Jump to content

Moto Zajednica

Kroz ex YU SRB-BiH-HR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23

Da li je neko zainteresovan za avanturu pocetkom septembra... Vreme polaska fleksibilno.. Sve na 2 tocka dolazi u obzir. Zamisljena ruta je sledeca.. Bg... Stara Pazova.. Ruma... S. Mittovica.. Bijeljina... Tuzla... Kladanj... Sarajevo... Konjic.... Mostar... Dubrovnik... Trebinje.... Bileca... Tjentiste... Visegrad... Bajina Basta.... Debelo brdo...Valjevo...Lazarevac.. Bg... Ruta oko 1100 do 1200km.. Od mesta do mesta ima od 100 do 220 km... Ja licno idem skuterom Honda PCX 125cc, brzina 80 do 90kmh lagano... Sve je magistrala... Moze neko i sa ozbiljnim masinama ali da obeca da nece da juri preko 100kmh.. ;). Ako neko od forumasa zivi na ovoj ruti i zeleo bi da nas provede malo kroz svoj kraj bilo bi top. Za broj dana i smestaj bi se dogovarali naknadno.. Nije mi stran ni sator. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Iskreno jedino da nadjes nekog ko ima slicnu masinu kao ti, mene bi smorilo da idem 80 svuda. Nisam usijana glava itd. ali ono :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja