Jump to content

Moto Zajednica

Ukida se osiguranje AMS - POMOĆ NA PUTU ZA MOTOCIKLE!!

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Jeste koristim Booking aplikaciju, ali "njima" ne uplaćujem ništa nego sve plaćam vlasniku na licu mesta. To znači da oni ne mogu nikako da me "izrade" za pare. U ovakvoj državi vrlo lako se pojavljuju "Gazda Jezda" i "Dafina" gde je ispočetka sve sjajno, a kada se nakupi dovoljno para onda ispare u magli. Kod ovog osiguranje je još više sve nevidljivo jer nema ni institucije, ni vlasnika - NIŠTA... To je sjajan način i prilika za prevaru velikih razmera...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

E to si sve u pravu i sve se slažem. Čak i mislim da će tako i biti u jednom trenutku. Donesi odluku je li ti veći rizik da voziš bez ikakvog osiguranja ili da ovima platiš pa da rizikuješ da nestanu.

 

Ja sam odlučio da ću 3.600 din za EU paket lako prežaliti ako do toga već dođe.. :lol2:  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Kada ti zatreba pomoć, a nemaš internet, aplikacija se ne otvara, već ti samo ispiše broj telefona call centra i tu možeš dobiti "živu dušu"..


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS

Ako dodje do kvara u Bosni, ili udesa, bar federalnom dijelu, slobodno zovite šlep službu BIHAMK-a jer su im kamioni opremljeni sa španerima za transport motora, i vozači znaju kako osigurati motor za transport. Kako je u nas sve u triplikatu, ima i Auto Moto Savez RS, i AMSuBiH (Herceg-Bosne), ali sa njihovim šlep službama nemam iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Sada sam našao sve prepiske na onom "starom" forumu na tu temu. NIsam video taj forum kada sm otvarao novu temu jer je ostao podaleko od ostalih temi. Meni je to sada postalo aktuelno jer mi AMSS osiguranje ističe sledećeg vikenda.

PITANJE: Da li su distributeri Rade i Vladimir još uvek aktivni i da li se može njih kontaktirati na one telefone. Pretpostavljam da su oni za rejon BG-a, a da li slučajno ima neki distributer i u NS. Obzirom da se VOZZI osiguranje vezuje za osobu (telefon) ne znam da li je problem to što ja nemam telefon na lično ime nego se broj koji koristim vodi na firmu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Mislim da ću i ja uzeti to osiguranje jer je bolji bilo kakav osećaj sigurnosti nego nikakav...
Vezuje se za broj telefona, a ti svoje ime upises u prijavi.. To je jos jedna ogromna prednost Vozzi-a u odnosu na druge, dok ti drugi vaze samo striktno za jedno vozilo, Vozzi vazi za tebe, sta god vozio, motor, auto...

Ukoliko ti bude trebalo, mogu ti ja uzeti karticu i poslati, mada sigurno imas negde u Novom Sadu, od koga kupis karticu nije bitno, jer ti sa distributerom vise nemas nista, od trenutka kada je kupis..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 34 minuta, ProMaster je napisao:

Vezuje se za broj telefona, a ti svoje ime upises u prijavi.. To je jos jedna ogromna prednost Vozzi-a u odnosu na druge, dok ti drugi vaze samo striktno za jedno vozilo, Vozzi vazi za tebe, sta god vozio, motor, auto...

Ukoliko ti bude trebalo, mogu ti ja uzeti karticu i poslati, mada sigurno imas negde u Novom Sadu, od koga kupis karticu nije bitno, jer ti sa distributerom vise nemas nista, od trenutka kada je kupis..
 

Hvala ti puno ProMaster! Našao sam distributere u mojoj okolini - najbliži mi je ABS Company u Futogu koji inače rade registraciju i teh. pregled vozila. Iskreno volim kada postoji neko "živ" ko to radi i kome možeš u najmanju ruku je... sve po spisku ako nešo ne bude kako je obećano. Sve se rešava kod njih na licu mesta - uplata, kartica i što je najvažnije dobijam specifikaciju usluga koje podrazumeva moj paket osiguranja (neka to bude crno na belo, a ne ako jednog dana izbrišu svoju web stranu da nemaš nikakvu potvrdu šta si to platio). Kakve sve benefite dobijaš za cca 3600 din (EU1 paket) stvarno je neverovatno i trenutno mi to sve deluje previše dobro da bi bilo održivo i istinito na duže staze. Naročito zato što se jedno osiguranje odnosi na više vozila. Samo da sve skupa ne prođe kao oni piramidalni lanci sreće koji su harali ovim prostorima pre par decenija. Ipak, važan mi je neki osećaj sigurnosti (pa makar bio i lažan) i nadam se da mi nikada neće zatrebati to osiguranje i pomoć...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Sustina osiguranja je da ima sto vise klijenata, tada cena ide dole. Druga stvar je sto su kod nas naduvane cene, recimo u FR je pre par godina, ne znam za sad, paket pomoci na putu za auto bio 70 i kusur € godisnje.

Slobodno uzmi ti to da imas, ja sam uzeo iz straha da mi se ne desi nesto na putu od 3500km, koji sam planirao motom, a ispostavilo se da mi tad nije trebalo, ali jeste skoro "ispred kuce"..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Uzeo sam VOZZi paket EU1 i kada sam krenuo da instaliram aplikaciju pre ukucavanja broja pogledam onaj sitno podvučeni link sa

"Uslovima korišćenja" i dobijem ovaj ekran...

 

Screenshot_20190828-091453.thumb.png.1c51455e68fb99aa8e04fd74f2463bef.png

 

DENY te naravno vraća na prethodni ekran, a na dnu slike se vidi šta piše.

Znači USLOV za instalaciju je da im omogućiš pristup tvojim fotografijama i svim fajlovima na tvom telefonu!! Da li je to normalno? Zašto bi to bio uslov? Šta će njima ti podaci izuzev podatka o lokaciji koja im treba za šlep službe? Meni je to potpuno urušavanje privatnosti i velika mogućnost zloupotrebe. Nemam nikakvog kompromitujućeg materijala u telefonu, ali se ježim od toga da nekom dajem odobrenje da vršlja po mojim podacima. Iz istog razloga nisam prijavljen ni na FB jer je poznato da podatke koje ostaviš zauvek ostaju u bazama. Ne znam kako se ovo uklapa u ovaj novi zakon o zaštiti privatnosti?!? Sve ovo mi je toliko "fantomski" i poverenje mi je na vrlo niskim granama, a opet sam je kupio da imam bar neki osećaj sigurnosti. Ovo sa uslovom za instalaciju je stvarno prevršilo svaku meru...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

A pri tom si verovatno dozvolio Viberu da pristupa fotografijama. Ne branim, pretpostavljam da postoji neki razlog, ali namazao si Vozzi do sad gore nego da su te zaista nešto ispalili. I vrlo si uporan u iznošenju najcrnjih scenarija, a da pri tome još niko nigde nije ostao zakinut.

Što se mene tiče, hvala im jer bez njih ne bi imali ni jednu opciju. Kolega je već dobro prošao sa njihovom uslugom, što je meni bilo dovoljno da uzmem EU1 paket i mirne glave odem za Mađarsku. Ako se ugase i nestanu u jednom trenutku onda ću o tome da razmišljam jbg.

Što bi vic rekao zaljubiš se, zoveš je srce, upoznaš je sa roditeljima, oženiš je, sve joj daš i jednog dana dođeš ranije sa posla a srce ti se cepa! U prevodu ništa nije sigurno, prihvatiš rizik i živiš sa njim ili umireš svaki dan od brige.

 

Napomena: Kod AMSS se uplaćeni paket aktivirao nakon 48h, kod VOZZI je 24h. Imati na umu pre putovanja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Pa i banke su pre 10-15 godina imale "vrlo dobar razlog" da građanima nude kredite u švajcarcima, a tek se nakon par godina ustavovilo koji je to bio "razlog". Puno je na ovim prostorima bilo prevara i zloupotreba poverenja da bi se "a priori" davalo nekom odobrenje da radi šta mu volja sa tvojim privatnim podacima (a ne samo slikama) a da pritom ne postoji ikakva racionalna potreba za tim. Normalno je da u prvo vreme sve funcioniše sjajno - kao i kod banaka i švajcaraca, kao svojevremeno kod Dafine, u nekim "privremenim" turističkim agencijama i da ne nabrajam dalje na koje su sve načine namagarčeni ljudi sa ovih prostora. Svi rade sjajno dok se ne stvori "kritična masa" para koje onda nemaju nameru da vrate korisnicima nego nestanu. Ako je to ozbiljna "kuća" zašto nema nikakvog overenog ugovora o međusobnim pravima i obavezama (obligacionog odnosa)? Dobiješ karticu, papirić i flajer i sve funkioniše po principu "ispunićemo sve obećano majke mi". Na njihovoj web strani nema čak ni kontakt telefona, a kamoli nekih podataka o vlasnicima ili o identitetu odgovornih. Izvinjavam se kompaniji na iskazanim sumnjama, ali ako je sve pošteno i garantovano zašto nema tih podataka i zašto nema međusobnog ugovora. Oni nisu osiguravajuća kuća pa samim tim nemaju obavezu polaganja velikog depozita u NBS nego kotiraju kao "posrednici" kod šlep službi. Ima li lakšeg načina za ulazak i izlazak iz posla?

Jasna mi je i ona aktivacija za 24 h. Previše dobro da bi bilo realno i na duge staze. Verujem da je masa spremna da ne aktivira karticu dok se ne desi neko sranje i da sačeka sat vremena da pozove call centar. To im jeste veliki adut za privlačenje članova, ali da je to realno održivo to bi radile i druge ozbiljne kuće (mislim da je kod AMSS bilo 5 dana a ne dva)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Nema potrebe za paranojom, aplikacija zahteva to jer možda negde treba da sačuva nešto kao sliku u telefonu.
Ta dozvola ne znači da će ti neko ceprkati po slikama..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 22 sati, ZoraNS je napisao:

Pa i banke su pre 10-15 godina imale "vrlo dobar razlog" da građanima nude kredite u švajcarcima, a tek se nakon par godina ustavovilo koji je to bio "razlog". Puno je na ovim prostorima bilo prevara i zloupotreba poverenja da bi se "a priori" davalo nekom odobrenje da radi šta mu volja sa tvojim privatnim podacima (a ne samo slikama) a da pritom ne postoji ikakva racionalna potreba za tim. Normalno je da u prvo vreme sve funcioniše sjajno - kao i kod banaka i švajcaraca, kao svojevremeno kod Dafine, u nekim "privremenim" turističkim agencijama i da ne nabrajam dalje na koje su sve načine namagarčeni ljudi sa ovih prostora. Svi rade sjajno dok se ne stvori "kritična masa" para koje onda nemaju nameru da vrate korisnicima nego nestanu. Ako je to ozbiljna "kuća" zašto nema nikakvog overenog ugovora o međusobnim pravima i obavezama (obligacionog odnosa)? Dobiješ karticu, papirić i flajer i sve funkioniše po principu "ispunićemo sve obećano majke mi". Na njihovoj web strani nema čak ni kontakt telefona, a kamoli nekih podataka o vlasnicima ili o identitetu odgovornih. Izvinjavam se kompaniji na iskazanim sumnjama, ali ako je sve pošteno i garantovano zašto nema tih podataka i zašto nema međusobnog ugovora. Oni nisu osiguravajuća kuća pa samim tim nemaju obavezu polaganja velikog depozita u NBS nego kotiraju kao "posrednici" kod šlep službi. Ima li lakšeg načina za ulazak i izlazak iz posla?

Jasna mi je i ona aktivacija za 24 h. Previše dobro da bi bilo realno i na duge staze. Verujem da je masa spremna da ne aktivira karticu dok se ne desi neko sranje i da sačeka sat vremena da pozove call centar. To im jeste veliki adut za privlačenje članova, ali da je to realno održivo to bi radile i druge ozbiljne kuće (mislim da je kod AMSS bilo 5 dana a ne dva)...

Brate moj,posle ovog izlaganja meni nije jasno kako ti kupis kilo hleba i parce mesa a da ne pravis ugovor sa distributerima fabrika koje ih proizvode(kako li li tek biras lubenicu:lol3:),a za to DENY mozete svi da se obrisete kad to stisnete da niste dali pristup,to vam je samo psiholoski,sve ste vec dali uveliko samo se tripujete da niste.

Niko ne voli da bude zajeban,ali ti ga brate pretera,kao da je u pitanju 500000 evra ane 5000 dinara za godinu dana.

Ma i da me zajebu reci cu napusite mi se kurca,jebem vam mamu i to je to idem dalje,zivot je kratak i treba uzivati a ne gubiti dane i godine u pretpostavkama ko ce me nekad mozda zajebati,posebno ne za tako beznacajne pare.

Uzeo si paket,instaliraj i vozi i ne misli na to,na srecu da ti nikad ne zatreba,eto toliko od mene.

p.s.eto sad si me naveo na sumnju da mozda radis za amss,necu vise s tobom da se druzim lose utices na mene:jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 7
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Ovo poređenje ti stvarno nema veze sa životom. Da li ti kupuješ "lubenicu" tako što na gomilu lubenica ostaviš pare (a ni prodavca nema) i ostaviš sa parama svoj broj telefona da ti prodavac donese lubenicu kada mu javiš da ti se jede? To je puno adekvatnnije poređenje sa ovim. Bilo šta da kupuješ ti odmah za svoje novce dobijaš robu ili uslugu tako da ne treba nikakvo uređenje odnosa, potvrde ili ugovor (osim ako ti isporučilac ostaje nešto dužan). U ovom slučaju ti uplaćuješ "nekom" pare, a ne znaš ni tačno kome niti imaš ikakve potvrde i garancije da će ti taj "neko" ispuniti sve ono što je napisano na papiriću ili na njihovoj web strani i sve se svodi na "Bože pomozi". Istina je da pojedinačno nisu velike pare u pitanju, ali ja lično strašno ne volim da me neko izradi, a naročito bih poludeo da mi njihova usluga zatreba u nekoj vukojebini, a da se ispostavi da su isparili ili da iz nekog razloga "nisu u mogućnosti" da odrade uslugu. Onda stvar ne ostaje na 3.700 ili 5.000 dinara nego imaš da platiš 300-500 €  (ili i puno više) da svoj motor ili auto dovedeš gde treba. Prihvatio sam taj rizik i uzeo karticu, ali ovo sa narušavanjem privatnosti je stvarno pretrano i nema nikakve logike. Uzeću novi broj i ubaciti u prethodni telefon pa će biti "blanko" i nek onda rade šta im volja. U AMSS-u sam bio samo 2-3 puta radi kupovine i obnove osiguranja (što se moglo lako zaključiti iz prethodnih prepiski) tako da stvarno ne znam odakle ti "sumnja" da radim za njih. Nemam o njima formiran stav jer nisam imao nikakva iskustva. Jedino sam imao neko poverenje jer se ipak radilo o staroj i velikoj organizaciji (sada već izgleda truloj) sa velikom infrastrukturom i ljudstvom mada ni to nije bila neka garancija da će se uraditi posao. Ali barem je bilo "crno na belo" šta su im obaveze i mogao si da ih tužiš i naplatiš sve svoje troškove ukoliko nisu ispunili napisano i overeno. Odjavljujem se i nadam se da će optimisti biti u pravu i da će sve funcionisati onako kako je obećano...

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Bolje vozi umesto da režiraš sve negativne opcije. Lepši je život tako.

Usput, vidim da si starog kova, kao ni u svetu ni kod nas već neko vreme zakonski pečat nije obavezan. Ni ugovor. Ovde ne kupuješ osiguranje, već konkretnu uslugu šlepa (i ostalog) u slučaju da ti zatreba u odgovarajućoj zoni i odgovarajućem vremenskom periodu. Prodaju i klasično osiguranje ali Generali osiguranje sa kojima imaju ugovoreni poslovni odnos. Imaš fiskalni račun, karticu i uslove, koji se regularnim kanalima distribuiraju. Firma je registrovana u zemlji. Vlasnik firme je naš državljanin. U prevodu možeš komotno da ga tužiš ukoliko ti ne pruži uslugu koju si pretplatio. Doduše ukoliko mu se isplati da zbog tvojih, mojih i ne znam još koliko čijih 3.600 RSD prebegne u neku od zemalja koje ne izručuju odbegla lica, neka mu je sa srećom. Jezdi se u neka davna vremena isplatilo, al' za mnogo milijardi - nije ovo posao tog ranga.

Inače vlasnik start up kompanije koja nam pruža ovaj umreženi sistem servisa je neki Vladimir Šijaković iz Beograda. Servis mu je baziran na internetu, što je trend u celom svetu (mada mi malo kaskamo i još uvek volimo pečat), uz mogućnost telefonske komunikacije u zonama u kojima nemamo pristup internetu. Iz tog razloga zapošljava plafon 2 call operatera, umesto 20 i u mogućnosti je da pruži jeftiniju uslugu.

Opusti se. Vidiš da nam je kolega sa foruma u nekoj vukojebini sa njima super prošao, što je za pohvalu a ne histerisanje i mazanje po forumu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova



Uzeću novi broj i ubaciti u prethodni telefon pa će biti "blanko"


И онда не напуните тај стари телефон, не понесете са собом или нема кредита за позив или повезивање на нет када затреба и баш супер што је приватност заштићена :)
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 4 sati, Singularitet je napisao:

Bolje vozi umesto da režiraš sve negativne opcije. Lepši je život tako.

Koliko bi pecata trebalo u onoj temi o kupovini salasa? ;)

  • Hvala 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Mislim da pogresno posmatramo princip rada VOZZI-a.

 

Ja njih posmatram vise kao UBER ili tako neku slicnu aplikaciju. Oni su samo posrednik izmedju slep sluzbi i korisnika (nas). Nemaju svoja vozila, svoje radnike na terenu... Oni potpisuju ugovore sa slep sluzbama na teritoriji, Valjeva, Nisa, Zrenjanina...Sto vece pokrice da imaju. U interesu im je da imaju sto vise servisa pod ugovorom i da imaju sto vecu bazu potencijalnih korisnika. Sa druge strane, ako taj servis ne vrsi svoje usluge na odgovarajuci nacin, to moze samo da steti VOZZI-u. Zato, verujem, da se sa njima vrlo brzo raskida ugovor.  Ne znam kako to funkcionise van zemlje, ali verujem da je slican princip. Hej, pa i AMSS je sada fransiza, a ne ona stara firma sa tradicijom koja je imala ogranke u svakom mestu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
17 hours ago, grafigo said:

Nemaju svoja vozila, svoje radnike na terenu... Oni potpisuju ugovore sa slep sluzbama na teritoriji, Valjeva, Nisa, Zrenjanina...

To je tačno i ja sam takođe već pominjao to. Ali poenta je da oni nisu baš "samo" posrednici već im je način rada, makar iz ugla krajnjeg korisnika, identičan bilo kom osiguravajućem društvu. Posrednici bi značilo da posreduju između krajnjeg korisnika i pužaoca usluge za određeni procenat. To nije slučaj i u tom smilsu ne može se porediti sa Uberom.

 

Znam da je komplikovano ali evo pokušaću da objasnim taj zamršeni način rada: Ja platim VOZZI karticu za evropu 3.900 din. Meni se pokvari motor u nedođiji u Makedoniji, van svih glavnih puteva, na makadamu kad se krene od Gostivara južnim izlazom levo prema starom groblju pa kod lipe prva desno uz brdo. Zapalim cigaru i nazovem VOZZI call centar. VOZZI mi shodno mojoj želji organizuje ili popravku u najbližem servisu ili šlepanje i mene i motora do moje garaže u Beogradu što je opcija koju uvek možete izabrati. Izvođač radova biće njihov najbliži partnerski servis iz Tetova - Mile Trans.  Vrednost izvršene usluge je 300 evra. Ja odem kući ili produžim put i ne platim ništa. Mile Trans fakturiše onih 300 evra kući VOZZI. VOZZI isplati 300 evra Mile Transu iz fonda koji su svojim uplatama formirali osiguranici. THE END!

 

Nadam se da sam razrešio misteriju i pomogao u nedoumicama mnogih kolega.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Da, u pravu si, nisu klasicni posrednici vec imaju i elemente osiguravajuceg drustva. Ovaj "posrednicki" deo se vise odnosi na to sto nemaju klasicne ekspoziture gde mozes da odes, popricas sa zivim covekom i potpises ugovor, vec se sve odvija preko aplikacije.

 

Licno, ne vidim razlog da im ne pruzim poverenje na osnovu dosadasnjih iskustava ljudi sa foruma. To sto aplikacija trazi i dozvolu za fotografije me sigurno nece odvratiti.

 

Ovih dana treba na put van zemlje da idem, a jos uvek ne znam da li motorom ili kolima. I bas mi odgovara sto ne moram da razmisljam o tome za koje vozilo da uzmem osiguranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Upravo što reče Mare.
Već par puta pitam vozače šlep službi kako radi Vozzi ( video sam nalepnicu na kamionu)
Čovek ne zna ni šta je to, tek kad sam mu objasnio bio je u fazonu, kao da da to su oni što nas nešto jure.. :) Znači očigledno da ljudi iz Vozzi rade u našu korist jer verovatno ganjanu šlepadzije da budu ažurniji..

Druga stvar, ponavljam se, zaista ne razumem žal za AMSS, od kad ja vozim (~10god) nikad nisu imali uslugu vrednu pažnje. Nakon kupovine, čekao sam 6-8 RADNIH dana ( čitaj skoro 2 nedelje) da mi usluga bude aktivirana. O bahatosti njihovih vozača glupo je trošiti reči.. Ovako ovi hteli, ne hteli "moraju" da paze šta rade..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Na ovim njihovim web stranama je dosta toga objašnjeno pa predlažem svima koji imaju VOZZI (ili ga planiraju uzeti) da to sve pročitaju (ako već nisu)...

https://vozzi.app/sr/uslovi-koriscenja

https://vozzi.app/sr/faq

Objašnjeno je kako sve funcioniše i koja sve prava i usluge imaš. Suština je da imaš dve grupe usluga od koje svaku možeš koristiti samo po jednom u toku trajanja kartice. Ne kažem da je to loše - naprotiv deluje realnije i "izdržljivije" na duže staze. Imaš dve usluge za probleme nastale u Srbiji i 5-6 usluga (u zavisnsti koji EU paket imaš) i svaku od tih usluga možeš koristiti samo jednom. Možeš iskoristiti i više tih usluga u okviru jednog nastalog problema na putu. Da u toku godine iskoristiš samo četvrtinu svojih prava uštediš naravno veliki novac i isplati se da ponovo uzmeš novu karticu. Objašnjeno je sve i za "Profesionalce" odnosno za firme koje vrše usluge za njihove potrebe i mogućnost ocenjivanaj istih. U slučaju da imaju lošu ocenu od strane korisnika izbacuju ih iz dalje saradnje. Pročitajte i biće sve puno jasnije kao što je i meni od pre koji dan kompletna "slika"...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja