Jump to content

Moto Zajednica

Satelis 400 ABS

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vidi, 13,6Kg!

U gepeku mesta za dve f.face kacige, plus pregrada (takodje u gepeku) u koju staju prva pomoc, osnovni alat i fluo prsluk.. Nesto preko 60l zapremine gepeka.

Levo ispod guvernala pregrada u koju staje flasa od 1L i uz nju sprej za gume...

IMG_20190902_160340.thumb.jpg.87de428366a1d59cc38dffdde273daf4.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 1 sat, N.F.S. je napisao:

Vidi, 13,6Kg! emoji3.png

U gepeku mesta za dve f.face kacige, plus pregrada (takodje u gepeku) u koju staju prva pomoc, osnovni alat i fluo prsluk.. Nesto preko 60l zapremine gepeka.

Levo ispod guvernala pregrada u koju staje flasa od 1L i uz nju sprej za gume...

IMG_20190902_160340.thumb.jpg.87de428366a1d59cc38dffdde273daf4.jpg

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"

:jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala kolega!

"Perfektan skuter na prodaju ili zamenu, satelis 400 abs, koga zanimaju detalji I slike neka ode na prvu stranu"


Prava bi pomoc bila da u svakoj temi kopirate npr.

"N.F.S. prodaje satelis 400, moze zamena, moze kes ali ne nudite masine za ves, 1000 mu kubika treba makar ne imao za 'leba "


Budite kreativni

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Podignuta cena kawi za koju sam se interesovao ...

Jbg, zao mi je ali u prodajama sam obicno u pravu, kao sto svojevremeno (pre 2 godine) rekoh nasem kolegi odavde Stilgar-u, ukoliko motor nije bmw gs a velike je kubikaze baaaaaas tesko napusta vlasnika... (jedino u bescenje)

Inace, malo sam se interesovao, ta kawa preko kosta dosta malo, mozda i pazarim jednu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Navaljivao ja! :D

Da se nadjemo danas, odmah :D

Nemam vremena preko nedelje a on covek nece zbog obaveza u zemlji biti... Neka mu je sa srecom prodaja, mislim da je on izgubio....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
3ed2d3991ac1-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia ETV 1000 Caponord, 2002. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 77874 km...

Evo ga jedan lep primerak. 

A generalno su u technodromu dobri motori, drugari su kod njih uzeli dva komada (fz8 i 929) bas u dobrom stanju. (mada ima različitih iskustava)

Rade i zamene. Mislim da bi se lako dogovorili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ili da preslozim sta bih voleo :D

cbr 1000/600f (600f ne sport model sa odvojenim sedistima), cbf 1000/600, varadero 1000, hornet 900/600, cb1000, transalp, inazuma, caponord 1000, strom 650, xjr1300... 

 

Dok ovo kucam pozva me covek iz Bg, takodje interesantna ponuda bmw rokster, belo/crni, kaze nudio mi ga je vec na pocetku sezone :D

Od bmw moze neki RT....

 

Skuter takodje moze Silver Wing 600/400.

 

P.S. Hvala Marko, moracu se do njih provozati da vidim kakva je procena, tek po tome cu videti isplati li se trgovina.

 

 

P.P.S.  .... i veliki bandit naravno :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
44 minutes ago, N.F.S. said:

Ili da preslozim sta bih voleo :D

cbr 1000/600f (600f ne sport model sa odvojenim sedistima), cbf 1000/600, varadero 1000, hornet 900/600, cb1000, transalp, inazuma, caponord 1000, strom 650, xjr1300... 

 

Dok ovo kucam pozva me covek iz Bg, takodje interesantna ponuda bmw rokster, belo/crni, kaze nudio mi ga je vec na pocetku sezone :D

Od bmw moze neki RT....

 

Skuter takodje moze Silver Wing 600/400.

 

P.S. Hvala Marko, moracu se do njih provozati da vidim kakva je procena, tek po tome cu videti isplati li se trgovina.

 

 

P.P.S.  .... i veliki bandit naravno :D

Nenade, kad budes isao u thnodrom, javi se. Znam momke tamo. Ja sam uzeo jedan skuter od njih i 2 druga su uzeli motore od njih. Juce drug zamenio GSXR1000 za Z1000sx :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

Ili da preslozim sta bih voleo :D

cbr 1000/600f (600f ne sport model sa odvojenim sedistima), cbf 1000/600, varadero 1000, hornet 900/600, cb1000, transalp, inazuma, caponord 1000, strom 650, xjr1300... 

 

Dok ovo kucam pozva me covek iz Bg, takodje interesantna ponuda bmw rokster, belo/crni, kaze nudio mi ga je vec na pocetku sezone :D

Od bmw moze neki RT....

 

Skuter takodje moze Silver Wing 600/400.

 

P.S. Hvala Marko, moracu se do njih provozati da vidim kakva je procena, tek po tome cu videti isplati li se trgovina.

 

 

P.P.S.  .... i veliki bandit naravno :D

A imaju i "velikog" bandita 2008., dugo im nešto stoji. Isplati se otici. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Marko05 said:

A imaju i "velikog" bandita 2008., dugo im nešto stoji. Isplati se otici. 

ja sam bio da vidim velikog bandita. Stajao motor dugo nepaljen, upalio kao mina, mirno radi, i ima brdo opreme uz njega. ocuvan je bas lepo. ima i svu fabrciku opremu uz njega. e sad, oni su mu zabetonirali cenu na 3500 ja mislim, ali mislim da treba da spuste cenu, jer treba sighurno da se menja ulje, a mozda i gume :) dugo stoji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Preko novca koji trazim nemate nikakvih vise troskova, ja placam agenciju, porez i prenos vlasnistva na vas... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Podignuta cena kawi za koju sam se interesovao ...
Jbg, zao mi je ali u prodajama sam obicno u pravu, kao sto svojevremeno (pre 2 godine) rekoh nasem kolegi odavde Stilgar-u, ukoliko motor nije bmw gs a velike je kubikaze baaaaaas tesko napusta vlasnika... (jedino u bescenje)
Inace, malo sam se interesovao, ta kawa preko kosta dosta malo, mozda i pazarim jednu
Kolega Stilgar se navozao lepo i jos se vozim motor je buletprof, a zbog godista (1998) registracija je ispod 20000 din. Jedino je poskupljenje tehnickog zeznulo stvar pa ide preko. Kolegi N.F.S. od srca zelim uspesnu prodaju/zamenu i da nadje nesto sto ce ga duze grejati
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Probao sam i da uslikam jedino sto na skuteru moze biti "mana"...

Na gepeku ima ogrebotina koje se pod nekim uglom vide, povrsine kao pola paklice cigareta, nije skinuta farba niti lak ali tu su... (ako skuter ostane preko zime bice ofarbano).

 

Pre mesec dana sam kroz Aleksinac vozio jedno 10km nasutog puta, spremaju za asvaltiranje i ja uletim u to, posle 3km sam se iznervirao zbog prasine i duzine dodao gas! Vozio tako jos 25min!

Zbog ogromnih vibracija i truckanja "otvorila" se plastika iznad levog nogostupa, jedno 5/6mm "zeva" u duzini 6cm... Iskocilo iz zabice koja se vidi, nije pukla... Odvijem par okolnih srafova i vratim na mesto, posle par udaraca u voznji opet se vrati u stanje sa slike, to cu ovih dana videti u cemu je problem, moram skinuti i tunel i plastiku bocnu a da bih to uradio demontira se pola skutera!

IMG_20190908_094359.jpg

IMG_20190908_094317.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sve je resto kao kod novog skutera, agregat U CELOSTI apsolutno suv i milina ga je cuti, ciklistika perfektna, kocnice...

Opsti utisak je iznad proseka za tu starosnu kategoriju.

20190811_054258.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Drustvo, je li poznata nekome ova kawa? Dal" mi covek rece da je iz Smedereva (Ne on, kawa je Smederevka :D )... Skakao klinac po meni dok sam razgovarao :D

Vidim da je cela farbana, kaze covek da ima originalni izduv...

d95e49fc515a-1920x1080.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Gledam na mobile.de, ima ovih kawa bas jeftino (napisah isto i par postova pre), ne govorim nemacki pa drugar komunicira mailovima mesto mene... Ova se moze dobiti za 1650eura, odradjen pregled, dosta novih delova uz nju...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=283310905&makeModelVariant1.modelDescription=zrx&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&scopeId=MB

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jos 250 za prevoz, oko 400 eura carina posto je matora i 300e registracija prva... Razmisljam na glas...

 

Ove R verzije su po 1000e skuplje od S!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja