Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na motogp San Marino...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Izgleda slabo ovi motorasi posecuju MotoGP. I ja sam trazio bilo ko da nesto kaze za AustrianGP, ali nista. :) Tako da sam morao sam otici i snaci se, sto je i zanimljivije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Bio ja 2017, tribina Brutapela Gold. Imali smo karte za subotu i nedelju, kupili preko gotickets.com. Smestaj smo nasli u Riminiju, Hotel Bety. Tri zvezdice cini mi se. Parkirali auto na nekoj livadi tu pored staze, koju su pretvorili u parking. U dolasku i nije bilo strasno ali u povratku nakon trke ogromna guzva dok nismo izasli na autoput. Motori prolaze relativno brzo. Ova tribina gde smo mi bili je i mesto gde su Rosijevi fanovi, pa je atmosfera neopisiva. Baklje, dimne bombe, trube ma ludnica.... Kad si vec u tom kraju obavezno idi do Tavulje, i to je prica za sebe. I San Marino je bas blizu i vredi videti svakako. Mi smo stigli u cetvrtak uvece u Rimini, a pre toga pravo sa autoputa otisli u Bolonju u Ducati muzej i turu po fabrici. Petak isli do San Marina prvo pa onda u Tavulju, a naravno subota i nedelja ceo dan na stazi. U Riminiju su te godine u gradskom muzeju izlozili sve motore timova iz kraljevske klase sa sve kacigama i kombinezonima ( Markezov naravno izguljen i na ramenima i laktovima) i sve Rosijeve kacige koje je radio Aldo Druidi od pocetka karijere pa do tada. I ulaz bio besplatan sto je stvarno bilo super. Eto to ti je to ukratko, ako te zanima jos nesto pitaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja