Jump to content

Moto Zajednica

Indijka na Žabljaku 2019

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Pozdrav svima od malog točka!

Planiram da se 9-og Avgusta ranom zorom uputim sa Novog Beograda put Žabljaka, devojka će mi se pridružiti u Pljevljima pa ćemo se zajedno "popeti" gore. Znam sve...Kako-zasto, mucenje-mali tocak, nas dvoje i sl...ali meni to zaista ne predstavlja nikakav probelm jer ocekujem da ce nagrada biti u stvarima koje cemo videti i obici. E zato ste mi potrebni vi sa predlozima sta sve treba da se obidje a dostupno nam je na dva tocka. Na Zabljaku smo bili dva puta u prethodne tri godine i obicno smo nocili na putu do Boke. Obisli smo Crno i Zminje jezero kao i Momcilov grad. Ali cini mi se da ima daleko vise od toga za videti. Naravno, deo puta bismo obisli i peske. Otvoren sam za sve predloge i unapred zahvalan!:jee1:

IMG_20180608_085529.thumb.jpg.c805da7678c18bd0f02ef7bf0865305b.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

To je pravi avantusticki duh-svaka cast,samo napred ...u tome i jeste draz putovanja(malo neizvesnosti i staha )a ne da kupis gs od 300 kg i spavas u all-inclusive hotelu...srecni ti puti i pisi nam putopis

  • Haha 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Svaka cast, samo gas i uzivajte, Indijka je i vise nego sposobna za ovo putesestvije :takoje:

 

Jedino ne kapiram sta ce ti toliki kanister? Nije da putujete u neku nedodjiju, ima pumpi sasvim dovoljno, nema potrebe za tim, rastereti masinu malo  :) 

 

A kad ste vec u Crnoj Gori, grehota je ne spustiti se na obalu, prodjete Boku Kotorsku, pa sidjete dole u H.Novi, pa Kotor, pa obavezno popeti se na Lovcen do Njegosevog mauzoleja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Motocikl: Honda Dominator

To je pravi avanturisticki duh, bravo!

Što se tiče Žabljaka i okoline, ima puno toga lijepog za vidjeti. Durmitorski prsten koji su kolege vec predložile je svakako br.1. Pored njega bih predložio:

-Vidikovac Ćurevac

staticmap?center=43.1985428%2C19.0838301
WWW.GOOGLE.COM

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

-Riblje i Vražje jezero

staticmap?center=43.08411853%2C19.143526
WWW.GOOGLE.COM

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

-Zminičko jezero

staticmap?center=43.10098668%2C19.244353
WWW.GOOGLE.COM

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

Ako ti trebaju još neke informacije, ili neka pomoć u CG, javi se.

 

Srećan put i dobar provod!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Hvala svima, sad vec imam shtivo za prostudirati. Generalno imam averziju prema planiranju (previse sam nestrpljiv) pa bih voleo da mi se sve to lepo spontano "ispreci" na putu. Ali znam da moram pazljivo da napravim rutu, sve je razbacano i na razlicitim nadmorskim visinama.

@Biker-Boy 

Kanister je tu cisto radi predostroznosti jer sam na putu do Zlatibora pre dve godine umalo ostao bez goriva na jednoj deonici gde "samo sto nije bila pumpa iza coska"... Ali da, moze nesto korisnije tu da stane svakako. Bili smo pre mesec dana dole u Boki kolima(idemo svake godine jedanput), baza su nam bili Baosici, obisli smo i mauzolej (prvi put sam bio i oduzeo mi je dah). Iako bih voleo da odem i do mora, to cemo ostaviti za neki drugi put jer bi bilo previse za 3-4 dana sve to postici, pogotovo ovim mojim sokocalom. 

 

Sve u svemu moracu da sednem i da isplaniram rute kako bih sve obisao. Moram jos da vidim da li HERE MAPS ima sve to u bazi podataka, ali svakako cu odstampati stare dobre mape pa moze i suvozacica malo da se ukljuci :D 

IMG-bb5384e1145db878c43ac79ec9b1ea98-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

@Supermoto_fan,

Vrazje jezero deluje kao neko iz mongolskih stepa kojima je clan foruma Kawazoki isao pre par godina. Cisto da mi bude priprema za put na istok :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@UrosCuoreSportivo samo napred to je super....kao sto je napisao @Lion5(moj komsija:))to je prava avantura.....ako odlucis da se spustis do mora  i do Baosica pusti poruku da popijemo nesto i da cujem utiske ja cu biti tamo 15ak dana.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Da li je iko vozio ovu rutu od Kosjerica do Uzica? Kosjeric - Karan - Ponikovica - Uzice

Cini mi se kao put zanimljiviji od puta za Pozegu, koji sam vozio prethodnog puta...

 

Alternativa.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Vozio sam ja, al samo jedan deo . Pre petnaestak godina je bio neki udes na magistrali, pa nas policija skrenula u Užicu na neki sporedni put, tako da sam za Požegu išao preko Lunovog Sela. Sve u svemu, put je bio u pristojnom stanju, a prijala je i promena jer sam tad prvi put tu prolazio. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
Pre 6 sati, UrosCuoreSportivo je napisao:

Da li je iko vozio ovu rutu od Kosjerica do Uzica? Kosjeric - Karan - Ponikovica - Uzice

Cini mi se kao put zanimljiviji od puta za Pozegu, koji sam vozio prethodnog puta...

 

Alternativa.JPG

Teraj slobodno, vozio sam ga ja pre 4-5 godina sa motorom, tad je bilo ok, ne verujem da je se mnogo promenilo od tada, pazi samo na sljunak u krivini i gladak izlizan asfalt, znas i sam...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uzak put kroz sumu vecinom, dosta rizle po krivinama, asfalt "nako", predivna priroda. 

Neces pogresiti ako ne zuris. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Vozio sam ja pre mesec dana. Nema saobraćaja. Krivina kolko voliš. Asfalt je u odumiranju, neki delovi su izbrazdani uzdužno. Može se izvoziti al polako.

Dal je još neko ovde vozio skoro?... Po meni je put za enduro dušu dalo :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja