191008_145701.jpg

IMG_20191008_145733.jpg

IMG_20191008_145916.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Oglas ko putopis.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

  • Haha 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja