Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na MotoGP trku u Brno 2019

Recommended Posts

• Zainteresovan, 929 postova
  • Motocikl: KTM 660 SMC & Honda VFR 800 RC46

Bili, videli, odusevili se i vratili kuci.

Na ulazu u subotu su nam uzeli 4 limenke piva a sendvice i vodu dozvolili. U nedelju smo usli bez pregleda.

Sin i ja smo imali karte a drugar koji je isao sa nama je kupio od tapkarosa i platio 100 eura GOLD za dva dana, cija je cena bila 80 u Januaru.

Na kvalifikacije smo stigli oko 11 sati i vec je bilo sve zatrpano automobilima. Parkirali su nas na autoputu, na desnu i pomocnu traku i odatle odvezli autobusima na stazu. Tako isto i vratili. Svaka cast, odlicno resenje.

Na dan trke smo bili vec u pola 8 na stazi i bilo je mesta na parkingu. Usmereni smo gde treba i parkirali auto. Parking sam platio 8 eura,tako da je bolje parkirati dalje i da te busom dovezu za dzabe.

Organizacija manifestacije fenomenalna.

Objavili su da je u dva dana vikenda stazu posetilo oko 186.000 ljudi. Sve je teklo bez i malo zadrzavanja, kao po loju.

Ne znam kako je na drugim mestima ali Cesima skidam kapu!

Ceo vikend mi kroz glavu prolazile reci iz Balaseviceve pesme : "Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas..."

• Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: Kawasaki er-6n
On ‎6‎.‎8‎.‎2019 at 0:10, Simon69 je napisao:

.....

Organizacija manifestacije fenomenalna.

Objavili su da je u dva dana vikenda stazu posetilo oko 186.000 ljudi. Sve je teklo bez i malo zadrzavanja, kao po loju.

Ne znam kako je na drugim mestima ali Cesima skidam kapu!

Ceo vikend mi kroz glavu prolazile reci iz Balaseviceve pesme : "Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas..."

OVO JE STVARNO JEZIVO - NE MOGU DA VERUJEM... Kolega i ja smo isto bili ovog vikenda tamo i slično prošči sa pivom i pregledom. Ono što je JEZIVO je da sam i ja celog vikenda pevao tu Balaševićevu pesmu iako je nisam čuo mesecima. Dakle....:confused0068:

• Podržavam 1

• U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: Kawasaki er-6n

A sada primećujem i da su slike sa F sektora (mi smo bili dole niže). Tamo smo i mi bili na Moto 3 i Moto 2 trkama, a onda smo prešli na C zbog lakšeg izlaska nakon završetka....

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja