Jump to content

Moto Zajednica

Ns

Recommended Posts

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Juče prolazio tu raskrsnicu i još bile krhotine i baš sam se pitao šta se desilo. Brz oporavak želim kolegi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

čuo sam i sigurno je tačno da je ,,naša,, ekipa kaznila vozača auta na licu mesta.Vozač auta je kriv a posle nesreće se ponašao bahato i bez i malo empatije pa je dobio svoje.

  • Sviđa mi se 3
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa ne mislim baš da je normalno i dobro da neka "naša" ekipa uzima pravdu u svoje ruke,institucije puno puta zataje ali ipak je to samo njihovo pravo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Složićemo se da se ne slažemo,jako je opasno preuzimanje "pravde" u svoje ruke ali da tema nebi kao mnoge skliznula u kojekave rasprave po pravilu nevezane za temu više se ovde neću oglašavati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

@Interceptor BP tako nekako. Nisam za nasije, da sve ustanove rade kako treba bez onoga ko si -ciji si ..... , pogotovo ali nekako citajuci o toj bahatosti vozaca automobila , vise motorista, mesavina adrenalina ,krvi i benzina, explozija neminovna.Da ne gresim dusu da sam bio prisutan .....recimo da opravdavam batine.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
7 hours ago, Interceptor BP said:

Ako je to "naša" ekipa onda ok nego ja shvatio nešto drugo ;)

dadoh ti plus na prethodni post. Ali sad osetih potrebu da odreagujem. Nikakva nasa ekipa nema pravo da uzima pravdu u ruke. A to bi kolegina ekipa trebala da zna.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pogrešno si me shvatio,i ja tvrdim da niko nema pravo da uzima pravdu u svoje ruke a ako treba nekog smiriti ( pod tim ne mislim batinati) onda to treba da učine službena lica na to sam mislio pod jednom od "naših".Napisao sam da se više neću javljati ali nekako bi mi smetalo da budem pogrešno shvaćen i veruj mi oko toga se sigurno 100% slažemo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mislim da niko nije kažnjavao tog vozača automobila. Po onome što piše u novinama imao je dva promila alkohola u krvi, a to je već stanje pijanstva.  Pijan čovek lako padne pa se izubija, il je nekog na mestu udesa smarao, napadao, psovao - pa dobio po labrnji.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

@drumskalisica Upravo tako sam razumeo situaciju.

Bez da je bio pod dejstvom alkohola, vec da je napadao i provocirao i ako je bio kriv za pomenuti udes.

Ispadam sad ne znam sta "los" , niti sam 2m 120kg ,niti sprovodim pravdu, nisam za nasilje ali u datoj situaciji razumem motoriste i mislim da bih isto odreagovao.

Ono, kolegu mi odveze hitna, lik kriv umesto da cuti, busa se, pickara a ja treba da mu jos kafu donesem mozda. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 12 sati, sixi je napisao:

@drumskalisica Upravo tako sam razumeo situaciju.

Bez da je bio pod dejstvom alkohola, vec da je napadao i provocirao i ako je bio kriv za pomenuti udes.

Ispadam sad ne znam sta "los" , niti sam 2m 120kg ,niti sprovodim pravdu, nisam za nasilje ali u datoj situaciji razumem motoriste i mislim da bih isto odreagovao.

Ono, kolegu mi odveze hitna, lik kriv umesto da cuti, busa se, pickara a ja treba da mu jos kafu donesem mozda. 

Isto tako sam protiv nasilja i sprovođenja lične pravde, međutim, kada neko ko je skrivio udes (ili grubo ugrozio nekog), uz to počne da se kurči i da bude drzak i bezobrazan, onda prestatje da deluje uzdržanost i kultura i sa moje strane. 

Inače ljudsko ponašanje prema drugima se zasniva ili na sramu ili na strahu, pa ukoliko neko nema srama (a sve je više takvih) ostaje samo ovo drugo da takve drži u nekom prihvatljivom ponašanju.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja