Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav novajlije iz Novog Sada

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: V-Strom DL650

Jedan srdačan pozdrav svima.

Od skoro sam postao ponosan vlasnik Suzuki V-Strom DL650. Odlučio sam da se bavim ovim hobijem jer sam nekada vozio skutere oko 150-250 cc koji su pripadali mome ocu, međutim meni je to dosadilo. Možda jesu dobri za grad, ali ja motor imam za vožnju van grada.

Vozim ovu grdosiju tek nekoliko dana, najviše sam prešao 200 km. Išao sam do Sombora i nazad uz malo skretanja. Prelep osećaj stvarno.

Ispotavilo se da mi fali dosta iskustva i da u meni ima usađenih strahova u jakim krivinama, čak sam zamalo pao jer je na podu bio prosut neki crveni pesak, koji nisam na vreme video. Vidim da je BJB Kurs Bezbedne Vožnje ove godine prošao. Nisam našao konkretnu temu, ali iz nekih susednih sam izvukao ovu informaciju, jedva čekam ovaj kurs naredne godine.

Pročitao sam mnoge teme ovde sa savetima i iskustvima koje će mi definitivno pomoći u budućnosti.

Dok se ne vidimo na kursu, ja ću biti onaj koji vozi laganije po strani puta koga svi zaobilaze. Bolje sigurno nego bez glave!

Pozdrav,
Saša

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Pozdrav i dobro dosao, svidja mi se kako razmisljas. Imas pametnih stvari da procitas vezanih za bezbednu voznju a imas i dosta korisnih klipova dok cekas kurs.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum



Evo jedna informacija one sa sa severa a bogami isire ako nekome nije daleko.Kurs bezbedne voznje ce se odrzati u Somboru 02.i 03.08. u organizaciji MK"Bezbednost".Isto kao u BG ali blize za nas severnjake.Ako je neko zainteresovanmogu dati informacije ovde ili na PP.


Evo info :)

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 691 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Pozdrav mladiću.

Vožnja motora je sve drugo, samo ne hobi.

Inače, ispravno razmišljaš i to je dobro.

Matori, obavezno na kurs.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Dobrodošao komšija!
Ne bih ništa dodao što kolege ranije nisu spomenule. Samo edukacija, obavezno da odeš ne kurs bezbedne vožnje i već posle prvog ćeš biti drugi čovek na motoru.
A za izbor motora, znaš šta valja. svašta se može sa tom “grdosijom” kad se savlada tehnika, samo napred i lagano na gasu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja