Jump to content

Moto Zajednica

12. Moto GP Silverstone, UK 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, dvlns je napisao:

@Jovan Ristic ti nisi pratio @Zuba87 me savetovao da skinem Dukatujevu sisu jer su skloni samozapalnivanju

Nema veze, sam ću sebi dati keca :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Јоване, Јоване, боље се баци на тражење слике за последњу страницу, концентрација ти није на ниво'!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Добро, можда је "бедем" груба реч, можда више Зид из Игре престола :)

Јер док се он презнојава да прође њих двојицу, који би се жестоко супротставили, Маркез би могао да се одвоји и мирно (мирније) приведе трку крају...

Када тако погледаш, Маркез је највише изгубио овим кршењем у првој кривини :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 3 minuta, Zuba87 je napisao:

Јоване, Јоване, боље се баци на тражење слике за последњу страницу, концентрација ти није на ниво'! emoji3.png

Poslednja stranica je prodata za reklamu. Rešili smo da dotičnog gospodina ubacimo u sredinu časopisa i napravimo poster

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Постер које слике?
Надам се да није ове друге са бројем 46, нећу моћи да спавам ноћу... :)

(Е, да, то не знате, али два другара који су ме увели у овај мото свет, онанишу најстрашније на Росија.

А како сам по природи контраш, због њих двојице, који и ако не погледају трку знају да је Роси био најбољи, али га у победи спречила завера Илумината, навијам за Маркеза.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@Zuba87 mislim da ti nije pametno da kažeš za koga navijaš, može da bude i biće upotrebljeno protiv tebe, kad tad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Није битно, навијам само да оној двојици могу да натрљам на нос...

А сада ми је заиста кул Квартараро, појави се ниоткуда, вози Томос аутоматик и узима подијуме, пол позиције, вози лепо...

Нисам ја неки веран навијач, само Звезди веран до гроба, ово остало се окрећем како ветар дуне, односно, када неко покаже срчаност, будем му наклоњен.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Rins je danas pokazao kvalitet i samopouzdanje sampiona. Svaka mu cast na tome! 

Suzuki je je jos pre 2 sezone pokazao da ume da napravi motocikl koji je konkurentan. I njima svaka cast! 

Gorak osecaj ostavlja lupanje Qua i Dovija. Mislio sam da je izginuo kad sam video da se docekao na zemlju tom silinom, i posle orevrtanja ne mrda. Odsekao sam se. A posle i Zarco napravi ono sranje. Od takvog potencijala do jednog potpuno prosecnog GP vozaca, koji pri tom pravi sranja. Katastrofa! 

Nastavak za gore pisano:

Rins vozio ovu trku kao JLo nekada. Stabilan, tacan. Ali uz kalkulacije kao Rossi, Markez, Stoner... Jebeno dobitna kombinacija ako hoces da ugrozis najboljeg trenutno. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2004 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Dajte onu sliku kada Rins okrece glavu i gleda markeza(namerno malo slovo) na prolasku kroz cilj...totalna dominacija...treba mi za desk top...:jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pogledao sam reprizu trke i sad mi je još očiglednije ono Rinsovo puštanje Markeza posle prvog preticanja. Posle okretanja je izgubio pola sekunde koje je nadoknadio laganini. Vjerovatno bi velika većina da ima takvu prednost, preskočila Markeza i spičila naprijed, ali Rinsu izgleda to nije bio toliki ćeif, pošto nema se svaki dan prilika za prstenjak Markezu, pa je htio baš da izmerači.

 

Predposljednji krug je lijepo oprobao da li će moći da prođe i čak i posle onog izbacivanja i malo razlike, opet ga stigne i tukne u posljednjoj krivini, još ga gleda. A tek ono tapšanje po leđima, dok ovaj neće ni da ga pogleda, ono je dezert za kraj.

 

Šta da se radi, nije svugdje novi asfalt, pa da igranka kreće od početka?!

 

Izgleda da sam se prevario, kad sam rekao da Markez i sljedeće godine glat uzima titulu, možda uzima, ali izgleda da neće biti tako lagano.

 

A koje ono tražio za desktop ;) ?

 

 

mgp12alex-rinsr23.big.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Meni deluje da je, bar ako pričamo o poslednjoj krivini, ovu trku više 93 izgubio, nego što je 42 dobio. I meni je delovalo očigledno da je 42 brži, lako je pratio, još lakše stizao i vidljivo nije hteo napred. Lično mi je to na momente delovalo čak kao taktička greška, moram da priznam. MarkeS je poslednju krivinu zabrljao, branio je spoljno preticanje (kao krug ispred) i ostao bez momenta, pa ga je Rins bukvalno izgasirao do cilja, zbog ranijeg otvaranja gasa u toj poslednjoj krivini.

 

Mislim da Markeza više boli to što je OPET izgubio duel, nego što nije prvi u trci.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Možda zvuči neverovatno, ali meni deluje kao da je Rins išao na to da Markeza namerno izjebe u poslednjem krugu, da ga ponizi a da mu je pobeda bila u drugom planu.

Realno je bio brži mogao je mnogo ranije da ga obiđe i da napravi pristojnu razliku. Mislim da namerno nije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

@Robin Hood deluje preterano ali ne i neverovatno. Pocele su carke medju njima i ocigledno je i Rinsu jasno bas kao sto je 2013 i Markezu bilo jasno da osim vozackog umeca za uspeh treba i dosta priholoskih igrica da se sprovede. 

 

Vrag ce ga znati ali je juce Rins bio dominantan u ovom dvoboju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Dopada mi se, kao i prošle godine u Assenu, kad je podigao Markeza sa motora, pa mu ovaj vratio. Nije bilo nikakvog proseravanja ni s jedne strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

I ja mislim da je hteo da ga dobije u poslednjem krugu, ali isto tako mislim da nije hteo da čeka poslednju krivinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 418 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Jel se trkao još neko sem pomenutih?  :)   

Petrući u finišu obilazi Milera ,  KTM - 10-ti !     Janone - 11-ti  !!!

A. Espargaro je bio u prvih 10 do poslednja dva kruga. Šta se desilo ?  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4669 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
pre 3 minuta, Jašim je napisao:

- Jel se trkao još neko sem pomenutih?  :)   

Petrući u finišu obilazi Milera ,  KTM - 10-ti !     Janone - 11-ti  !!!

A. Espargaro je bio u prvih 10 do poslednja dva kruga. Šta se desilo ?  

Pao u zadnjem grugu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja