Jump to content

Moto Zajednica

10. Moto Gp Brno, Češka Republika 2019

Recommended Posts

  • Integrisan, 8137 postova
Pre 3 sati, to crank je napisao:

Ovo je takav generički BS da može da se predaje u školama!

Ne zna se ko je veći retard ona ili onaj ko ju je odbabrao. Glas joj je ogavan, dikcija bezveze (zaključci bazirani na flagrantnim neznanju, drskost da komentariše stvari o kojima nema pojma uporedivi jedino s Hercegom...) a radi kao reporter komemtator. Istom logikom bi bilo OK dati slabovidom da vozi autobus, jbg nije on kriv što je invalid. 

Kako bi rekli, mišljenje je kao dupe, svako ima svoje. Kao i stil komunikacije. 

 

Meni od komentatora na sk mnogo više ide na onu stvar vecito ista, dosadna do bola, priča o komentatorima. Još kad je od ljudi koji se svaki treći post hvale kako sk i ne gledaju, koja je mera tog bs-a onda? 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
Pre 3 sati, dvlns je napisao:

 

Plus moram da dodam da mi je potpuno nejasno da si napisao da je preterano "napadati" spikera zbog boje glasa :D 

Nije čin NAPADA preteran, tj kritika, već primitivan način kritike. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jbm li ga, cjeli život gledam pogrešne ljude na pravim mjestima...sudbina..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
pre 12 minuta, severian je napisao:

Nije čin NAPADA preteran, tj kritika, već primitivan način kritike. 

Zaista nisam siguran na koji deo mislis? 

 

Jovan pitao ko je gospidjica, Fireblader odgovorio slikama, Milky rekao kako ona zivi njegov san, Vaske4s rekao da i Ron Dzeremi zivi njegov san ali da se ne bi menjao. Ako si pomislio da je paralela Ron-Jelena ja nisam a osim toga ne vidim sta bi bio problem

 

Ja sam doziveo kao ok ima raznih ljudi na raznim mestima kojima se moze zavideti ali ne bih se sa svakim menjao. Mozda ja nisam u pravu 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

I ne bi menjao tvoj uzbudljivi zivot laloskog pastuva, za malo te akcije? Tada, u tim godinama? 

 

Verujem ti :)

 

Edit: sad je još samo pola koraka da priznaš da bi rado bio i Zvezdica ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Pa nije kritikovana Jelena Trajkovic kao osoba nego kao spiker, isto i za Srdjana vazi bar sa moje strane tako da ne vidim prostora za "politicku korektnost" jer komentarisem recimo strucnost i kvalitete koje poseduju ili ne poseduju za posao kojim se bave. Mozda su kao osobe izuzetno korektne i prijatne za druzenje ali Jelena nema kvalitet da se bavi ovim poslom. 

 

Kao sto ne bi niko isao kod nestrucnog lekara tako ne zelim da slusam nekog ko nema dikciju i boju glasa da bi bio komentator. 

 

Opet cu ponoviti da ne mogu da se otmem utisku da citaju ove kritike i da zele da se obracunavaju sa nama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ti ne vidiš ali on sigurno vidi i ima razloga. Kao što on (Severian) verovatno ima računa da bude politički korektan prema njima, tako mi svi ostali nemamo. Meni je to skroz ok do trenutka kad počne nama da nameće tu političku korektnost. Ja lično takođe nisam video nikakvu mizoginiju niti bilo šta što udara na ličnost pomenute gospođice nego kritiku njenog profesionalnog rada.

 

I potpuno podržavam svaku smislenu kritiku na njihov račun jer su katastrofa od komentatora (prvenstveno mislim na Srđana Ercega) i jer ta kritika možda dovede i do nekog poboljšanja kvaliteta komentarisanja.

Realno neće jer bi se već desila al' ajde...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Licno mislim da je to zahtevan posao i sigran sam da je nemoguce dopasti se svima. Sa druge strane zaista mislim da nije toliko zahtevno pregledati par prenosa u nazad i sagledati da li kriticari imaju osnova. Cak sam ubedjen da su to i radili i onda namerno ne da nisu otklonili neke glupe razloge za kritike nego su ih cak i pojacali. 

 

Ponavljanje fraza i izraza godinama (vanzemljaci, ruzan pad, MarkeS, i da ne nabrajam) mi govore u prilog moje sumnje. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 43 minuta, Robin Hood je napisao:

Kao što on (Severian) verovatno ima računa da bude politički korektan prema njima, tako mi svi ostali nemamo

Haha, ti po običaju kad lupiš, onda lupiš... Plaća me Erceg, jebi ga, mora se... :)

 

Evo, ovo gore nije u politički korektnom tonu, da te ne nervira ;) . Mada, ako bih za sekund da budem ozbiljan, rekao bih da ne treba mešati čist primitivizam i tankoćutnost glede terora "političke korektnosti" (ovde naravno ne mislim na ovu epizodu "Ron", već u opštem slučaju).

 

I niko tebi ne nameće političku korektnost, nego i ja imam dupe, hoće se reći mišljenje, a uz njega ide i pravo da ga navedem javno, šta god ko o tome mislio. 

 

Eto, mene nervira kako razni kroz kritiku komentatora SK fingiraju svoju veliku stručnost u vezi moto sporta, pa šta ću... to je omiljeni sport ovde izgleda (čast stručnim izuzecima, koji i dalje svako malo kritikuju SK, to ne nervira, samo je dosadno više, apsolvirali smo jbt).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 15 minuta, dvlns je napisao:

Sa druge strane zaista mislim da nije toliko zahtevno pregledati par prenosa u nazad i sagledati da li kriticari imaju osnova

Brale, da tebe u tvom poslu kritikuju takvim rečima i na taj način kako ovde često bude slučaj, garantujem da od tona ne bi stigao do suštine, jer bi ga vrlo brzo utišao. Se kladimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 35 minuta, severian je napisao:

Haha, ti po običaju kad lupiš, onda lupiš... Plaća me Erceg, jebi ga, mora se... :)

 

Evo, ovo gore nije u politički korektnom tonu, da te ne nervira ;) . Mada, ako bih za sekund da budem ozbiljan, rekao bih da ne treba mešati čist primitivizam i tankoćutnost glede terora "političke korektnosti" (ovde naravno ne mislim na ovu epizodu "Ron", već u opštem slučaju).

 

I niko tebi ne nameće političku korektnost, nego i ja imam dupe, hoće se reći mišljenje, a uz njega ide i pravo da ga navedem javno, šta god ko o tome mislio. 

 

Eto, mene nervira kako razni kroz kritiku komentatora SK fingiraju svoju veliku stručnost u vezi moto sporta, pa šta ću... to je omiljeni sport ovde izgleda (čast stručnim izuzecima, koji i dalje svako malo kritikuju SK, to ne nervira, samo je dosadno više, apsolvirali smo jbt).

 

Ne ulazim u to da li imaš ili nemaš nekakav odnos sa SK ekipom, potpuno tvoj problem. Ali je veoma indikativno da ne jednom već poslovično kad se povede rasprava odnosno kritikovanje SK tima, ti ulećeš da prekoravaš one koji pišu negativno i da namećeš nekakav stav koji treba imati. To nije iznošenje mišljenja, to je nametanje stava. Realno im "advokatišeš" i to svi, ili makar većina vidi. Niko ti ne brani da izneseš stav, daleko bilo. Ali isto tako ne reaguješ na tone masnih prozivanja koje upućujemo Doviciozu, Vinjalesu, Markezu, Rosiju.... Zašto njih ne braniš? Što se mene tiče, i oni i Erceg i Zvezdica su ljudi sa TV-a i ništa više. Nisu članovi foruma. Ili jesu?

Uvek si pozvan da izneseš svoje mišljenje, u vezi trka mislim da je ono poprilično objektivno. Prosto prestani da sufliraš ljudima kako da se ophode prema komentatorima sa TV-a. Dosadno je više, apsolvirali smo jbt.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Mogu samo donekle da se slozim, jer da je u startu nesto bilo uradjeno ne bi ni ova strana uzela maha. Najbolji primer za to je Dzankic koji se pojavio, predstavio, diskutovao ali evidentno i promenio nesto u svom radu. Ako nista drugo nije hteo da prognozira pobednika mada je Erceg vise nego navaljivao na njega u nekoliko navrata. 

 

Ja nemam ni muda ni zelju da se bavim javnim poslom i budem podlozan kritici i toga sam svestan kao sto sam svestan da kritika mora da postoji a da li je dvojac sa SK svestan ti mi reci tvoje misljenje

 

 

Ulete Robin izmedju :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Nemam pojma da li je dvojac svestan, samo mi je prosto neverovatno da ti, koji jesi ozbiljan čovek, misliš da će onaj koga bez mere vredjaju na ličnom planu od te forme da vidi suštinu u kritici. Malo ko je tako velik čovek, a dovoljno si mator da to znaš. 

 

Ako me razumeš, razumeš... Ako ne, teramo dalje. 

 

Evo, i nenadg mi je dozvolio da iznesem svoje mišljenje :) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Ma razumem ja sta ti pricas i slazem se sa delom kada se predje granica ali se secam i da je manje vise u startu pocelo oko izraza vanzemaljci i ruzan pad kao i oko komentatorske kletve. I secam se da je nakon napisanog krenulo besomucno ponavljanje Srdjana u prenosima svega ovog sto sam naveo. 

 

Ja coveku Srdjanu Ercegu ne zameram nista, ne poznajem ga. Naprotiv vise ljudi je ovde pisalo da im je omogucio ulazak u padock i svasta nesto tako da sa te strane od mene ne da nema kritiku vec suprotno, ali komentatoru Srdjanu zameram ne to nepoznavanje tehnike i voznje jer ni ja nisam neki potkovan, zameram ponavljanje recenica, zameram obracunavanje sa kritikom itd. Sve ovo vazi i za Jelenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 16 sati, dvlns je napisao:

Ja sam doziveo kao ok ima raznih ljudi na raznim mestima kojima se moze zavideti ali ne bih se sa svakim menjao. Mozda ja nisam u pravu 

Dobro si razumeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 11 sati, severian je napisao:

onaj koga bez mere vredjaju na ličnom planu

Razumem o cemu pricas i da je stvarno tako,moglo bi se reci da si skoro u pravu...ali ja nigde,ili bar u vecini postova nisam video da neko njih vredja kao ljude (pisao o tome i @dvlns i @Robin Hood ) vec iskljucivo nacin na koji se bave svojim poslom. Takodje,moracu opet (neverovatno ) da se slozim sa @Robin Hood ,ali jeste simptomaticno da ti konstantno drzis stranu SK ekipi,sto samo po sebi nije problem da to radis iznosenjem svog misljenja,ali cini mi se da cesto u tim advokatskim epizodama imas direktivni ton prema ljudima koji ih kritikuju.

I mozda bi smo mogli da se preselimo stvarno u pravu temu :P 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja