Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Aprilia pegaaso 650

Pozdrav drugari nov sam na forumu nesnalazim se bas najbolje treba mi pomoc. Aprilia pegaso 650 97 god kad postigne radnu temperaturu upali se lampica za ulje. Masina radni normalno. Ulje sam menjao dva puta takodje i filter, menjao sam i davac pritiska  i opet isto. Pa bih molio za pomoc svaki vid pomoci bi mi dobro dosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Aprilia pegaaso 650

Jednom mi se desilo vracali smo se sa skupa motor je upalio lampicu i potom se ugasio. Posle toga je tesko verglala nije htela da upali. Odgurao sam je do kuce da bi sutra dan najnormalnije upalila ali kad je dostigla radnu temperaturu upalila lampicu za ulje i nastavila da radi normalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Imao sam taj problem.Resio sam ga tako sto sam ispustio ulje i skinuo onaj metalni mrezasti filter za ulje koji se nalazi u ramu.Bio je pun trunja i koje cega,zbog toga nije propustao ulje i palio je crvenu lampicu kad se zagreje.Savet i drugima,uvek kada menjate ulje,nije dovoljno samo zameniti papirni filter u motoru ,vec  oprati benzinom i  metalni filter u ramu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Nalazi se ispod rezeorvara za gorivo,sa leve strane kad sedis na motoru.Iz njega izlazi crevo koje odvodi ulje u motor.Kad ispustis ulje iz rama,moras da odstranis selnu,zatim crevo.Pazljivo odsrafljuj filter jer je od aluminijuma,moze da se osteti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja