Jump to content

Moto Zajednica

Ukida se osiguranje AMS - POMOĆ NA PUTU ZA MOTOCIKLE!!

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 29 minuta, grafigo je napisao:

@ZoraNS  i kakva ti je sada slika, posle par dana? Jesi se odlucio za neku od opcija i ako jesi, za koju?

 

Naveo sam već ranije da sam uzeo EU1 paket - ima na onim njihovim web stranama koje zemlje taj paket obuhvata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 621 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Izvini, vratio sam se na stare postove i onda video da si to napisao. EU1 su u sustini zemlje sa kojima se granicimo + Slovenija i Grcka. Potpada i Albanija u ovaj spisak, ali volim da je posmatram kao drzavu sa kojom se granicimo.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Исплатило се , рикнуо акумулатор , све завршено како је договорено , од позива до шлепа чука времена имао ЕУ 1 . Пут за Космај - и до гајбе ( Београд )  без проблема , што се мене тиче остајем њихов члан .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

VOZZi...

 

1) Kad otvoriš aplikaciju, a nemaš net, izlazi ti obaveštenje koji je broj tvog paketa i nudi ti se opcija da pozoveš operatera uz napomenu da mu izdiktiraš taj broj (5 cifara čini mi se).

Da li to znači i da karticu ne moraš da imaš kod sebe?

 

2) Takođe, aplikacija ti nudi opciju da definišeš marku i model svog vozila (nema motocikala u padajućem meniju, automobila samo). Zašto ako važi na ime, ne na vozilo? Recimo u vozilu sam suvozač (nije moje i ne upravljam njime), desi se kvar, mogu li iskoristiti svoj VOZZi paket u tom slučaju?

 

Neko sa iskustvom?

 

@ProMaster @srrdjan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Конкретно у мом случају био сам лично присутан у разговору са ( Радетом , директором ) јер ми је било нејасно како да убацим мотоцикл када за то нема опције . Објашњено ми је да је апликација у развоју и да ће временом и то бити урађено , ја сам убацио аутомобил који имам и тако је решено . Тај број који се појави 5 цифара мени нису тражили ја сам само нагласио да сам мотором и да обавезно ко долази има гуртне за везивање .

Картицу не мораш да имаш јер се све везује за мобилни .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Imam ja iskustva (na žalost). Iskoristio sam na šlepovanje auta iz BiH nakon saobraćajke prošlog meseca. Prilikom prijave (poziva operatera) treba da daš broj kartice, ali ti niko naknadno ne traži karticu na uvid. Unos vozila je formalne prirode i isključivo služi njima da znaju o kom se vozilu radi i da bi znali kakvo vozilo da pošalju. Video sam i ja da nema motora na listi, ali nije posebno bitno jer te operater svakako pita koje je vozilo u pitanju i koliko osoba ima za transport - upravo zato da znaju kakvo vozilo da šalju. Meni su sve odradili vrlo brzo i profesionalno. Nadam se da će ostati i opstati na tržištu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
VOZZi...
 
1) Kad otvoriš aplikaciju, a nemaš net, izlazi ti obaveštenje koji je broj tvog paketa i nudi ti se opcija da pozoveš operatera uz napomenu da mu izdiktiraš taj broj (5 cifara čini mi se).
Da li to znači i da karticu ne moraš da imaš kod sebe?
 
2) Takođe, aplikacija ti nudi opciju da definišeš marku i model svog vozila (nema motocikala u padajućem meniju, automobila samo). Zašto ako važi na ime, ne na vozilo? Recimo u vozilu sam suvozač (nije moje i ne upravljam njime), desi se kvar, mogu li iskoristiti svoj VOZZi paket u tom slučaju?
 
Neko sa iskustvom?
 
[mention=17332]ProMaster[/mention] [mention=19109]srrdjan[/mention]
Već su ti sve odgovorili, da se ne ponavljam, ako treba još nešto....

Sad vidim kad sam usao u aplikaciju da meni ustvari uopšte nisu ni "skinuli" preostali broj šlepanja, iako sam letos iskoristio jedno..


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Тако и мени стоји да нисам искористио ? мада мислим да имају своју евиденцију која се бележи ( Еуро 1 пакет ) , надам се да ми више неће требати :jok: доста један малер .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

To se uzima iz predostroznosnosti. Jbg, nikome nije drago da mu stane auto. Znate kako kazu, ocekuj najteze a nadaj se najboljem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSR 600

Tema je malo zastarela ali ajde da pitam,da li je neko cuo za ovu putnu pomoc jer malo mi nerealno da za par hiljada dinara imas slepovanje iz CG,BIH,MNE,HR I Srbije za te pare

Screenshot_20220625-104110.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1539 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ako ovi (AMC) šlepaju iz regiona bez ograničenja kilometraže, onda im paket jeste povoljniji od Vozzi - Vozzi mora da se uzme Evropa, 4,500 din (nemaju paket za region).

 

Dodatna prednost Vozzi je što se vezuje za korisnika, a ne za vozilo, ako je to nekome bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

И Вози Европа кошта 3500, ако имаш Вози 40 пре тога. А Вози 40 је бесплатан и свако ко је купио Европу има права да поклони 2.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1539 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 11 sati, Zuba87 je napisao:

И Вози Европа кошта 3500, ако имаш Вози 40 пре тога. А Вози 40 је бесплатан и свако ко је купио Европу има права да поклони 2.

 

 

Vozzi 40 nije besplatan u smislu da može svako da ga dobije.

 

Ja sam morao da platim Vozzi Evropa punu cenu, i poklonio sam dva kom Vozzi 40.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Meni je istekao vozzi Evropa paket ovih dana, taman kada sam se vratio sa mora. Kupio bih za sledeći period onaj vozzi 40 paket, jer radim 50km od mesta stanovanja - ali se više ne prodaju nego se poklanjaju. Ako ima neko ko kupuje da mi pokloni, ja bih mu i platio koliko ono kao sada vredi... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja