Jump to content

Moto Zajednica

Ukida se osiguranje AMS - POMOĆ NA PUTU ZA MOTOCIKLE!!

Recommended Posts

• U prolazu, 53 postova
  • Motocikl: Kawasaki er-6n

Jeste koristim Booking aplikaciju, ali "njima" ne uplaćujem ništa nego sve plaćam vlasniku na licu mesta. To znači da oni ne mogu nikako da me "izrade" za pare. U ovakvoj državi vrlo lako se pojavljuju "Gazda Jezda" i "Dafina" gde je ispočetka sve sjajno, a kada se nakupi dovoljno para onda ispare u magli. Kod ovog osiguranje je još više sve nevidljivo jer nema ni institucije, ni vlasnika - NIŠTA... To je sjajan način i prilika za prevaru velikih razmera...

• Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 153 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

E to si sve u pravu i sve se slažem. Čak i mislim da će tako i biti u jednom trenutku. Donesi odluku je li ti veći rizik da voziš bez ikakvog osiguranja ili da ovima platiš pa da rizikuješ da nestanu.

Ja sam odlučio da ću 3.600 din za EU paket lako prežaliti ako do toga već dođe.. :lol2:  

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 320 postova
  • Motocikl: Versys 650

Kada ti zatreba pomoć, a nemaš internet, aplikacija se ne otvara, već ti samo ispiše broj telefona call centra i tu možeš dobiti "živu dušu"..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Svrati ponekad, 155 postova
  • Motocikl: BMW K1100RS

Ako dodje do kvara u Bosni, ili udesa, bar federalnom dijelu, slobodno zovite šlep službu BIHAMK-a jer su im kamioni opremljeni sa španerima za transport motora, i vozači znaju kako osigurati motor za transport. Kako je u nas sve u triplikatu, ima i Auto Moto Savez RS, i AMSuBiH (Herceg-Bosne), ali sa njihovim šlep službama nemam iskustva

• U prolazu, 53 postova

Sada sam našao sve prepiske na onom "starom" forumu na tu temu. NIsam video taj forum kada sm otvarao novu temu jer je ostao podaleko od ostalih temi. Meni je to sada postalo aktuelno jer mi AMSS osiguranje ističe sledećeg vikenda.

PITANJE: Da li su distributeri Rade i Vladimir još uvek aktivni i da li se može njih kontaktirati na one telefone. Pretpostavljam da su oni za rejon BG-a, a da li slučajno ima neki distributer i u NS. Obzirom da se VOZZI osiguranje vezuje za osobu (telefon) ne znam da li je problem to što ja nemam telefon na lično ime nego se broj koji koristim vodi na firmu...

Mislim da ću i ja uzeti to osiguranje jer je bolji bilo kakav osećaj sigurnosti nego nikakav...
Vezuje se za broj telefona, a ti svoje ime upises u prijavi.. To je jos jedna ogromna prednost Vozzi-a u odnosu na druge, dok ti drugi vaze samo striktno za jedno vozilo, Vozzi vazi za tebe, sta god vozio, motor, auto...

Ukoliko ti bude trebalo, mogu ti ja uzeti karticu i poslati, mada sigurno imas negde u Novom Sadu, od koga kupis karticu nije bitno, jer ti sa distributerom vise nemas nista, od trenutka kada je kupis..

• U prolazu, 53 postova
pre 34 minuta, ProMaster je napisao:

Vezuje se za broj telefona, a ti svoje ime upises u prijavi.. To je jos jedna ogromna prednost Vozzi-a u odnosu na druge, dok ti drugi vaze samo striktno za jedno vozilo, Vozzi vazi za tebe, sta god vozio, motor, auto...

Ukoliko ti bude trebalo, mogu ti ja uzeti karticu i poslati, mada sigurno imas negde u Novom Sadu, od koga kupis karticu nije bitno, jer ti sa distributerom vise nemas nista, od trenutka kada je kupis..

Hvala ti puno ProMaster! Našao sam distributere u mojoj okolini - najbliži mi je ABS Company u Futogu koji inače rade registraciju i teh. pregled vozila. Iskreno volim kada postoji neko "živ" ko to radi i kome možeš u najmanju ruku je... sve po spisku ako nešo ne bude kako je obećano. Sve se rešava kod njih na licu mesta - uplata, kartica i što je najvažnije dobijam specifikaciju usluga koje podrazumeva moj paket osiguranja (neka to bude crno na belo, a ne ako jednog dana izbrišu svoju web stranu da nemaš nikakvu potvrdu šta si to platio). Kakve sve benefite dobijaš za cca 3600 din (EU1 paket) stvarno je neverovatno i trenutno mi to sve deluje previše dobro da bi bilo održivo i istinito na duže staze. Naročito zato što se jedno osiguranje odnosi na više vozila. Samo da sve skupa ne prođe kao oni piramidalni lanci sreće koji su harali ovim prostorima pre par decenija. Ipak, važan mi je neki osećaj sigurnosti (pa makar bio i lažan) i nadam se da mi nikada neće zatrebati to osiguranje i pomoć...

Sustina osiguranja je da ima sto vise klijenata, tada cena ide dole. Druga stvar je sto su kod nas naduvane cene, recimo u FR je pre par godina, ne znam za sad, paket pomoci na putu za auto bio 70 i kusur € godisnje.

Slobodno uzmi ti to da imas, ja sam uzeo iz straha da mi se ne desi nesto na putu od 3500km, koji sam planirao motom, a ispostavilo se da mi tad nije trebalo, ali jeste skoro "ispred kuce"..

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja