Jump to content

Moto Zajednica

Putopis jedne pocetnice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Svaka cast. Putopis kao sa diskaverija, da se ne bavis pisanjem profesionalno?  Verujem da nisam jedini koji jedva ceka tvoju novu avanturu. Sigurnu voznju i puno kilometara....

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 22 sati, GR 46 je napisao:

ne dam ono decije sto krasi moj karakter

znaci ima nas jos:jee1:

Bravo za putopis,nek si se nauzivala i nek si srecna,idemo dalje:takoje:.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Zdravo jos jednom svima :) Izvinite sto me nije bilo juce..  

Stvarno nisam ocekivala da ce moje pisanije biti ovako propraceno tako da svima OGROMNO HVALA :ljubav:

Trudicu se da vam odgovorim na pitanje, stav i konstataciju ako nesto preskocim oprostite…

 

Due

 naravno , uvek popricam sa ljudima iz naroda sto bi rekli jer od njih svakako uvek nesto novo cujes i naucis . A o tome da im tom prilikom damo temu za razgovor koji ce sigurno trajati nekoliko dana je jeko lepa stvar, zar ne ¿? . Zasto ne usreciti narod , nas narod :2kolce:

 

Nikola2607 i ZoraNS

Hvala vam … Naravno da voznja u drustvu ima svojih cari tako da se nadam i vrlo brzo krenuti sa nekim ,samo da se jos malo oslobodim:happy:

 

Mikulanac 

Hvala na ocenama , osetila sam se kao na nekom takmicenju umetnickog klizanja …  Hvala sto mislis da sam zilava samo ipak mislim da ce teretana, park ili stan zimus biti moje omiljeno mesto da poradim na kondiciji i misicnoj masi da bi lakse ovladala tehnikom dizanja motora :D

 

Markone88

Sve si u pravu - hvala ti , zato ne rizikujem i stajem na mestima gde mislim da necu moci sama da se izborim. Ako se desi da ispustim motor , pa sta da radim . Naici ce valjda neko da pomogne , samo se nadam ne neki medved ili jeti :jee: Potrudicu se da savladam tehniku ubuduce na nekom parkingu , eto obecavam. Sto se tice samog saobracaja, uh kada bi razmisljala sta sve moze da se desi kuku lele onda . Uradim sve sto je do mene, ne rizikujem previse , uvek full oprema ,brzine kojima vozim su male:zvizduk: itd itd . A sta bude bice kao i uvek u zivotu .. To odlucuje nesto drugo ..

 

PetkovicBecej 

Hvala ti , ne bavim se pisanjem .Verovatno je samo to sto sam sve ovo toliko dozivela emotivno odrazilo na nacin pisanja. Bilo je tu jos i kracih i duzih voznji posle kojih je bilo mnostvo utisaka slicnim ovim.

 

piki

Bravo za tebe  , ima nas nego sta … To ne dam nikome nego samo dalje gajim, tako da ti onda znas kako je ..

 

 

Sad opet malo o avanturi a najvise fotografijama..

Bilo je tu mnogo toga jos za napisati ali da sam nastavila tekst bi bio duplo duzi .

Onaj osecaj kada sam ugledala vetrenjace ( koje inace malo je reci obozavam ) na vrhu planine sa Rumunske strane je skroz ludacki :jee2:Nisam ocekivala da ih tu ima jer znam samo za one na putu ka Vrscu.

Kao Dzinovi stoje tako , dodiruju nebo i gledaju nas sa visine. Ma osecaj je ijaooooo …

Pecarosi na malim brodicima koji pecaju , nekoliko njih koji pored kamp-prikolica raspaljuju rostilj .. Opet krecem da pisem tako da je bolje da stanem i postavim jos slika .

 

Nisam ih pravila puno ako mi verujete jer je bilo nezgodno za stati . Put je uzak , na mestima gde bi mogle da se naprave divne fotografije apsolutno nema gde da se stane jer su ili krivine ili tuneli.  Nekoliko mesta koji su planirani kao mali parkinzi uz sam put su neasfaltirani puni sljunka i peska .. To je svakako rizicno za vas a kamoli za mene . Slika ispred tunela je jedino pristojno mesto gde sam mogla da napravim nesto , mada je i tu bilo sljunka.

 

Takodje sam neko ko ne voli :ph34r: da se fotografise puno, ali volim da napravim neku foru da bi bilo interesantno… Obecavam da cu u sledecim avanturama praviti vise fotografija, predela nase lepe Srbije :) A nasa zemlja je prelepa samo joj dosta toga fali. Eto ovaj put da je kvalitetniji , da nema zakrpa je lepsi nego neki drugi put u zemljama Evrope kojoj svi hrle ali dobro … Ljudiii moji zar ne mislite da ipak neke emocije moze da probudi samo zemlja u kojoj zivimo ?? :ljubav:

 

Da predjemo na slike …. Evo jos nekoliko ali se izvinjavam na kvalitetu :ups: Moj drndavi telefon kojim sam slikala ima neku svoju volju tako da je ispalo to sto je ispalo .. Kao u stara vremena fotoaparata kada smo sve fotografije videli tek kada ih fotograf razvije i odemo po njih ... Tako je i sada bilo jer nisam htela da oduzimam vreme gledajuci dok se ne vratim kuci, pa sta bude :lol3:

Svakako eto kao savet  za sve koji se upute put Dunava da obavezno ponesu kameru i snimaju kako bi posle mogli da izvuku  slike . Mnogo, ali mnogo lepih prirodnih lepota zasluzuju da se fotografisu .

 

A sad slike

Ova mi je bila nekako zanimljiva jer planina prati liniju motora :)

68329454_10218364555121807_2119165790451138560_n.jpg.c9ef9db0a22244972f3bbf2553c91b4c.jpg1593887905_69200827_10218364554041780_2460016349271818240_n(1).thumb.jpg.f8ca02186625e965218335e7c4101ac1.jpg69274268_10218364557241860_1584361509339791360_n.jpg.3378bb2759917d4fc8ad3c1103193240.jpg

 

68684551_10218364553561768_4632025746590662656_n.jpg.c790bac41640a5ae30233f12c36cb9dd.jpg

 

69173399_10218368549101654_5652487470491631616_n.jpg.39fa0a10c004b4614d721dd46996a7a4.jpg68976976_10218364556201834_2527002622020288512_n.jpg.47936dec3603b2abb4616b899903905e.jpg69231624_10218364556521842_2150583480516345856_n.jpg.e3bcfc108ec18f7a90832faa88652dba.jpg68781719_10218364564882051_1577083695846653952_n.jpg.cea3d402f0b2bc3405956fbfd7ea43c3.jpg68494673_668947733606320_3906706401380007936_n.jpg.7c8172288316623679ac837494288a8c.jpg

 

Evo sta se desi kada se sami slikate a zelite da napravite foru. Trebalo je naravno da ispadne kao da drzim u rukama tvrdjavu ali avaj :lol3::lol3::lol3:

69508359_416526879211296_7084572404705394688_n.jpg.78d0262aea8e855e4167b169a3ada97c.jpg

 

 

Za kraj evo spustam levu ruku u stranu ovaj put sa tastature a ne sa kormana, kao pozdrav za sve vas moto familijo  ... Hvala vam puno na svemu , najvise na podrsci jer je to nesto sto mi je kroz zivot najvise falilo ...

 

I sto bi rekao nas glumac Dragan Nikolic : '' Idemo dalje ! ''

HVALA :ljubav:

  • Sviđa mi se 12
  • Hvala 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

@GR 46 meni je prvobitna verzija, više priče - manje slike, bila potaman.

Slike Dunava smo videli u mnogim putopisima, većina uživo, ali tvoj osećaj, doživljaj vožnje je jedinstven i to je ono što je zanimljivo.

Samo napred i vidimo se negde na putu  :takoje:

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre sat vremena, Mikulanac je napisao:

Dobro te struja nije udarila na zadnjoj slici.

ju vidi stvarno :lol3:

 

pre 43 minuta, mradomir je napisao:

@GR 46 meni je prvobitna verzija, više priče - manje slike, bila potaman.

Slike Dunava smo videli u mnogim putopisima, većina uživo, ali tvoj osećaj, doživljaj vožnje je jedinstven i to je ono što je zanimljivo.

Samo napred i vidimo se negde na putu  :takoje:

Pa upravo tako , smisao je i bio da vam docaram kako sam se osecala ... Zato sam i stavila samo par svojih fotografija razmisljajuci da ostalih ima svuda, ali dobro postujem ljude koji vole uz tekst i vizuelno da upotpune ovako nesto :) 

Hvala ti 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
3 hours ago, GR 46 said:

Markone88

Sve si u pravu - hvala ti , zato ne rizikujem i stajem na mestima gde mislim da necu moci sama da se izborim. Ako se desi da ispustim motor , pa sta da radim . Naici ce valjda neko da pomogne , samo se nadam ne neki medved ili jeti :jee: Potrudicu se da savladam tehniku ubuduce na nekom parkingu , eto obecavam. Sto se tice samog saobracaja, uh kada bi razmisljala sta sve moze da se desi kuku lele onda . Uradim sve sto je do mene, ne rizikujem previse , uvek full oprema ,brzine kojima vozim su male:zvizduk: itd itd . A sta bude bice kao i uvek u zivotu .. To odlucuje nesto drugo ..

 

Bravo! Pametno razmisljas i imas dosta zelje i avanturistickog duha. Toga meni dosta fali :D sa srecom u novim voznjama!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

@GR 46

Razgovor sa narodom treba da traje koliko i osveženje ili cigara ili oboje.:D

U suprotnom sve zavisi od tvojih živaca.

Samo nastavi, umeš lepo pisano da se izraziš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Who run the world? :jee1: Bravo, odusevljavaju me devojke koje znaju da upravljaju motorom i nema mi lepseg prizora od zene na motoru. I putopis ti je strava, poput tebe, uostalom. :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Screenshot_20190820-164604.png

 

Vidiš Goco da se ljudima veoma sviđa tvoj putopiščić :), pogledaj koliko reakcija i plusića si dobila :)

Drago mi je da uživaš sa i na ljubimcu ;)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Bravo bravo! Samo napred!
Prija podsetiti se osecaja prvih kilometara a prilicno si lepo to docarala! Jos kad se sve cuje od neznijeg pola... milina! Samo lagano i brm brmmmm...


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Tako sam srećan za tebe da nemaš pojma. Da će Bog da se sretnemo negde da popijemo kafui da  ti vidim oči kako cakle i osmeh od uveta do uveta. Puno bezbednih kilometara:46:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Hvala puno devojke :) Sta da vam kazem , ucite , vozite jer je iskustvo neverovatno ... 

 

@Arakis

Predobri cika Rajko , hvala puno bas jeste ... Sve ovo mi pojacava utisak i cini veoma srecnu a osecaj je fantastican .

Lepo si ga nazvao 'putopiščić' jer to zaista jeste :lol3: ali za mene kao da sam isla u Kinu ...

Samo se nadam da nisam uvredila nikoga od ljudi koji iza sebe imaju prave putopise ...

Ako jesam, eto stvarno se izvinjavam jer mi nije bila namera nikoga da omalovazim niti bilo sta drugo . Shodno tome akcenat cele moje price je upravo bilo to kako sam se osecala taj dan jer sam prvi put u zivotu presla toliku kilometrazu...

Eto ako vam zafali tema za BJB magazin slobodno iskoristite tekst , mozemo nesto da dodamo jos ( ovo predlazem jer me drugar nagovorio :P:jee:). 

 

BaneVuk58

Hvala ti , hocemo kako da ne :)

 

Jos hiljadu puta hvala svima , lepo je biti deo ovakve zajednice :BJBmoto: Nekako imam utisak da je svako kroz svoje utiske i secanja ispalo kao da smo vozili zajedno, sto je super ...

 

Ali dovoljno je pohvala slobodno me i grdite jer cu se ovako uobraziti pa napraviti Moto vlog, vidim koliko je moderno :lol3::lol3::lol3:  Salim se naravno ;)  

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Sjajan ti je putopis. Hvala ti što si svoju sreću podelila sa nama!:jee1::takoje:

Na Nis-ovoj pumpi sam video presrećnu devojku na motoru, mahnuo sam, mislim da si to bila ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Sada kad si počela da stičeš praksu, a da ne stekneš loše i pogrešne navike koje se teško ispravljaju, obavezno idi i odradi neki od kurseva bezbedne vožnje. Znači će ti.

Želim ti da te motor uvek kući nasmejanu vrati:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Goco, tvoj "putopiščić" :) ima veću vrednost od gomile putopisa pisanih bez srca sa samo nabacanim slikama, to je smisao i poJenta mog posta :popovanje:

Čekamo sledeći :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 3 sati, smiljke je napisao:

Sjajan ti je putopis. Hvala ti što si svoju sreću podelila sa nama!:jee1::takoje:

Na Nis-ovoj pumpi sam video presrećnu devojku na motoru, mahnuo sam, mislim da si to bila ti.

Jesam , ta sam :aha: ...  bilo vas je trojica :moto3:Pogledala sam tablice misleci da ste neki stranci pa ako sta treba pomoci i onda vidim VA .. Aha, pa ovo su nasi :jee1: a s`obzirom na vasu opremu i motore vama pomoc sigurno nije bila potrebna:jee:  

Hvala ti i lepo od tebe sto si mahnuo :) 

 

Hvala Arakis-eeee :takoje:

Nadam se da ce biti , nadam .. Bice opet samo sedi i vozi a ostalo ce doci samo :lol3:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18
Pre 8 sati, Arakis je napisao:

Goco, tvoj "putopiščić" :) ima veću vrednost od gomile putopisa pisanih bez srca sa samo nabacanim slikama, to je smisao i poJenta mog posta :popovanje:

Čekamo sledeći :)

Apsolutna istina!

Mozes osetiti svaki opisani momenat. Tako treba!:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Bravo za putopis :)  Sve čestitke. Ljudi koji nisu iz našeg sveta, koji ne gledaju stvari, prirodu, lepotu vožnje i uživanja u glancanju naših mašina, na način kako mi na sve to gledamo i kako sve to doživljavamo, ne znaju onaj osećaj, kao na tvojoj slici, kad spustiš kacigu na sto ... i uživaš u gutljaju kafe ili ručka posle lepe vožnje.... Kad pogledaš i ne treba nam puno da bi bili srećni ... :) 

 

dr13.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja