Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem sraf (sisicu) za luftiranje kocnica

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa sto ne uzmes u Luisu?

M.LOUIS.EU

Stahlbus Brake Bleeding Skrew With Check-Valve at Louis. Secure payment ✓ Free returns ✓ 2-year...

Jedino ako je situacija goruca.

Kada vam je TD?

Stigne ovo brzo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova
pre 23 minuta, Astral je napisao:

Pa sto ne uzmes u Luisu?

M.LOUIS.EU

Stahlbus Brake Bleeding Skrew With Check-Valve at Louis. Secure payment ✓ Free returns ✓ 2-year...

Jedino ako je situacija goruca.

Kada vam je TD?

Stigne ovo brzo.

 

31.08. i 01.09. Tako da jeste hitno ali hvala sad cu da pokusam da nekako organizujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Brembo monoblock da, ima RSV imaju Ducati modeli, KTM ali ne vidim recimo za Suzuki da je isto. 

 

Ova je M10x1. 0x14mm vidim da male Aprilie imaju M10x1. 0x16mm.

 

Sutra krecem u poteru nadam se da cu pronaci negde nesto odgovarajuce. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Svaki krsten strugar resi to za sat .Malo skuplje nego u Luisu ali dobijes odma ako bas gori.Ako se odlucis za strugara javi da te uputim.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

U samim klještima bi trebao da bude konusni sic i mogla bi možda da se ubaci neka sisica adekvatnog prečnika i navoja, s tim da mora da se vodi računa o geometriji zatvaranja jer može doći do oštećenja, zato se i ugrađuju holenderi sa sisicom da nebi stradala klješta.

 

Za prvu pomoć može da se mete slepi holender sa bakarnom podloškom i preko njega ispušta vazduh ko sa sisicom, jedino što kočiona tečnost curi svuda pa mora posle dobro ispiranje.

 

Napraviti unutrašnji konus nožem  u malom prečniku bez tačnog glodala, nije uvek sigurno i na vreme može doći do propuštanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

@đunta holender je ok, zalomila se sisica u holenderu. Verovatno bi neko mogao da izvuce zalomljeni deo tako da holender ostane upotrebljiv samo ne znam gde da nadjem samu sisicu.

 

Trenutno je funkcionalno sve ali ja ne zelim da tako ostavim pa sam skinuo ceo holender

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Donji deo sisice je i duži i uži od navoja, tako da može pažljivo bušenjem da se "razvali" ona bez da se išta ošteti, bitno je da vrh burgije ne zakači naležući sic. Sisica ima od automobila raznih, a imaš i u onoj radnji u Yubiznis centru u Beogradu Helova, ali sa njima oprez jer mogu da oštete sic, drugojačije zaptivaju, mada na Brembu bi trebalo da pašu ako se meko pritežu. U krajnjoj liniji uzmeš bilo koju sisicu adekvatnog navoja, a konus se na njoj uradi kod strugara, skineš sa drugih klješta za uzorak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Zalomljen deo možeš sam da izvadiš bez bušenja. Uzmi neku malu turpiju, skini joj dršku, ispod drške je konusna četvrtka. Pažljivo je nakucaj u rupicu zalomljenog dela i onda za plosnati deo turpije uhvati (najbolje štelujući ključ) i odvrni.

Bušenje neka bude poslednja opcija. Jako je lako omanuti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Hvala na idejama i pomoci. Sisica resena. Pocelo je pozivanjem BMW gde za divno cudo dobijam odgovor kojem se niko ne bi nadao "nemamo na lageru moze da se poruci i stize za 7-10 dana" :P 

 

U Ducatiju imaju na lageru jedan komad za mene a trenutno sam kupio od VW koja pase ali je malo duza. 

 

Sve u svemu cena u BMW oko 1.900 din i ceka se, u Ducati 130 din i imaju a VW 100 din. Moguce je da u BMW ide komplet sa holenderom ali nema veze ja dobio argument da ih pljujem :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
54 minutes ago, dvlns said:

Hvala na idejama i pomoci. Sisica resena. Pocelo je pozivanjem BMW gde za divno cudo dobijam odgovor kojem se niko ne bi nadao "nemamo na lageru moze da se poruci i stize za 7-10 dana" :P 

 

U Ducatiju imaju na lageru jedan komad za mene a trenutno sam kupio od VW koja pase ali je malo duza. 

 

Sve u svemu cena u BMW oko 1.900 din i ceka se, u Ducati 130 din i imaju a VW 100 din. Moguce je da u BMW ide komplet sa holenderom ali nema veze ja dobio argument da ih pljujem :) 

Ti si nikakav BMW vozac.

Previse si racionalan.

Tu mora Turatech sisica da ide. Kakav crni VW i Ducati.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja