Jump to content

Moto Zajednica

Oxford Walton jakna

Recommended Posts

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Gledao  sam u Yamaha Barel navedenu jaknu....izgleda top za voznju po gradu (caffe racer style) i recimo za posao kao neka casual varijanta.... na zalost ih vise nema...svaki put kada pozovem Yamahu kazu da je na carini itd...

 

Kakvi su Vaši utisci za ovu jaknu....vredi li tih 240eur

 

 

https://www.oxfordproducts.com/motorcycle/brands/oxford/rider_wear/leather_jackets/oxford_walton_leather_jacket/

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Nemoj uopste da podcenjujes Oxford. Jakne su im mnogo “bang for buck”. Sa konkretnim modelom nemam iskustva ali je moj savet da ju probas. Odnosno da probas sto vise jakni i da kupis onu koja ti najbolje sedne, odnosno onu koja ti je najudobnija a pritom ima sve feature koji ti trebaju a uklapa se u budzet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Pre nekoliko godina na Sajmu sam uzeo neku Shield marku, no-name makar kod nas, za nekih 18-19000 sa popustom koliko se secam. Jakna ko jakna ok, isti kroj kao ova koju merkas, tvrda debela koza sa svim protektorima, jedino cicak trake popustile. Nosim je i dan danas. Kontam da za Oxford celu od koze (cini mi se da je meksa koza ovako po slici), nije mnogo 240e mimo sajma i bez nekog popusta. Inace Barel obicno ima popuste oko Nove godine i to obicno bas za proizvode Oxford i za Shark kacige koje im ostanu po koji komad. Ja pre dve godine uzeo kod njih bisage, tako da mozda da sacekas decembar, pa ce i jakna mozda jeftinija da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre sat vremena, Grasko.car je napisao:

Ne moze Boban da sasije jaknu kao Oxford....

 

To je stari Engleski Brand

Stvar ukusa, ali "po meri" je uvek bolje i skuplje nego industrija.Pogotovo ovakva jakna nije neki izazov sašiti.......klasika 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja