Jump to content

Moto Zajednica

Motor tesko pali kada je zagrijan

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav bajkeri

 

Imam jedno pitanje koje me muci evo vec 2-3 mjeseca.Dakle motor hladan upali iz prve,medjutim kada se vozi 15-20 min i kada se ugasi nece uopste da upali,pored toga primijetio sam da teze dosta vergla nego kad je hladan.Kada ga ostavim da se ohladi nekih 20 min on upali...Znam da tu ima mnogo stvari koje mogu uticati na to.Da budem iskren nisam posjecivao nikakvog majstora,samo sam se vise puta raspitao..Neki govore da su otisli lezajevi radilice(ali nista u masini ne lupa,masina radi kao sat),neki govore da ne valja smjesa i da treba karburatore malo uriktati,neki govore da je do svjecica..Pa sam odlucio da ovdje postavim pitanje jer mozda ima dosta ljudi koji se razumiju u to....

 

Hvala vam unaprijed.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

meni taj problem pravio anlaser, poslao ga na servis i nakon toga nema vise problema. Dok me mucilo to naletih i da su ljudi pokusali sa jacim akumulatorom i boljim kablovima od akumulatora do anlasera. Koji motor je u pitanju, googlaj hot start problems i model mozda ti nesto ponudi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja