Jump to content

Moto Zajednica

Drzac za zvucnik na Vespi

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 182 postova
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Treba mi malo neobicna pomoc. Zakacio bih bluetooth zvucnik na poklopac kasete kao na slici u prilogu. Ideja je da on moze da se skine i ponese kad idem negde(ili da ga ostavim zakljucanog u kaseti unutra). Pokusavao sam da nadjem neke gumene trake koje imaju osnovu da se srafi za "zid" kasete i onda ja obuhvatim zvucnik i on da ne mrda. Ili chichak trake u slicnoj konfiguraciji medjutim nista slicno ne mogu da nadjem u prodaji. Trazio sam na Ali-ju pod rubber straps i sl ali uglavnom izbacuje drzace sa 0.5 flasice za biciklo i slicne gluposti. Pomogao bi mi i neki tehnicki izraz tipa "obujmice", "shelne" i sl. da skratim sebi pretragu. 

Zvucnik1.JPG

Zvucnik2.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 3942 postova
  • Motocikl: TDM

Možda neka kargo mrežica? Imaš i varijante sa torbicom:

https://5-star-store.com//products/classic-vespa-glove-box-storage-bag-tool-kit-black-px-gts-et-lx-etc

Eventualno da fiksiraš dve trake sa double d ringom na metal i da ih svezeš. To je kao kaciga, sekund....

DDS2N-2T.jpg
WWW.STRAPWORKS.COM

These 2' Double D-ring straps with 2 inch Flat Nylon polypropylene webbing are secure and great for light duty applications. Order nylon D-ring straps today!

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 182 postova
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

@Alekre

Da, razmotrio sam i to ali mi se cini da bi vise od pola zvucnika virilo i pitanje da li je rastegljiv ovaj prsten prezice za nesto vide od flasice 0,5L.

Moracu svakako da premerim jos jednom..

Ovaj prsten dole je u sustini nesto sto mi treba ali bih voleo da ima neki plasticni/metalni deo kroz koji ce traka da prodje a on ce biti zasrafljen za vrata kasete. E sad, pokusavam da to nadjem u kompletu...

Zvucnik je sa zvukom od 360 stepeni i valjalo bi da bude sto otkriveniji ka meni.  

Zvucnik3.JPG

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja