Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia sr50 neće da upali

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Dobar dan ljudi imam problem sa skuterom Aprilia sr 50 2004 godište skuter sam kupio pre 2 nedelje i vozio se normalno sve do juče bio sam malo da se provozam i nisam video rupu prošao sam sa 50-60km/h kroz nju i odjednom je motor krenuo da mi staje kao da nema goriva kada je stao pokušavao sam da ga upalim ali nije mi uspevalo uopšte krene i kao da hoće ali ne upali oterao sam ga kod majstora i on mi je rekao da su klip i cilindar otišli naručio sam klip i cilindar namontirao sve proverio da li svecica baca struju i direktno sipao gorivo ali nije uspelo ako neko zna šta bi moglo da bude neka napise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Cekaj posle udarca u rupu nece daa upali?, OK Ali klip I cilindar nebi trebali da su svisnuli od udarca. Ako su bili losi, bili su I pre rupe. Ti si nesto odkinuo od udarca, ili odkacio. Jel Ti to karb. Ili ubrizgavanje? Idi kod drugog majstora, ovaj je nesto propustio

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Bilo je ubrizgavanje ali je prebačeno na karburator pa i ja sam mislio da nisu klip i cilindar  ali rek'o kad već nemam drugog izbora kupicu ali evo ni sa novim klipom i cilindrim on neće da upali 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: APRILIA SR50 DITECH

U velikom si problemu...te konverzije ni jedan majstor nezna da opravi...a i to im je vek, par meseci...jedino da nađeš majstora koji je to "prebacio"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
U velikom si problemu...te konverzije ni jedan majstor nezna da opravi...a i to im je vek, par meseci...jedino da nađeš majstora koji je to "prebacio"...
Ма хајдееее!!!

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja