Jump to content

Moto Zajednica

Satelis 400 ABS

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Prodao bih ili zamenio svog satelisa 400 :D

 

Bez ulaganja, mehanicki perfektan, vizuelno takodje, lepo se vozi i ponasa na putu.

Pregledao sam sve sto se pregledati treba, izmenjao i sto nije trebalo tako da uz skuter dajem fabricki piaggio kais, koji nije ostecen nigde, fabricke kocione plocice, yuasa akumulator, par guma (nema kolege koji ih na poklon primi da uzme)...

Svaki sraf originalni i na svom mestu, prenos (varijator, sklop kvacila, rolnice) bez znakova trosenja.

Plastike nisu nigde varene, zabice koje su sklone pucanju ojacao sam iznutra toplom plastikom, eto sigurnosti radi. Par ogrebotina ima koje ako vam ne pokazem necete ni primetiti.

 

Da ne duzim, maksimalno sredjen, dva kljuca (servisni koji moze kodirati jos sedam korisnickih i jedan korisnicki), fiskalni racuni od svega kupljenog, agencije uvoza, registrovan do 4.2020godine, na novim gumama, 2009god, vlasnik....

 

Moze zamena za jaci skuter, silver wing npr. ili tmax... Od motora varadero, veliki bandit, hornet, cbf ili tako nesto gde se uspravno sedi...

Od cucavaca samo f4i :D

Cena je 3000e za drugare sa foruma, oko zamene a ako mi se ponudjeno svidi lako cemo se dogovoriti.

Ne prodajem krsinu koje se zelim otarasiti, vec dobar i pouzdan skuter, nije hitno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pa sta da kazem sem hvala! Onako od srca...

Robujem dvotockasima, treci dan idem peske na posao zato sto ima 1km tucanika tu gde sam trenutno uposljen.

Dok se vracam onako znojav i po suncu, cesto zapitam sebe "Zasto to radis?" 

Ja ga kupih da me preveze gde hocu ali..... Boles"! :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Tmax ti je ekstra, ali nije nesto gabaritan skuter- a ti se koliko znam vozis cesto sa lepsom polovinom, S wing je bolja opcija za putovanja, fun factor naravno na strani t maxa, Pogledaj i malaguti spidermax, agregat je svima dobro poznat, jedino ne znam za druge delove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala za upute drug :takoje:

Spider max, i pored vrhunskih resenja (alu. rigidni ram, dupli trokut...) mi se ne svidja ni malo, toliko da ga ni na poklon prihvatio ne bih :D

Za tmax bih naravno doplatio, prvi model sa "siljatim" repom mi se svidja, mislim da se od 2008 god proizvodi, ne bezim ni od starijeg modela sa ubrizgavanjem. Ovi kasniji mi nisu zbog cene trenutno dostupni ali strpliv sam, pazaricu ga kada bude punoletan :D

 

Potrosnja satelisa kog prodajem je 3,5L na otvorenom (dvoje na njemu, tako oko 170kg opterecen) vozim 80/90kmh max, jedino u preticanju nesto vise.

Grad ne prelazi 4L.

 

Posto sam imao prilike da vozim isti model ali sa komplet malosi setom (varijator, rolnice, opruga i oprugice) mogu reci da mirnijem vozacu vise odgovara fabricki setup (koji je na skuteru ponudjenom ovde).

Malosi krece iz mesta silovitije ali ne stedi ni agregat, obrtaji skoce na 4500 pre nego sto krene, moj skuter krece u 3000rpm.

80kmh ja odrzavam, na ravnom u 4500 obrtaja, malosi je na istoj brzini u 6500... Potrosnja skoro za 2L veca!

Agregat konstantno pod vecim opterecenjem i u obrtajima, normalno da su performanse jace ali i habanje.

Eto, imajte i to na umu pre nego se potrosi 300 eura za set.

 

 

20190811_062608.jpg

20190823_111204.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moze u zamenu i neki Transalp, kle, Deauville700, R1100RT/R1150RT... Ili neka doooooobro ocuvana cbr1000f u fabrickom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Pocetkom sezone (cini mi se) prodavan u Nišu. Uvezao ga Deki moto iz Subotice. Meni se to nije svidelo jer su na forumu ljudi imali losa iskustva sa njegovim motorima. Normalno, ne svi. 

U Nišu ga je vozio “poznati” bajker, pa mozda moze da pomogne neko odatle. 

Ja nisam otisao da ga vidim jer izmedju moje najave da dolazim i poziva da to potvrdim je skocila cena motoru, pa sam normalno odustao...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala drug...

U u Nis-u je a koliko sam uspeo da ispratim ZRX plave boje sa blueflame izduvom, naseg kolege sa foruma Lukaca, i taj se dole prodaje 1000e skuplje nego sto je na forumu bio...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Plavi je sada 3000 Eura na PA. 

Fiksno. 

Ovaj je imao i nosac zadnjeg kofera i sportski auspuh kad se prodavao u Nišu. Verovatno i sadasnji vlasnik ima barem nosac kofera uz njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 519 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Moj dobar drugar iz tvog Kragujevca se interesovao za ovaj model dok je bio u Subotici, Deki mu je priznao da je prednja maska najverovatnije farbana...

Ako ti to nesto znaci

Na kraju je kupio od mene XJR1300SP

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Znaci mi! 

Zovem Dekija da mi o motoru nesto kaze ali odbija poziv, verovatno je u inostranstvu.

Dobio sam i od naseg kolege sa foruma istu info na PP upravo. Zahvaljujem se oboma!

Zamena je kljuc za kljuc, covek ima drugi motor a nada se laksoj prodaji skutera, imam i ponudu za lep varadero, sav sam u haosu i euforiji :D

Sve bih vozio to nece da moze :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Koliko sam uspeo da ispratim ne leze ti 2 klipa, znaci da varadero otpada, juri kes pa uzmi cbf1000, ne cudim ti se, ja sam tako radio s kolima, menjao na svakih par meseci. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Aaaaaaa druze, to su dva klipa velike Honde! Dva klipa mi se nije svideo tdm900, cak je i 850 povozniji.

Ne zurim, ako nesto naleti valjano uzecu.

A ako se ne svidi, paaaaaa.... Oglasicu :D

 

Nema razloga za cudjenje, svojim novcem kupujem, svoj znoj ulazem inace :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Opusteno,razumemo se, inace mislim da bi trebao da dosta ulozis u ovu kawu da bi bila kao ona z750s, ne znam motor al znam da si perfekcionista

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne znam sta da mislim, sadasnji vlasnik tvrdi da je jedini I prvi u Srbiji a poruke od kolega ovde dobijam drugacije, imam I kontaktbivseg vlasnika iz Nis_a... Javljam razvoj situacije

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Stupio u kontakt sa bivsim vlasnikom, Zarko iz Nis-a, kaaaaako lep razgovor, motori su mu po mom ukusu a oboje simpatisemo Lorenca!

Uz njegovo odobrenje stavljam sliku koju mi je poslao, imam i brdo snimaka :D

Da, uvezen je od MotoSu Dejan, po recima bivseg vlasnika perfekcija (sem nalepnice na masci)

69379362_3053421698065793_6871948171816206336_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Vlasnik u Nišu je vozio neregistrovanu. 

Nudio mi je da papiri idu direktno od ovog u Subotici na mene. 

On je kupio, vozio neregistrovanu, onda je pustio u prodaju sa pricom da se zeni i da mu je potreban novac,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja