Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje i pomoc oko odabira motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima! Nisam siguran da li sam otvorio neku novu temu ili vam pisem u domenu teme "predstavljanje" bilo kako bilo ne zamjerite. :)
Prije nego samo sam napravio profil citao sam kako ste pisali onom momku sto ima copera 8godina garaziranog i stvarno, citajuci komentare bas sam stekao pozitivan utisak o cijelom sajtu i clanovima. 
Ja se zovem Aleksandar, imam 26 godina. Zivim u Prijedoru RS/BiH. Nemam motor ali namjeravam da uzemem sebi nekog lijepog copera. Strasno mi se dopao Suzuki Intruder 800 ali mi je poskup. Ako vi imate nekakve preporuke slicnog motora bio bih Vam zaista zahvalan i jos bolje ako znate nekoga pouzdanog da prodaje copera na Banjaluckoj regiji to bi mi takodje znacilo. Eto, sve vas pozdravljam i pisite! :)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Can Am Renegade 1000R XXC
On 7/22/2019 at 6:10 AM, Pevac said:

Dobro doso

Ako te taj tip motora zanima vidi viraga,shedovku...

@Crni333 Virago je fin motoric imao sam priliku da ga probam, preporuka :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
On 23.7.2019. at 11:28, mladenjanjusevic je napisao:

@Crni333 Virago je fin motoric imao sam priliku da ga probam, preporuka :)

Hvala na preporuci drug! Gledao sam par motora na googlu, youtubu, forumima. Intruder sa kardanom, šedovke, virago, yamahe drag star (taj mi se motor isto dopao), ali kad sam ja realno duduk za motore. Nemam blage veze o njima niti imam nekog bliskog ko vozi motor pa da saznam malo vise ili da mi pokaze ili jos da mi dozvoli da se provozam pa da steknem utisak kakav model copera i guvernala mi odgovara a kakav ne al sipak.. ali sam jos kao djecak mastao da vozim, a sad me snazno privlaci kad bi da priustim sebi jedan. Nesto mi je odbojna ideja uzmem neki manji pa da se ucim pa nekad kasnije da prodam pa kupujem drugi. Krv mi podupire ideju da uzmem sebi dobar motor i da oboje budemo sretni, zadovoljni i dobrog zdravlja :D :) 
Volio bi da imam nekog od povjerenja ovde u Banja Luci ko bi mi pomogao da nađem sebi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Poštovani,
nov sam na ovom forumu i da budem potpuno iskren registrovao sam se samo da bi našao deo za jedan motor koji sam slučajno zakačio sa autom na ulici i oštetio. I poprilično mi je teško da nađem taj deo pošto nikada nisam posedovao motor, ne razumem se u modele (naročito Kineske).
U pitanju je QINGQI  RS 450, pukla je plastika na prednjem-gornjem delu, oko svetla.
Da li neko zna gde ima u okolini Novog Sada, Subotice da se prodaju delovi za kineske motore?
Srdačno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja