Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ninkovic Trebinje
Povoljno, lepe sobe, parking u dvorištu
Na izlazu iz Trebinja

+38765838374

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
pre 11 minuta, PaPaja je napisao:

Ninkovic Trebinje
Povoljno, lepe sobe, parking u dvorištu
Na izlazu iz Trebinja

+38765838374

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Nemaju mesta za sledeci vikend

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Probaj Lovori-Lorbe ali je veliko pitanje da li imaju nesto slobodno jer grad je pun turista. Juce sam dosao odande.

26538575.jpg?k=e37bf21f5b6777ffae37587d2
WWW.LOVORI-LORBE.COM

Offering a garden, Lovori-Lorbe is set in Trebinje. Dubrovnik is 22 km from the property. Free WiFi is available throughout...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Utorak sam zapucao sa suprugom do B. Baste. Plan je bio 3-4 nocenja , malo Visegrad i okolina za obilazak.

Kontam , pa nije bas svaki smestaj na booking-u ...

i zajebah se. 
jedva nadjoh prenociste i to usao u 19h izasao u 6h ujutru jer je wc tako lep da sam pisao napolju. 
Procei korona al pamtim B. Bastu  tako  da ako ostavim 5din konobaru nek mi se ruka osusi. 
Sve u svemu lepih 650km lagane voznje i iskustvo vise. 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
pre 20 minuta, zemunac72 je napisao:

Nije kasno,samo ne zaboravi da javis

Birao sam 3 dana i nasao ovo rekao bih da je ok, tesko naći za 11 duša dremku, javljam kako stignem dole u sredu uveče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Najcesce putujem sam motorom, ture su mi uglavnom kruznog tipa i ne volim da se bas zadrzavam dugo u jednom mestu. Vozim od 8, 9 h do 17, 18 h pa motor u smestaj, ja pod tus i onda lagano razgledanje grada u kom prespavam. Posto putujem sam i uglavnom koristim smestaj na samo jedan dan retko ko hoce da izda apartman u tim okolnostima (mora prati i cistiti za mnom kao i da sam bio 5 dana, lakse i jeftinije im je ugostiti jednog gosta 5 dana nego 5oro gostiju po jedan dan). Ipak uspem tu it tamo naci neki dobar smestaj koji zadovoljava moje kriterijume a oni i nisu nesto visoki. Najbitnije bezbedan parking za motor (ne mora garaza ali samo da nije na ulici). Cista posteljina i peskiri naravno sa zasebnim kupatilom. Kuhinja mi ne treba (klopam napolju, potsticem lokalni turizam :)), TV mi ne treba jer uvece sumiram utiske tek zavrsenog dana i pravim planove za naredni. WiFi pozeljan ali nije obavezan jer uvek koristim mobi internet (cak i u raomingu imam paket). Terasa sa pogledom je uvek bonus za koji sam spreman i da doplatim. Dnevni budzet za prenociste za Balkan je 30 eura. Naravno moze da ide i gore ako okolnosti to zahtevaju.

U narednih par postova opisacu smestaje koje sam ja koristio u zadnjih par meseci na svojim putovanjima po Srbiji i BiH pa eto mozda nekom bude od pomoci. 

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Apartmani Zone Niska banja

Na turi po istocnoj Srbiji posle neuspelog pokusaja pronalazenja smestaja na Vlasinskom jezeru odlucio sam se za ovu opciju u Niskoj Banji. 

Objekat ima vise apartmanskih jedinica sa prelepim i odrzavanim dvoristem sa lezaljkama za odmor. Ja sam bio smesten u suterenu a motor parkiran odmah ispred prozora pa sam ga video i iz kreveta :). Apartman cist, prostran, zaseban ulaz, osoblje uljudno i nenametljivo. Sve u svemu solidan smestaj i zadovoljava kriterijume prosecnog putnika. Check in posle 12h a check out do 10h.

Cena u odnosu na dobijeno stvarno smesna, 1700 din

IMG_20200723_080304879_HDR[1].jpg

IMG_20200723_080225762_HDR[1].jpg

IMG_20200723_080212101_HDR[1].jpg

IMG_20200723_075751743[1].jpg

IMG_20200723_092846969_HDR[1].jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Rezervisao sam smestaj u visegradu petak vece,jedna noc za nas dvoje. Apartman Ruža u privatnoj kuci,dvorisni parking,blizu centra ali kazu da je jako mirno. 15e je noc za oboje. Vlasnika sam zvao,pitao da li je problem kasno prijavljivanje jer krecemo iz bg oko 17h nakon posla...

Odgovor je bio,srecno putujte i zdravo nam dodjite kad god da dodjete. Ima ih na bookingu. Nadam se da nisam pogresio. Mada za jednu noc,nije previse bitno kakav je smestaj,sem da je cist.

20200817_112455.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pa da nastavim gde sam stao

Jos jedan smestaj za toplu preporuku ovog puta u Mostaru

Student hotel Mostar

STUDENT-HOTEL.BOSNIA-HERZEGOVINA.INFO

Student Hotel Mostar Mostar - 3 star hotel. Student Hotel Mostar is a 5-star property located in Mostar. The venue...

Slucajno sam ga pokupio iz jednog putopisa kolege max80

Nasao tel na internetu, okrenuo i dogovorio sve za 1 min.

Zgrada 4 sprata, suteren i ogromna podrum garaza. U sustini funkcionise kao studentski dom s tim sto su pola 3. sprata i ceo 4. hotel 24/7/365

Objekat poseduje ogromnu garazu u podrumu (kamere, bezbedna i zakljucana), recepciju 00-24 pa je check in moguc u bilo koje doba dana i noci, menzu studentskog tipa (dorucak ukljucen u cenu prenocista, nije obavezan, klopa solidna, svedski sto), kafic, lift.

Komplet sve prostorije ukjucujuci i sobe uredne i ciste (bas se vodi racun). Sobe imaju zasebno kupatilo bez kuhinje (meni i nije potrebna), rekao bih u kategoriji 3 zvezdice iako objekat nije kategorisan. Svakog gosta na stolu doceka baklava ili urmasica za dobrodoslicu :). Osoblje nenametljivo, dostupno za sva pitanja. 

Kontam da je ovde extra kad na jesen krene faks pa se dom napuni mladim studentkinjama ;)

Cena za luksuzniju single sobu na 4. spratu je 44 KM (22 eura) sa doruckom. Cena za manje luksuznu single sobu na 3. spratu je 35 KM

Hotel se nalazi odmah pored glazne zeleznicke stanice u Mostaru. Stari grad na 1.5 km laganog hoda.

 

IMG_20200812_172505176_HDR[1].jpg

IMG_20200812_175058557_HDR[1].jpg

IMG_20200813_104230444[1].jpg

IMG_20200813_104245585[1].jpg

IMG_20200813_074331295[1].jpg

IMG_20200812_214911929[1].jpg

IMG_20200812_215032964[1].jpg

IMG_20200813_075928852[1].jpg

IMG_20200813_094545887[1].jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Mostar bas i nije jeftin po pitanju najma apartmana pogotovo za jednu osobu, pogotovo na samo jedan dan tako da je ovo odlicna alternativa za sve one koji zele da obidju ovaj prelepi grad.

Ovaj smestaj cu definitivno koristiti i u buducnosti jer sa Mostarom planiram jos da se druzim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
7 hours ago, zemunac72 said:

Realno,mostar nije nista posebno. Obidjes stari deo,vidis most,pojedes cevape ,cepis pivo i  mozes dalje

Ja gradove delim na one koje bi ponovo posetio zbog uzivanja i na one koji su samo za tranzit. Mostar cu definitivno ponovo posetiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
29 minutes ago, zemunac72 said:

Prosvetli me,gde sam pogresio u zakljucku za Mostar,sta je to sto treba videti vise puta?

Ne dozviljava svako svaki grad isto. Isto ko sto svakom se ne svidja svaka devojka. Lepota je u oku posmatraca.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 53 minuta, zemunac72 je napisao:

Prosvetli me,gde sam pogresio u zakljucku za Mostar,sta je to sto treba videti vise puta?

Mostar vuče da se ponovo dodje i skoči sa mosta  :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
4 hours ago, zemunac72 said:

Prosvetli me,gde sam pogresio u zakljucku za Mostar,sta je to sto treba videti vise puta?

Nisi nigde pogrešio. Stvar je individualna. Kao što reče kolega, grad je kao žena, ili te kupi na prvu pa se u njega vraćaš sa zadovoljstvom ili te ne kupi pa ga samo koristiš za tranzit i ulaziš kad moraš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

BUREGDZINICA.VISAK.BA

Burek ispod sača pravljene po staroj originalnoj bosanskoj recepturi. Sve vrste pita koje će zadovoljiti ukuse svih ljubitelja tradicionalne kuhinje.


Jedan dobar razlog zašto svratiti ponovo u mostar

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Da se razumemo,meni je Mostar bio top destinacija po povratku sa Jadranske magistrale. Prosetao starim delom,slikao se na mostu,video lika koji skace sa mosta,jeo odlicne cevape i to je to. Misljenja sam da ima jos mnogo lepih gradova koje nisam posetio i steta bi bila vracati se na nesto vidjeno. Uz to,guzva je u pm,jos se secam kako je curio znoj niz butine,ledja,lice...dok sam se probijao kroz guzvu i trazio lokaciju smestaja

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Apartmani Lovori-Lorbe Trebinje

26538575.jpg?k=e37bf21f5b6777ffae37587d2
WWW.LOVORI-LORBE.COM

Налази врт, Ловори-Лорбе је постављена у Требињу. Дубровник је 22 км од имовине. Бесплатан бежични...

Jos jedan smestaj koji bi najtoplije preporucio. 

Objekat se nalazi u severnom delu grada na 20ak min laganog hoda do centra.

Sastoji se od 3 apartmana. Ja sam bio smesten u studio apartmanu u potkrovlju. Objekat ima garazu koju koriste uglavnom samo motoristi i mogu da stanu 3 motora. 

Apartman prostran, cist, uredan, WiFi, kuhinja, kupatilo ogromno i naravno najbitnije velika terasa sa odlicnim pogledom na Trebinje.

Apartman sam platio 20 eura.

IMG_20200814_094320959[1].jpg

IMG_20200813_184407691[1].jpg

IMG_20200813_184413070[1].jpg

IMG_20200813_184516822[1].jpg

IMG_20200813_191927067[1].jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja