Jump to content

Moto Zajednica

NASI YOUTUBERI>?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

JELI KO POKRENUO OVU TEMU, I STA MISLITE O NJIMA . NEKOLICINA IH JE ZAPAZENIH, DOSTINA KOJI IMAJU KANALE I NEZAPAZENI. NE MORA DA SU ZAPAZENI I NAJKVALITETNIJI. NEKE STVARNO VOLIM DA POGLEDAM, JOVAN JE JEDAN OD NJIH. NO DOBRO, PRVO DA VIDIMO MOZDA JE I POSTOJALA TEMA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Dobra tema ako je nema vec! Malo je nezgodno sad prozivati nekog, bar ja to ne volim jer kada mi se neko ne svidja, ne gledam i to je to i ne bih da ih licno kritikujem jer opet se oni bave necim i sigurno trude da to podignu na veci nivo.

Nekakve generalne zamjerke su sto prave klipove od 20 i vise minuta,a nemaju materijal za to, pa se ponavljaju.

Onda psovke, i ja psujem ali ako vec hocu da stvaram nesto ozbiljno onda se moraju izbaciti.

I trece sto me ponajvise nervira je rijec BRUTALNO, pa brutalno i brutalno, kao da se smisao neceg ne moze nikako vise objasniti. Opet ima i onih koji bas imaju talenat da uklope dobar video, da bude zanimljiv, poucan i duhovit ali otom potom, vidjecemo kako ce se razvijati tema, pa cemo komentarisati:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 11 sati, Bigor je napisao:

Dobra tema ako je nema vec! Malo je nezgodno sad prozivati nekog, bar ja to ne volim jer kada mi se neko ne svidja, ne gledam i to je to i ne bih da ih licno kritikujem jer opet se oni bave necim i sigurno trude da to podignu na veci nivo.

Nekakve generalne zamjerke su sto prave klipove od 20 i vise minuta,a nemaju materijal za to, pa se ponavljaju.

Onda psovke, i ja psujem ali ako vec hocu da stvaram nesto ozbiljno onda se moraju izbaciti.

I trece sto me ponajvise nervira je rijec BRUTALNO, pa brutalno i brutalno, kao da se smisao neceg ne moze nikako vise objasniti. Opet ima i onih koji bas imaju talenat da uklope dobar video, da bude zanimljiv, poucan i duhovit ali otom potom, vidjecemo kako ce se razvijati tema, pa cemo komentarisati:)

Ima ima dosta toga sto si pomenuo.  I ja sam siguran da se trude,  ali svakako ima i toga da neko sa manje truda moze napraviti bolje.  Par ih je na nasim prostorima,  a i realno neku veliku motivaciju nemaju. Samo ljubav za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ljudi tema o tom postoji.
Pribacite se tamo.
Ključaj.


Vozim motor, nisam bajker.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, el classico je napisao:

Ljudi tema o tom postoji.
Pribacite se tamo.
Ključaj.


Vozim motor, nisam bajker.

Kako?  Ja bih izbrisao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Знаш како, увек су најбољи зналци о свему и највећи филозофи били они што по целе дане испијају пиво испред дракстора... У све се разумеју, а ништа нису постигли. Или бар покушали.

 

  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja