Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Quannon-prvi motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova

Pozdraav!!

Dugo vremena razmisljam o svom prvom motoru pa sam odlucio za kymco Quannon 125,interesuje me posto sam citao dosta,da li je to dobar izbor.

Najvise me interesuje dal su dostupni delovi za pomenuti motor posto ih ne nalazim bas na internetu.Koje su mane quannona,osim loseg ubrzavanja?

Hvalaa unapreed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Eh, podsjeti me mog prvog "pravog" motora, koji je bio kymco quannon -

evo i video imam, video je prelos ali iz tog perioda je.

 

Za djelove i sve to ti ne mogu pomoci, meni je bio los izbor za prvi motor zato sto sam prije njega vozio skutere pa maxi skutere i on se ispostavilo da je i sporiji na ubrzanju i max speed, valjao je jedino da se naucim saltanju, sto je trajalo da se ispraksam mozda nedjelju dana i pravilnoj voznji neki period ali iskreno nako mjesec dana bio mi je dosadan. Kvalitet koliko se sjecam tu i tamo, honda cbr125rr koje je kopija mi je mnogo bolje djelovala, i za voznju i all around, ali tada nije bilo puno opcija kao danas sa ovim yamaha r3 ako ces sportski, ktm390 naked fazon itd.  Na kraju sam i izgubio na njemu vise para nego sto sam htio no dobro, smatrao sam da treba da pocnem polako i postepeno.


Ako ga mozes bas jeftino uzet i prvi ti je motor ela ali eto napisah ti otprilike moje iskustvo sa njim. Nekih vecih problema nijesam imao, pukla mi sajla od kvacila samo jednom i to je to, doduse prodao sam ga za manje od godinu. E i ne znam koliko si visok pa racunaj ako si 180+ prevelik ces biti na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X

Nsr 125... Ima ih dosta na oglasima, verujem da ima i delova, a kada budes prodavao (kad polozis za A2) lakse ces ga prodati i nece izgubiti puno na vrednosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X

Ja na oglasima nisam video ni jednog kymca.

Moj motor je 99 godiste, i bez razmisljanja mogu da se uputim na dalji put (sto se tice motora), velika je razlika izmedju motora i automobila, ne stare isto.

Nemoj da te brine godiste, nadji odrzavan i dobar motor i lepo ces se navozati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Kupuj Kymca  ,ne mogu da verujem da jos ima ljudi koji ga smatraju kinezom i jeftinim motorom. Realno je kanjon bas redak ali trebalo bi da je kvalitetan ako uzmemo u obzir sve druge kymco modele na koje se niko ozbiljnije nije zalio. 125 je slabo sto ces posle mesec dana i sam uociti mada je u tim godistima nekako rupa izmedju 125 i 500ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Jel ima on filter ulja mozda ima samo mrezicu?Filter vazduha mozda deli sa nekim drugim kymco modelom . Gde ga je taj prethodni servisirao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja