Jump to content

Moto Zajednica

Drzac za zvucnik na Vespi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Treba mi malo neobicna pomoc. Zakacio bih bluetooth zvucnik na poklopac kasete kao na slici u prilogu. Ideja je da on moze da se skine i ponese kad idem negde(ili da ga ostavim zakljucanog u kaseti unutra). Pokusavao sam da nadjem neke gumene trake koje imaju osnovu da se srafi za "zid" kasete i onda ja obuhvatim zvucnik i on da ne mrda. Ili chichak trake u slicnoj konfiguraciji medjutim nista slicno ne mogu da nadjem u prodaji. Trazio sam na Ali-ju pod rubber straps i sl ali uglavnom izbacuje drzace sa 0.5 flasice za biciklo i slicne gluposti. Pomogao bi mi i neki tehnicki izraz tipa "obujmice", "shelne" i sl. da skratim sebi pretragu. 

Zvucnik1.JPG

Zvucnik2.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Možda neka kargo mrežica? Imaš i varijante sa torbicom:

 

https://5-star-store.com//products/classic-vespa-glove-box-storage-bag-tool-kit-black-px-gts-et-lx-etc

 

Eventualno da fiksiraš dve trake sa double d ringom na metal i da ih svezeš. To je kao kaciga, sekund....

 

DDS2N-2T.jpg
WWW.STRAPWORKS.COM

These 2' Double D-ring straps with 2 inch Flat Nylon polypropylene webbing are secure and great for light duty applications. Order nylon D-ring straps today!

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

@Alekre

Da, razmotrio sam i to ali mi se cini da bi vise od pola zvucnika virilo i pitanje da li je rastegljiv ovaj prsten prezice za nesto vide od flasice 0,5L.

Moracu svakako da premerim jos jednom..

Ovaj prsten dole je u sustini nesto sto mi treba ali bih voleo da ima neki plasticni/metalni deo kroz koji ce traka da prodje a on ce biti zasrafljen za vrata kasete. E sad, pokusavam da to nadjem u kompletu...

Zvucnik je sa zvukom od 360 stepeni i valjalo bi da bude sto otkriveniji ka meni.  

Zvucnik3.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja