Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem R motor

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5724 postova

Moja bivsa Honda je na prodaju. Ono sto ja mogu da kazem je da sam licno stavio nove Galfer diskove placeni 380 EUR, nove Bitubo ventile u vile placeni oko 240 EUR ako ne gresim, nove Bitubo opruge u vile plaxene oko 130 EUR, nov lanac 520 placen oko 130 EUR novi lancanici placeni oko 40 EUR , nov ublazivac udara u zadnjem tocku placeno oko 70 EUR, WP amortizer kormana 21 klik placen oko 200 EUR, polovan Gubelini zadnji amortizer placen oko 400 EUR sa kompletnim servisiranjem, na motoru je Yoshimura RS-5 slip on. 

 

Ja sam to sve izmenjao preko zime i prosle godine na prvom Navaku 15.04  pao i prodao motor posle toga. Motor je 2005 godiste vizuelno ima nedostataka ali nista preterano. Znam motor od uvoza preko prvog vlasnika ovde, ja sam bio drugi i sad je kod momka sa foruma @Mare90

 

Sta je i da li je nesto on radio na motoru najbolje da ti on kaze ako te zanima. 

 

Motor je 2008 godiine ako se dobro secam uvezen iz USA uvezao Moto Master iz NS (moj drug) i prodao takodje drugaru koji je putovao po regionu sa njim, 2013 sam ja kupio sa nekiih 30.000 km i prodao prosle god sa mislim oko 40.000 km a koliko sada ima pojma nemam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ma eto ja samo da kazem pa vi dalje ako uopste postoji interesovanje. Ovo sve sto sam napisao sam ja davao pare i za to garantujem da je stavljeno novo na zimu 2017-2018

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 3 sati, dvlns je napisao:

E da to je honda sa zadnje strane BJB Magazina :)

Sad kad dečko čuje, ode cena motora 10% gore :D 

 

Izvinjavam se na offu, bilo je jače od mene 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: bor

Ne znam zasto ali nece da se postave slike imas ga u odeljku prodajem i na kupujem prodajem evo i br 0600833950 pa mogu da ti posaljes preko vibera slike ili video pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ja nisam taj milos,al si na mene mislio:) 

Tvoj motor je previse agresivan za njegove standarde pa mu nisam ni preneo :P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Pa daj neke slike, neku rec sta, gde i kako... da i mi malo parimo oci i pustamo balu... sta bi sa f4, koliko sam strana pročitao o njoj i onom gremlinu sto je mucio:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Njegov motor je bolestan :) al ima jedan problem,ima sisicu iz dukatija -a nije dovi ,a ni petruci :P

falilo bi ti jedno 6000e za njega :)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja