Jump to content

Moto Zajednica

Bocni koferi Yamaha TDM 850

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav, pre par dana sam konacno kupio Yamahu TDM 850. Kazem konacno jer sam bas dugo cekao da je kupim i konacno se sve poklopilo :). Sada trazim bocne kofere za nju. Tip kacenja mi i nije toliko bitan, jer cu najverovatnije sam praviti nosace tako da mozete ponuditi sve. Cak i ako neko ima stare vojne manjerke ili tako slicne stvari, video sam lepu foru da se prerade u kofere :). A na kraju ako neko ima i nosace bocnih kofera za nju neka ponudi. Velicina kofera i nije toliko bitna. Ponude sa fotografijama mozete postaviti ovde ili na broj 0643432326 moze viber ili whatsapp. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Imam ja dva Givi kofera, sa sve bocnim i centrlanim nosacima, kupio od coveka koji mi kaze da su sa TDMa skinuti, ali ne mogu to da potpisem jer nisam video motor. U sasvim dobrom stanju su, po 36 litara imaju, brave rade, nisu lomljeni. Nisam planirao da ih prodajem, ali mi stoje vec neko vreme, tako da ako si raspolozen javi se na pm. Jedan od njih sam koristio kao top case na putu po Rumuniji pre mesecak dana, stalo je sve potrebno za 4 dana.

IMG_20190713_083841.jpg

IMG_20190711_233319.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja