Jump to content

Moto Zajednica

Bicikl

Recommended Posts

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Nije malo, mnogo je, čak i da je nov. Sva oprema na njemu je najnajniže klase, i kao što neko već reče, trebalo bi da malo više novca može da se uzme dosta bolji bicikl. E sad, druga je priča ako ti već voziš taj bicikl. Ako želiš da uložiš u njega, pravo je pitanje - zbog čega to želiš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Nisi baš jasan. Ajmo prosto. Imaš ovaj bicikl? Želiš da ulažeš u njega? Zašto želiš da ulažeš u njega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Just now, vasa.93 said:

Nisi baš jasan. Ajmo prosto. Imaš ovaj bicikl? Želiš da ulažeš u njega? Zašto želiš da ulažeš u njega?

Crno dete doslo bajsom sad.

 

pored cikloberze ovde se neko intersuje za celicni bajs i da li je puno 160e. Halooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ja sam prošle godine nešto kao počeo da gledam bicikle, ali sve se svelo samo na forum ovde. Sad bi već stvarno bilo vreme da kupim neku da krenem sa klincima u vožnju, pa bi mi značila neka preporuka poznavalaca materije ovde sa foruma.

 

Moj neki max budžet je 250e. 

Što je sigurno da neću mnogo km prelaziti sa njom , ali ipak imam neke zahteve kao što su:

- alu ram

- disk kočnice

- prednji amortizeri

 

I naravno visok sam 187 i pretežak (110+kg)...

 

Slobodno dajte neki link ako naiđete na nešto što je povoljno u tom cenovnom rangu.

ne morate mi pričati o manama i prednostima disk kočnica, rekoh neću mnogo provesti na njoj tako da će mi pločice trajati doveka ;).

 

Jedino što sam našao do te cene na Cikloberzi, pa mi recite vredi li to ili može da se bolje nađe za te novce!?

208gvkY2235214607_5d95b197d973f.jpeg
WWW.2BIKE.RS

Vaš vodič kroz biciklizam. Biciklizam, mali oglasi (cikloberza), takmičenja, vesti, vožnje, diskusije, vođenje dnevnika treninga,..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1295 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
9 hours ago, DonToni said:

Ja sam prošle godine nešto kao počeo da gledam bicikle, ali sve se svelo samo na forum ovde. Sad bi već stvarno bilo vreme da kupim neku da krenem sa klincima u vožnju, pa bi mi značila neka preporuka poznavalaca materije ovde sa foruma.

 

Moj neki max budžet je 250e. 

Što je sigurno da neću mnogo km prelaziti sa njom , ali ipak imam neke zahteve kao što su:

- alu ram

- disk kočnice

- prednji amortizeri

 

I naravno visok sam 187 i pretežak (110+kg)...

 

Slobodno dajte neki link ako naiđete na nešto što je povoljno u tom cenovnom rangu.

ne morate mi pričati o manama i prednostima disk kočnica, rekoh neću mnogo provesti na njoj tako da će mi pločice trajati doveka ;).

 

Jedino što sam našao do te cene na Cikloberzi, pa mi recite vredi li to ili može da se bolje nađe za te novce!?

208gvkY2235214607_5d95b197d973f.jpeg
WWW.2BIKE.RS

Vaš vodič kroz biciklizam. Biciklizam, mali oglasi (cikloberza), takmičenja, vesti, vožnje, diskusije, vođenje dnevnika treninga,..

 

Ovo je ok bajs, mada bih ti preporučio da uzmeš neki bez suspenzije, što zbog težine (i tvoje i bicikla) što zbog jednog dela manje o kome treba voditi računa i održavati. Generalno na tim jeftinijim bajsevima viljuška je prva koja strada, prvo ili dobije luft ili zakuca i blokira.

Damir je korektan prodavac i dugo radi sa biciklima.

Mada ja bi u ovoj ceni gledao nešto makar 3x9 brzina malo je jača cena za 3x8 grupu.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Klinac se ponovio... Nakon stare 20-ice bez brzina, sad kao da je dobio Space Shuttle :na_glavi::lol2::sampion:

viber_image_2020-05-11_19-52-51.thumb.jpg.890f381abe1466edcd8e9b9fc331f6d8.jpg

Poučeni vašim savetima gledali smo da bude bez prednjeg amortizera..., ionako će biti exploatisana u našoj ulici (po kraju) i eventualno da se po koji pu spusti na Savu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja