Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na MotoGP trku u Brno 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Bili, videli, odusevili se i vratili kuci.

 

Na ulazu u subotu su nam uzeli 4 limenke piva a sendvice i vodu dozvolili. U nedelju smo usli bez pregleda.

 

Sin i ja smo imali karte a drugar koji je isao sa nama je kupio od tapkarosa i platio 100 eura GOLD za dva dana, cija je cena bila 80 u Januaru.

Na kvalifikacije smo stigli oko 11 sati i vec je bilo sve zatrpano automobilima. Parkirali su nas na autoputu, na desnu i pomocnu traku i odatle odvezli autobusima na stazu. Tako isto i vratili. Svaka cast, odlicno resenje.

Na dan trke smo bili vec u pola 8 na stazi i bilo je mesta na parkingu. Usmereni smo gde treba i parkirali auto. Parking sam platio 8 eura,tako da je bolje parkirati dalje i da te busom dovezu za dzabe.

 

Organizacija manifestacije fenomenalna.

Objavili su da je u dva dana vikenda stazu posetilo oko 186.000 ljudi. Sve je teklo bez i malo zadrzavanja, kao po loju.

Ne znam kako je na drugim mestima ali Cesima skidam kapu!

 

Ceo vikend mi kroz glavu prolazile reci iz Balaseviceve pesme : "Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas..."

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On ‎6‎.‎8‎.‎2019 at 0:10, Simon69 je napisao:

.....

Organizacija manifestacije fenomenalna.

Objavili su da je u dva dana vikenda stazu posetilo oko 186.000 ljudi. Sve je teklo bez i malo zadrzavanja, kao po loju.

Ne znam kako je na drugim mestima ali Cesima skidam kapu!

 

Ceo vikend mi kroz glavu prolazile reci iz Balaseviceve pesme : "Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas..."

 

 

 

OVO JE STVARNO JEZIVO - NE MOGU DA VERUJEM... Kolega i ja smo isto bili ovog vikenda tamo i slično prošči sa pivom i pregledom. Ono što je JEZIVO je da sam i ja celog vikenda pevao tu Balaševićevu pesmu iako je nisam čuo mesecima. Dakle....:confused0068:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

A sada primećujem i da su slike sa F sektora (mi smo bili dole niže). Tamo smo i mi bili na Moto 3 i Moto 2 trkama, a onda smo prešli na C zbog lakšeg izlaska nakon završetka....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Da li vredi kupiti karte za T4 tribinu? Trenutno je 130 eur naspram livadice C sektora koji je 96 eur. U januaru ću nadam se konačno da kupim dve karte.

 

TICKETS.MOTOGP.COM

Welcome to the official Ticket Shop for Czech GP. Browse our wide selection of seats and purchase your Circuit of Brno grandstand or general admission tickets easily a...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Iskreno mislim da je C daleko najbolji izbor. Sada su ispod 100€. Prošle godine sam ja uzimao u maju za oko 108€ po osobi. 
 

Prvu trku u životu proveo baš tu. Mnogo ljudi, sjajna atmosfera, dva video bima za praćenje, pravac na kome voze oko 250ak kmh i zvuk od kog se i sad naježim kad pomislim. 
 

Moj savet, što pre gledajte smeštaj. Iole normalnu cenu smeštaja smo platili u gradu Trebič, 60km od staze. 
 

2YXE7hu.jpg

 

B9XDU8L.jpg


sHseeFl.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Veći je prečnik od novčića.

Drugar skuplja razne stvari pa i ovo kupio, a interesuje ga za sta se koristi.

Liči na poklopac ručnog sata ali nije. Pomislih da nije neki žeton za parking ili tako nešto?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Prvo sam pomislio da nije vrsta novčića koji se ubacuju u kolica za kupovinu. Naime, u mnogim državama su kolica za kupovinu vezana lancem, jedna za drugu, koji se otključava tako što se ubaci novčić od jednog ili možda dva evra. Ako hoćeš pare, vrati kolica na mesto. Jednostavan trik da sve bude na mestu. Ali, kako se ti novčići naravno potroše, dogodi se da ti zafali pa ima mnogo reklamnih koji odgovaraju veličini novčića od jednog evra. Ne plaćaš ništa sa njim i samim tim je uvek u novčaniku.
Međutim, sada kada si spomenuo sat, što da ne, može biti i poklopac sata. Ipak je "Tissot" jedan od sponzora, zr ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ne znam jel ste videli ovo akcija do kraja Januara, za 205 evra

 

1527506019motogp-brno-trka.jpg
TURIZMO.RS

Prošle sezone smo pored kiše gledali majstoriju i intuiciju vladajućeg šampiona Marquez-a. Po mnogima jedna od najzanimljivijih staza u Moto...

 

CENA ARANŽMANA OBUHVATA


✔ autobuski prevoz iz Beograda
✔ ulaznicu za zonu General Admission GOLD (sektori BCDEFG) za subotnje kvalifikacije i nedeljnu trku
✔ 1 noćenje sa doručkom u hotelu sa *** u Mikulovu
✔ organizaciju putovanja
✔ pratioca grupe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja