Jump to content

Moto Zajednica

Satelis 400 ABS

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Dobro se dobrim vraca!

 

prvi koji bude vredeo dolaska u BG, mislim da ces da ga uzmes. Samo polako

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Dajte slike da i mi vidimo šta se nudi...

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
32 minutes ago, DonToni said:

Dajte slike da i mi vidimo šta se nudi...

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

to moze @N.F.S. da kaci slike (ima vise mesta), ja samo idem da vidim i prenesem njemu detaljne slike i dozivljen utisak.

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Odbio sam ga prvenstveno zbog Markovih impresija, drugo, nedostatak ikakvog stelovanja amortizacije i napred i pozadi (ovaj model treba da ima sva stelovanja), vlasnik je inace izuzetno korektan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovu XX je takodje Marko gledao i delimo misljenje da za mene nije, model sa ubrizgavanjem ali stari tip table je nekako na njemu ?!?

 

viber_image_2019-09-11_11-10-08.jpg

viber_image_2019-09-11_11-10-09.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da ne zatrpavam slikama, dva varadera 1000 su mi ponudjena, plavi i crveni sa oglasa, bmw 1150rt, cagiva 1000 ne secam se oznake, i par nekih eRova...

Jedan fazer 1000 i bandit 650.

Nista nije bilo u stanju za 3 plus hiljade eura koliko cene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Pa ova crvena f4i je komedija. Sa slika se vidi da nije sva svoja. Mozda zato sto je f5:lol3:

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere
3 hours ago, N.F.S. said:

Da ne zatrpavam slikama, dva varadera 1000 su mi ponudjena, plavi i crveni sa oglasa, bmw 1150rt, cagiva 1000 ne secam se oznake, i par nekih eRova...

Jedan fazer 1000 i bandit 650.

Nista nije bilo u stanju za 3 plus hiljade eura koliko cene...

Ako je onaj plavi iz okoline Novog Sada, tacnije Gospodjinaca, nije on za tebe, jednostavno ne bi zadovoljio tvoje kriterijume.

Gledao sam ga ja za sebe dok je bio jos u Beogradu.

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nije drug, plavi je iz Nis_a, skidali smo akumulator sa satelisa da ga upalimo, karburacija losa, vuce u levo...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jos da se razumemo drugari, apsolutno ne ocekujem nov motocikl!!!

Svestan sam koje godiste gadjam, po neka slomljena plastika pa okrpljena dolazi u obzir, ofarbano nesto ne smeta, malo zakacena dekla ili slomljen zmigavac... Ali!

Krivo, zavarivano i od drugih motocikala uklapano ne dolazi u obzir. Motocikli iz kojih bilo sta od tecnosti curi takodje izbegavam (sem ogibljenja prednjeg).

Doplacujem razumno ili doplatu trazim, ne ljutim se na ponudjeno niti zalim za izgubljenim vremenom.

Jednostavno pojam "stanje dobro" nema kod svih isto znacenje, to sam odavno prihvatio...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U eventualnoj zameni uz skuter mogu doplatiti max 800eura, ne za tvoj motocikl vec sam toliko planirao da izdvojim ili ako bude 1 za 1 to mi je budzet za sredjivanje...

Najpre bih prodao za kes, imam mogucnost da uvezem sebi lep motocikl, drugarima odavde bih znacajan popust dao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Kapiram te,nisam uopste planirao da prodajem moj motor,niti sam znao koliki ti je budzet. Hteo sam da te spasem muka a ja malo da vozam dvotockas koji ne ostecuje levu patiku po gradu :)

 

 

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Prosledio sam tvoju poruku drugaru, on je u mogucnosti da realno doplati za tvoj motocikl, ja uzmem njegov, on tvoj, ti skuter I kes! Nije komplikovano kao sto zvuci

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 17 sati, milos-v je napisao:

Pa ova crvena f4i je komedija. Sa slika se vidi da nije sva svoja. Mozda zato sto je f5:lol3:

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Pogledaj cepove na amortizerima, evo i slike moje stare f4... Takodje "rebaund" stelovanja nema dole na dnu stapova kod ove crvene....

Zadnji amortizer ima samo stelovanje opruge a takodje treba imati i "damping i rebaund".... Ili je neki osakaceni model ili je ogibljenje iz nekog razloga od hornet-a spakovano....

IMG-c1cfc5d948f32373b9945ccbfdc2338b-V.jpg

WP_20171018_023.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uhhh brljam po slikama... Kako je bila lepa, eno je u leskovcu kod gitariste nekog benda, oblepljena u 100 nekih nalepnica... 

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

WP_20171018_017.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Jako cudno stvarno. Ja kod mene imam sva 3stelovanja(preload,rebound i compression) i mislim da tako treba svaka da ima. Rekao bih da je ovde nesto "budzeno". 

 

P.s. pogledah slike bolje,far bi trebalo da bude crn u pozadini, a ne hrom kako je ovde. Prednja vila na ovom modelu treba da bude srebrna,kao sto je boja rama. U ovoj boji ide na f4i sport,ali i on ima sva stelovanja tako da je vrlo moguce da je sa drugog modela.  

 

 

"Najbolji satelis skuter na trzistu,sada i na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs. Navali narode dok ne ode. Koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Svakako je ne uzeh, ovo pisemo zarad interesenata odavde (sa foruma)... Vlasnik tvrdi da je to model f5 (nikada cuo?!?) u izvornom stanju sem eto farbanja... Izuzetno kulturan u komunikaciji, prijatan za razgovor i dogovor.

Vlasnik pomenute crne XX takodje....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ide kisa i lose vreme, dodao sam "zavesicu" od gume dodatnu preko zadnjeg tocka i oba amortizera pozadi... Upravo uslikano, nije prano, vidi se malo prasine :D

20180110_001806.jpg

20180110_001817.jpg

20180110_001823.jpg

20180110_001842.jpg

20180110_001902.jpg

20180110_002004.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Slike su HD rezolucije i svaku mozete dooosta zumirati, da se stanje detaljno pogleda. 

2800 je cena i oko iste necu pregovarati, na placu u CH stoji motor koji bih pazario (da, opet na ne vidjeno) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

2010 godine je prva registracija, imam servisnu knjizicu iz CH, izmenjao sam sve sto treba i ne treba, skinuto dajem uz skuter posto je u stanju novog (kocione plocice npr, iridium svecica, piaggio originalni kais...).  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

A da ti prostres neki carsaf ispod motora pa slikas, toliko si ga uglancao da se vidi svaki kamencic i zrno peska, ispod njega. :)

 

 

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja