Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za kawasaki er5

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Kolege, zna li neko ovaj motor kawasaki er5? Onako cisto informativno, da li bi vredelo uzimati... Meni malo bode oci ovaj volan i zadnja "enduro" guma.

Hvala unapred

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Pa i meni se ucinilo da jeste, zbog one plocice za registracionu nalepnicu. Da znam da ga je sadasnji vlasnik odrzavao upola kao ti, vec bi bio bivsi vlasnik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nađi oglas gde sam ga prodavao. Ima snip iz Excela šta je rađeno od kad je bio kod mene. Možeš i da vidiš kako je izgledao. Sad je tuga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Meni bode oči što je prodavac napisao da je motor prešao 51.000 km, a na slici se vidi na brzinomeru da je prešao 71.000 km . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Moj motor je stariji 6 godina od ovog, a u mnogo boljem stanju, bar po slikama što se vidi. Imam utisak da je zapušteni da nije "mažen i pažen". Drugo, ER5 je slabiji od GPZ-a, a ovaj je još reduciran. Slaba je vožnja sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Baš mi je žao. Čak stoji nosač nalepnice a neko zalepio na viljušku... Evo kako je bilo kod mene. Nisam zaveo da sam zamenio sve sajle i sva creva od vakuuma i benzina zajedno sa šelnama. Imao je i nov filter antifriza. Ulje uvek vrhunsko.

 

Capture.jpg

 

U trenutku prodaje, pokvarila se sijalica ksenona i cureo je antifriz na drenaži. Majstor koji je servisirao karbove nije stavio dva nova O - ringa od 50 centi. Namazao je samo crnim silikonom. Baš neposredno pre prodaje vratili smo se mora, prešli nešto više od 1500km u toj turi.

 

Imao je baš dosta opreme, upravljač sam mu zamenio jer je odgovarao mojoj konstituciji. Sad kad ga pogledam, neke stvari bih promenio tj. poskidao ali to je sve bilo na šraf. 

 

DSCN0047.jpg

DSCN0056.jpg

DSCN0048.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Znam, secam se oglasa kada si prodavao. U principu, jasno mi je da bi trebalo uloziti nesto u motor, samo me brine da to ne bude rupa dez dna. Ako je mehanicki u dobrom stanju, nije nikakav problem malo ga doterati kozmeticki i zameniti gume i volan. Uz redovan servis, naravno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja