Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh servis?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Pozdrav kolege. Molio bih za jedan savet. Otkad sam kupio motor nikako da sredim auspuh, tj izduvnu granu koja je na jednoj spojnici rascvetana pa to rešeno nekom seljačkom šelnom, pa ipak tu malo i propušta/prducka u odrđenim momentima i kvari mi užitak ko kamenčić u cipeli. Prvo sam pretpostavio da bilo koji auspuh servis to lako očas posla može da mi reši, zavari, ili šta već.. napravi novu izduvnu granu u najgorem. Međutim ja nazvah nekoliko auspuh servisa u mojoj okolini, oni me kategorički odbiše sa "A ne.. ne radimo motocikle". Mislim se, izduvna grana... koja razlika... Zanimljivo kako iz svih živih delatnosti beže od motocikala ko da su šugavi :lol3:.

 

Dajte molim vas preporučite mi ko to može da mi lepo sredi (ali onako sa ljubavlju :)), ipak najbolje uvek prođem kad po preporuci nekog od vas nešto završim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ja bih ti toplo preporucio andjelka iz bele crkve. Jeste da ima da se vozi,ali taman napravis lep izlet i zavrsis to i sto je bitno jako povoljno ,a dobro. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 3 sati, Marek1987 je napisao:

Pozdrav kolege. Molio bih za jedan savet. Otkad sam kupio motor nikako da sredim auspuh, tj izduvnu granu koja je na jednoj spojnici rascvetana pa to rešeno nekom seljačkom šelnom, pa ipak tu malo i propušta/prducka u odrđenim momentima i kvari mi užitak ko kamenčić u cipeli. Prvo sam pretpostavio da bilo koji auspuh servis to lako očas posla može da mi reši, zavari, ili šta već.. napravi novu izduvnu granu u najgorem. Međutim ja nazvah nekoliko auspuh servisa u mojoj okolini, oni me kategorički odbiše sa "A ne.. ne radimo motocikle". Mislim se, izduvna grana... koja razlika... Zanimljivo kako iz svih živih delatnosti beže od motocikala ko da su šugavi :lol3:.

 

Dajte molim vas preporučite mi ko to može da mi lepo sredi (ali onako sa ljubavlju :)), ipak najbolje uvek prođem kad po preporuci nekog od vas nešto završim.

 

0638060818 Andjelko BC.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja