Jump to content

Moto Zajednica

10. Moto Gp Brno, Češka Republika 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5733 postova

Kako jaka fora sto neko iz Red Bull-a stoji i tera ih da se slikaju sa limenkom na Monster GP :P

 

Znam da se uvek slikaju ali se vidi da sad dobijaju instrukcije sa strane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
pre 34 minuta, Motorcyclist je napisao:

Skida foliju sa kacige, baca.

 

 

NAMERNO!

 

 

Ma neee. Slucajno je skinuo ruku sa hebla dok je u nagibu u krivini,nanisao foliju skinuo je i bacio. To je instinktivna reakcija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Moze na pm ili ovdje sajt gdje kasnije moze da se gleda ili skine jer na sk su prekinuli na pola, a na torrente koje posjecujem dosta kasni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pomerio sam put za 40 min da odgledam trku... krenuo sam posle prvog kruga.

Izgleda da ne treba da žalim za propuštenim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova
Pre sat vremena, Motorcyclist je napisao:

Hoce namerno neko da se poklizne na foliju na kocenju hehe pokvarenjak mali

Ne znam da li si video kada je iz cizme istreasao pesak u krivini. Svi misle da je krenuo da padne a on zapravo trese pesak koji je sipao u cizmu da ostali kliznu

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 4 minuta, dvlns je napisao:

Ne znam da li si video kada je iz cizme istreasao pesak u krivini. Svi misle da je krenuo da padne a on zapravo trese pesak koji je sipao u cizmu da ostali kliznu

A iz slajdera na laktu ostavlja mali trag ulja, vidi se tačno 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Zao mi kolege @zlig0r i ostalih nama poznatih sa foruma, odose da gledaju spaktakularan viked i kao slag na tortu, zanimljivu GP trku, kad on cvrc.

Znam da vam nije za utehu, ali isto sam prosao kad sam pre par godina bio.  S tim da je sad bar neka borba i bila, a i jedno vreme MM imao dovoja u zavetrini. Onomad JLo od pocetka do kraja samo odlazio. Nije se moglo pohvatati ko je u kom krugu.

P. S. 

Ej, sto volem da slusam Millera kad daje intervju posle parkiranja. :jee1:

Covek zna da prica, ovi spanci i 'talijani samo :"aj vaz puš veri ard, bit stragl, bat kongratulejsns maj tim an tenk ju!" 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

u pravu si, ali...

za razliku od 2016te i 2017te kad sam bio u Camp A, i ispratio svaki sekund voznje po stazi svih kategorija, ovo sa Monster Energy je bio totalno drugaciji trip...generalno, od voznji po stazi smo odgledali samo GP kvalifikacije i trku sa omege...sve ostalo je bilo zezanje u njihovom salonu iznad Rinsovog boksa, monster party-ji...imali smo stalne paddock pass-ove tako da sam tamo proveo najvise vremena (za te passove nismo znali u petak te je zeni i meni prvo Erceg sredio SK guest pass za paddock)...drugacije iskustvo, koje kontam da mi se desilo sad, ponovice se jedino  ako bog da da dobijem sedmicu :)

Monster ekipi skidam kapu, stvarno su se potrudili oko svakog detalja, cak su po meni negde i preterali...tipa izbor restorana, prvi i cetrvrti restoran na trip advajzoru u Brnu, jer smo se svi slozili da bi veci trip bio neki pub sa pivom i kolenicom, a ne fensi klopica sa 4 jela posle koje odes negde da jedes jer si gladan...

npr, kad smo dosli u taj vip salon, pitam monster host cicu kakvo je stanje sa izlaskom i ulaskom, jer imam 4 prujatelja koji su u camp a, pa bih da se nadjem negde sa njima...kaze naravno da mozes da ides i da se vracas, ali zasto ne bi dao drugarima 4 vip karte, neka dodju ovde, imamo hrane, cuge, paddock passove...tako da je nas 6toro uzivalo u blagodetima ceo vikend...

 

suma sumarum, jedno predivno uskustvo, koje valja nekad ponoviti, i koje svima vama zelim da se desi...

 

Ps. igrajte nagradne igre - nisu sve namestene!

 

pss. imam na gopro-u jedno sat vreme kojekakvih snimaka, kad uvatim vremena - napravicu neki quikmovie, da pokusam da vam prenesem bar deo tog ludila...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja