Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XJ6-S Diversion 2011

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Zato je najbolje zakljucati oglas i staviti samo potrebne info. Ovako ga gledaju samo isti ljudi koji ga svakako nisu kupili ,a pisu hvalospeve ,pljuju  ili sta god sto poente nema sem da trosi memoriju tamo nekog servera :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Makar upp-uju oglas pa ce ga slucajno videti neko ko mozda razmislja o kupovini ali nije odlucio,pa kad vidi da je prilika koja se ne ispusta onda kupi. Nikad se ne zna

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Motor se jos nije prodao, ali je dobio nove svecice i filter vazduha i svega oko 100km od objavljivanja oglasa.

 

Resio sam da spustim cenu u narednih 15-20 dana, a ako se ne proda do tad, vozim ga za Sabac (moram da oslobodim garazu u NS za kola preko zime) i ostavljam tamo da prezimi i tad prodaja nece biti moguca dok i ako ne resim da ga prebacim za Novi Sad ponovo.

 

3500e sa svim koferima, torbama i ostalim vec nabrojanim sitnicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Za sad jos nista osim sto smo ga premerili. Debljina je jos u granicama normale, a ukrivljenje je 0.1mm. Postavicu snimak merenja kad dodjem kuci.

 

To je jedina stvar na motoru koja bi mogla/trebala da se uradi. Disk je oko 100e, ruke par desetina evra. Cena je spustena za 400e. Ako se ne proda ove godine, bice sredjeno za sledecu. Bukvalno nemam vremena da se pozabavim time zbog raznih zivotnih stvari viseg prioriteta na zalost :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

@DjordjeMijailovic motocikl ti je veoma dobar. Mi smo primetili disk, sasvim slucajno, sto znas i sam, ali to je toliko nebitno. To nije nedostatak.

Ispod pomenute cene, nemoj da ides.

Ko god da ga kupi, nece se pokajati nijednog trenutka...

Srecna prodaja!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Hvala!

 

Da, definitivno ne bih isao ispod ove cene, bar ne ove godine. Ako se ne proda ove, videcemo sta sledeca nosi. Nisam neki ljubitelj cenkanja, a ni ne zuri mi se za novce. Sa druge strane, lepo je i imati motor pa ga ne bih poklanjao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Ljudi,

 

Motor je prodat, tacnije kaparisan. Trenutak pruzanja ruke je bio iznenadjujuce cudan, emotivan. Nije mi bilo ni najmanje lako, a ni supruzi koja je cuteci posmatrala prodaju.

 

Sjajna stvar u celoj prici je sto sam siguran da motor ide u prave ruke. Kupac je jedan od onih ljudi o kojima imate snazan pozitivan utisak posle 5 minuta razgovora.

 

To je to, vidimo se u nekim drugim temama :)

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja