Jump to content

Moto Zajednica

Honda PCX

Recommended Posts

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Prodajem svoj PCX kupljen marta ove godine kod Stojanova.

Cena 2900€. Svi do jednog su prodati. 063/325-526

2a8042f5cd3d-1920x1080.jpg
POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda PCX, 2018. godište, Scooter, vozilo prešlo 2654 km, Čukarica. Cena 2.900 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ako neko ume da odgovori, neka proba.

 

Zasto skuter koji je polovan (koriscen) kosta 2900 evra, dok nov u Hondi kosta 2990 evra. Nije me mrzelo da pozovem da pitam jel imaju na stanju, kazu 7-14 dana cekanje do isporuke :)

 

Eto, ako neko zna neka mi kaze. I gledam neki prodaju Strom star 6 godina po ceni novog, ili tracer star 3 godine isto po ceni novog, versys isto tako. Kao ima opremu, ne znam, nisam pametan...

 

Ali za iste pare uvek bih pre uzeo novo nego polovno sa nekim koferom i crash barom, jer kad znas da si ti prvi i jedini vlasnik, to kosta mnogo!

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Zato sto:

Cena PCX-a je bila 3200.

Nov trenutno nema na stanju. Ceka se 7-14 dana ali u martu sledece godine. Sezona je u jeku.

Vizir koji dajem uz motor je placen 23000 dinara u Hondi.

Registracija koja vazi do sledece godine kosta 8000 dinara. Da ne pominjem zivce koje ne mozes da naplatis.

Prvi servis na 1000 km kosta 4000 dinara.

Koriscen skuter nije isto sto i koriscen kondom.

Uvek cu rado kupiti nesto skoro novo za par stotki ispod cene.

Nemoj da kupis.

Treba li jos?

 

 

  • Haha 1
  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
13 minutes ago, SQTR said:

Zato sto:

Cena PCX-a je bila 3200.

Nov trenutno nema na stanju. Ceka se 7-14 dana ali u martu sledece godine. Sezona je u jeku.

Vizir koji dajem uz motor je placen 23000 dinara u Hondi.

Registracija koja vazi do sledece godine kosta 8000 dinara. Da ne pominjem zivce koje ne mozes da naplatis.

Prvi servis na 1000 km kosta 4000 dinara.

Koriscen skuter nije isto sto i koriscen kondom.

Uvek cu rado kupiti nesto skoro novo za par stotki ispod cene.

Nemoj da kupis.

Treba li jos?

 

 

ako neko motor kupi polovan, ceka ga zajebancija sa notarom, pa onda porez koji se ceka izmedju 2 i 4 nedelje. pa onda mora i da menja saobracajnu, i po novom zakonu mora da se zameni i polisa osiguranja.

 

ti si mozda platio 3200 evra, ali sada kosta 2990 evra nov, i moze da se kupi odmah, dobijes ga za 7-14 dana.

 

To sto si ti licno hteo da stavis na motor vizir od 23000 din, ne znaci da bi i potencijalni kupac to hteo.

 

sve u svemu, ja ne kazem da je tvoj skuter los, daleko bilo, izgleda super, ali polovno po ceni novog nikada i nikome nece piti vodu :)

 

treba li jos?

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Tu smo da se pomognemo ako treba.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

tako je, ja sam tvoj skuter preporucio bio, i poslao drugu, covek ima para, to bi mu bilo za grad samo. Sam PCS je najbolji u tome, ali bas i on i ja se pitamo, zasto je cena kakva jeste.

 

srecna prodaja, nisam lose mislio, samo se to sa cenama polovnih po ceni novih ponavlja mnogo cesto na nasem forumu...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Posalji ga u Hondu, pa se cujemo ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
6 hours ago, Markone88 said:

Ako neko ume da odgovori, neka proba.

 

Zasto skuter koji je polovan (koriscen) kosta 2900 evra, dok nov u Hondi kosta 2990 evra. Nije me mrzelo da pozovem da pitam jel imaju na stanju, kazu 7-14 dana cekanje do isporuke :)

 

Eto, ako neko zna neka mi kaze. I gledam neki prodaju Strom star 6 godina po ceni novog, ili tracer star 3 godine isto po ceni novog, versys isto tako. Kao ima opremu, ne znam, nisam pametan...

 

Ali za iste pare uvek bih pre uzeo novo nego polovno sa nekim koferom i crash barom, jer kad znas da si ti prvi i jedini vlasnik, to kosta mnogo!

Zato sto ljudi daju pare bez razmisljanja,plus sto nisu dobro informisani. Pa se cesto desava da polovno plate skuplje od novog. Da kupis auto i vozis ga sedam dana, vec ce biti polovan i ne moze se prodati po ceni novog.

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Ja mislim da ljudi u Srbiji masovno imaju strah od ulaska u salon i kupovine novog, i onda dodje do toga da polovni motori kostaju isto ili malo jeftinije od novih. I prodaju se.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Sve ja to razumem, ali da cena polovnjaka bude isto kao novog, a da je argument za to zato sto ih vise nema novih(a ima ih) je malo bezveze.

 

Na forumu bi trebalo da budu oglasi sa povoljnijim cenama jer smo svi "nasi"

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Znate kako, meni ako cena ne odgovara ni ne trudim se vise da pratim oglas, prosta stvar. Cekam i pazim da naidje nesto sto se uklapa u moj cenovni rang. U ovom slucaju, ako je nov 3.000, polovan, pa nek je star i pola godine, ne bi smeo da bude vise od 2.500e. A to da su dodavani viziri, koferi ili ne znam sta, neka ih skine i  proda zasebno i reseno. Ali, kupaca ima raznih pa nije iskljuceno i da proda po ovoj ceni, trgovina je cudo :moto2:

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Oduvek u siromasnim zemljama sve kosta skupo, a u bogatim jeftino. Kao sto se da videti tome ne kumuje samo standard ,trziste ,ponuda i potraznja nego i ljudi koji ovde zive . U sustini tesko su nesto kupili pa ga tesko i prodaju .Na ove plate PCX je Tracer za recimo francuza,ali francuz ga prodaje posle 3 godine kao ljudi ovde 7 god star fazer. Nije sad samo usrani strom,ovaj pcx , bmw ...uvek je isto. 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Za nase uslove je puno para dati 3.000 za nov pcx. Realno bi trebao da kosta 1.000 pa da mozes da ga kupis bez nekih vecih kalkulacija....

 

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Ako nemate sta da radite po ovako lepom vremenu onda  bar nemojte da mlatite slamu praznim...dzepom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja