Jump to content

Moto Zajednica

Ugao Knez Miloševe i Masarikove

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250N

Drugar je imao udes. Ja sam slucajno naisao neposredno posle toga. On je bio sa devojkom koja je malo ogulila rucni zglob a on je malo vise povredjen imao je ozbiljan udarac u koleno i vozac auta mu je presao preko ruke ali nadamo se da nema preloma . Inače vozac automobila je skretao levo iz kneza miloša gde je zabranjeno skretanje dok je drugar bio u istom smeru u traci pored njega . Bice dobro sve. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hoces reci da je debil u kolima kretajuci se odozgo Kneza Milosa skrenuo levo u Masarikovu i pokupio njega na skuteru???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

У било које доба дана је ту кркљанац...

Неегооо, на овој слици двојица скрећу ту лево, да ли су толико луди?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

То сам и ја прво помислио, али погледај угао под којим скрећу и где се налазе возила која иду узбрдо, некако ми више вуче на скретање на кварно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250N

Da da , zajedno su isli nizbrdo . Covek je iz Sjenice kaže da je bio zastoj u kneza Milosa i kad je video da dole ka Nemanjinoj ne moze odlucio je da skrene levo :tras2:

Ovo na slici automobili zaobilaze motor iz n.fronta jer je u toj raskrsnici vecito kolaps... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam šta kaže zakon, ali ja bih mu za ovo dao kaznu 380.000 dinara. Državi. Plus bol, patnja, strah i oderan lakat, retrovizor i plastike. Pa neka se češe u Sjenici. 

 

Mada nije jedini sigurno, viđao sam ih i ja kako skreću, baš tu tako, te iz Sjenice. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

I kaznice ga ne brinite.Kolega uzme advokata pa kad ovaj to nakalemi placace i ima sav da se cese.

I mene je pre mesec dana jedan  tako iseko da sam se sav razlupao.Udri manijaka po dzepu i oduzmi mu dozvolu tako da sledeci put nema prilike da ubije nekog nedaj Boze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Juče u Višnjičkoj ulici, blizu ugla sa Vojvode Micka, lik iseče kolegu sa skuterom jer lik nije ni pogledao retrovizor ... a ja idem iza njih. Kolega uspe da se zadrži da ne padne, tu se upali i crveno na semaforu, kolega spusti na ćopavu skuter, sidje, pridje liku .... i odvali mu i iščupa retrovizor .... i vrati se na skuter, pali se zeleno i svi krećemo ... Niko nije stigao n i da trepne ... :) E svaka mu čast ... osećam da mu je rekao i koji će ti k... c  retrovizor....

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Haha 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja