Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc oko kupovine oko V Stroma iz Despotovca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pozdrav

Bila bi mi od velike koristi bilo kakva informacija o ovom motociklu. Vlasnik/prodavac naravno ima svoju pricu, slike i ne govore bas mnogo a ja imam preko 500 km tamo i nazad da odem samo da ga vidim.

Znam da sa tom kilometrazom (7.200 km) motor mora biti bukvalno nov al opet jbga nikad se ne zna.

 

d46435ee8743-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki v strom 7200km, 2012. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 7200 km, Despotovac. Cena 5.700 € - Motori - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
33 minutes ago, ThePainkiller said:

@baneBP Šta bi sa onom pričom da ćeš kupovati novog Stroma?

Ispostavilo se da za novog Stroma moram cekati mart, april sto je meni kasno a ovoga bi mogao dovesti odma ali je cena malo problematicna.

Treba mi motor za neke vece poduhvate sa sto manje kilometara na satu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1533 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ovaj iz Despotovca se prodaje dugo, sigurno 2 godine, možda i više. Gume su fabrička ugradnja tako da po njihovom stanju verujem da je ono prava kilometraža, tj da nije puno prešao motor.

Opet, te gume su za zamenu ako ga kupiš, računaj odmah na taj trošak. Obrati pažnju na rezervoar, jako je sklon rdjanju pa iako nema puno km ako je slabo vožen i stajao duže vreme prazan ili poluprazan moguće da je već načet. Ako je tako izbiće ti još neku stoju iz džepa. Proveri to. I mali servis obavezno, malo km ima ali valjda je menjano ulje neki put do sada.

Ovako na oko izgleda lepo, ima i nešto opreme.

 

Ako novci nisu problem pogledaj i ovaj:

654e25aca1b6-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki V strom 650, 2017. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 7000 km, Novi Beograd. Cena 6.999 € - Motori - Polovni...

Skuplji za oko 1000 ali mladji 5 godina sa istim kilometrima i više opreme.

 

Kako ne moze da stigne nov do marta, jesi li siguran u to?

Imaš kod Atile nov xt u bordo boji u salonu, a mogu da ti proverim sa Eurosumarom oko dovoza novog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1533 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Imas kod Atile običan crni sa alu felnama u salonu, a može da ti nabavi i drugu verziju u roku od 5-6 dana.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pricao sam sa Atilom, znam da ima na stanju cak ima i akcijsku cenu od 7190 eura za osnovnu verziju ali to je za cash sto je meni problem jer motor planiram da uzmem na auto kredit. Tako da jedino u obzir dolazi Eurosumar koji radi sa Intesom i imaju ok uslove. 

Za nabavku novog nije problem Eurosumar vec sam problem ja. Pakujem sebi dugoprugasa pa za novog Stroma u Xt verziji sa jos nekom dodatnom opremom treba da izdvojim 8500 eura (30% cash a ostalo na rate). Dok ovaj ima solidno malu kilometrazu i ponesto od opreme koja mi je jako bitna (kvalitetan kofer, crash bars itd.) i kosta me oko 3000 eura manje samo je cena prejaka a lik nece da spusta jer mu nije hitna prodaja. Ta cena mora jos dole jer ja imam preko 100 eura za put (2x tamo i nazad, preko 1000 km) + preko 100 samo prepis koji se mora raditi odma + oko 250 eura za set novih guma jer ove na njemu su matore i moraju odma da lete, + 60ak eura mali servis i servis kocionog sistema + registracija koja istice za manje od 2 meseca. I tek onda bi, pod uslovom da je sve ostalo u dobrom stanju, motor bio spreman za duzi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Pre jedno mesecak dana možda malo više moj drugar je u tehnonešto u Beogradu zamenio stroma650 2018 za goldvinga i taj strom sa kompletnom opremom koja ti može pasti na pamet (skinuli smo samo Garmina) je prodat za nekih 8500....  a plaćen je sa opremom oko 9500....

Tako da ako bi taj iz Despotovca pristao na 5500 to ti je što ti je..... mada ja kada sam prodavac pa neko krene da mi nabraja šta treba još da plati samo mu kažem da u tom slučaju on nije kupac, ja sam prodavac i cena koju stavim je cena za koju bih se rastao od motora, ako ti se svidja ti kupi ako ti se ne svidja poljubi pa ostavi.... naravno druga je situacija kada se nekom žuri da proda....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Nisam ja njemu nabrajao sta sve ja treba da platim vec je to neka moja interna kalkulacija koju sam podelio ovde sa vama.

Sto se tice ovog dela da svaki prodavac ima pravo da ceni svoju robu onoliko koliko on misli da treba tu si definitivno u pravu. Trziste tu najbolje pokaze kako stvari stoje.

Jbga moj najveci problem je sto ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je za mene ova sezona gotova i da treba da sacekam taj mart/april sledece godine. Ovo lepo vreme definitivno ne ide u prilog pa sam zato i uzeo u razmatranje kupovinu polovnjaka da odmah uskocim u sedlo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prvo ja ne znam gde vidis lepo vreme za voznju,drugo kad god sam zurio napravio sam sranje.Kupi taj u martu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
On 4.8.2019. at 12:43, baneBP je napisao:

Pozdrav

Bila bi mi od velike koristi bilo kakva informacija o ovom motociklu.

 

Evo, dobih odgovor. Nadam se da će ti biti od koristi

 

 

Screenshot_2019-08-06-16-00-00.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
1 hour ago, drtommy said:

Evo, dobih odgovor. Nadam se da će ti biti od koristi

 

 

Screenshot_2019-08-06-16-00-00.png

Hvala puno za informaciju. To je verovatno taj jer je spominjao kupovinu novog velikog Stroma.

Nazvacu coveka ovih dana i dati mu moju ponudu pa ako prihvati prihvati a ako ne jbga idem dalje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Snimio sam ga juce cim je izbacio oglas i odmah zvao coveka. Ovaj mi je jos zanimljiviji. Jel zna mozda neko nesto o ovom motoru? Sa Vracara je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja