Jump to content

Moto Zajednica

Bijeljina 20.08.2019.

Recommended Posts

• Vozac A kategorije :D, 515 postova
  • Lokacija: Novi Beograd blok 62 / Bijeljina-Semberija-Republika Srpska
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650, a u garzi novi sjaj cekaju Tomos t 14, Honda XBR 500

Dvadesetdvogodišnji mladić koji je večeras upravljao motociklom poginuo je u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Zagonima.

Nezgoda se dogodila oko 19.15 časova, na magistralnom putu Bijeljina - Ugljevik, a u njoj su se sudarili automobil golf kojim je upravljalo lice B.P. i motocikl kojim je upravljao B.T. (22) iz Bijeljine koji je smrtno stradao.

Vozač golfa je sa povredama prevezen u Bolnicu "Sveti vračevi" u Bijeljini i u toku je dalja dijagnostika.

Koliko je težak udes bio, govori i slika sa lica mjesta, gdje je automobil od siline udara sletio sa puta i završio u kanalu.

Policijski službenici su na licu mjesta i u toku je uviđaj, nakon kojeg će biti poznato više detalja koji su doveli do ove tragedije.

5d5c36baa84e1940212334.jpg
WWW.INFOBIJELJINA.COM

Dvadesetdvogodišnji mladić koji je večeras upravljao motociklom poginuo je u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Zagonima, potvrđeno je za portal InfoBijeljina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Motocikl: Suzuki V Strom DL 650, a u garzi novi sjaj cekaju Tomos t 14, Honda XBR 500

Poginuli motorista zvao se Bojan Tomic, i imao je 22. godine... 

• U prolazu, 71 postova
  • Motocikl: Kawasaki er-6n

Strašno! Saučešće porodici i prijateljima!

Ne znam ni sam koliko je dobro da čitam ovakve vesti da ne bi moj motor završio u oglasima. Kada se na to pridoda i sinoćnji incident koji sam imao na jednom NS bulevaru kada je neki kreten vozio auto u rikverc levom kolovoznom trakom i to prilično brzo. Nakon samo nekoliko sekundi smo se našli jedan do drugog uz tesno izbegavanje kontakta. Izvinjavao se on pet puta, ali malo to znači kada posledice budu fatalne...:wacko:

pre 22 minuta, Bigor je napisao:

Sad procitah da je i vozac Golfa preminuo

Da, nazalost...

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja