Jump to content

Moto Zajednica

Tehnodrom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200gs,BMW R 25/2

Juce sam kod njih menjao motor. Prezadovoljan sam njihovim odnosom i iskrenoscu. Sve je bilo kao su rekli . Nista nisu precutali i zaista sam zadovoljan transakcijom . Ovo mnogi mogu da shvate kao reklamu ali nije jer sam ja Kragujevcanin i ljude sam prvi put cuo prosle nedelje kad smo usli u razgovor. Sto se tice kilometraze jedan detalj mi cini pricu ispravnom, naime Bmw iz 2016god ima na satu 54000 . Da muvaju bilo sta verovatno bi prvo njemu promenili kilometrazu jer je mlad motor sa relativno dosta kilometara. Svejedno deluju mi posteno i bar za sad bih smeo da ih preporucim bilo kome

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005
Pre 6 sati, bocca_bastard je napisao:

To je sve super ali mora da znas jezik za to, procedure, nekoga da ti uradi spediciju, da imas kako da dovezes na kraju krajeva. Prikolicu kombi nesto tako... 

Tesko da moze bas svako kome se smuce domaci muljatori da trk tako ode negde preko i resi sebi problem :)

Bas tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
On 9/27/2019 at 7:08 PM, Milance 067 said:

Juce sam kod njih menjao motor. Prezadovoljan sam njihovim odnosom i iskrenoscu. Sve je bilo kao su rekli . Nista nisu precutali i zaista sam zadovoljan transakcijom . Ovo mnogi mogu da shvate kao reklamu ali nije jer sam ja Kragujevcanin i ljude sam prvi put cuo prosle nedelje kad smo usli u razgovor. Sto se tice kilometraze jedan detalj mi cini pricu ispravnom, naime Bmw iz 2016god ima na satu 54000 . Da muvaju bilo sta verovatno bi prvo njemu promenili kilometrazu jer je mlad motor sa relativno dosta kilometara. Svejedno deluju mi posteno i bar za sad bih smeo da ih preporucim bilo kome

Nedavno je u Ch prodavan GS 2016god sa 205000km,za nekih 5500e,pa ti sad slazi kockice... Sve je moguce i nista nije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200gs,BMW R 25/2

Ja sad vozim taj motor uzet kod njih par meseci i opet mogu da potvrdim da je sve sto su mi rekli bilo tacno. A slazem se sa tobom da je sve kod nas pa i preko moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Vespa LML T-5 i GTS 300 ie
58606b07113b-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda NT 650 V Deauville, 1998. godište, Touring, vozilo prešlo 62090 km, Beograd. Cena 1.650 € - Motori - Polovni Automobili

Cini mi se da na prednjem blatobranu ima logo sa bjbbikersa.

Prethodni vlasnik je ovde na forumu?

Deluje mi korektno motor,zna li neko jos nesto o ovom motoru?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ma to gazda tehnodroma lepi sam, diže tako cenu motorima :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
On 17.7.2019. at 13:57, saxomofon je napisao:

@Yanco samo da dodam zasto slepo verujem Milosu - poznajemo se dugo, preko 15 godina. Objasnio mi je kako rade i na koju ''foru'' dolaze do motora i automobila koje izlazu u salonu, sto u principu i nije neka tajna i nepoznanica. Pojasnio mi je kako funkcionise ceo svet trgovine (posto se svi znaju) i na kraju, kako oni razmisljaju i gledaju na trziste. I, da, oni su jedni od retkih koji se uopste ne bave kilometar - satom. Ono sto pise, takvog su ga doterali iz inostranstva/dobili u zameni. Znam da se ne bave muljanjem, jer poznajem Milosa. Mozda je tesko za verovati, ali jos uvek ima ljudi kojima je zadovoljstvo kupaca i sopstveni obraz ipak na prvom mestu. Novac dodje sam i vremenom.

znam samo da je kod njih završio jedan varadero koji je bio kod mene i  da je posle 5-6 godina imao manje km, nego kad sam ga ja prodao. E sad da li su oni skidali km ili neko drugi, to već ne znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 16.7.2019. at 18:38, saxomofon je napisao:

@Yanco suvlasnik Technodroma je Milos, moj komsija sa sprata, inace dugogodisnji bajker, sigurno preko 20 godina "staza". Sto se mene tice, Milosu slepo verujem. Ako za neki primerak kaze da je dobar, onda je stvarno dobar. Tako mi je pomogao da kupim i automobil i motor. I kao sto prethodni kolega kaze - nema potrebe sa njima da se ubedjujete, jer znaju sta imaju na lageru i stoje iza svakog komada. Ako neko nece i ne zeli da Vas prevari i da Vam prodaje maglu, onda su to momci iz Technodroma. Ovo nije reklama, jer njima to i ne treba (postoje na trzistu vec dobrih 15ak godina), vec samo zelja da Vas ohrabrim i da nemate bojazan "kako/sta/koliko/da li su provereni". Cak sam mu rekao: "Somi, nadji automobil za moje roditelje, do 2500€, neki Puntic i slicno". Kada mi bude javio da je nasao, sigurno ga necu proveravati, jer je to apsolutno nesto sto vredi bas onoliko koliko sam rekao. Samo napred! Onaj njihov crveni VFR1200F od 2-3000km na satu je vrhunski :)

 

Ti druze naivan k`o Francuska sobarica?! :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
pre 10 minuta, bdada je napisao:

Sta ce komentar ovde ako nisi siguran da su oni?

zato što smatram da to treba da se zna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Ja sam bio radnik kod njih 4 god i inace svaki dan sam kod njih, plac je poznat po tome da se ne bavi vracanjem km, kada dobiju vozilo u kompezaciji tu se tesko moze uci u trag km ALI ako kojim slucajem saznaju da je neko vratio km oglase vozilo na km koja jeste i ako je manje na km satu.

I sada mislim da imaju motorcikle sa 100000km manje vise.

Ja cu da poklonim odnisno isfinansiram bilo koji motorcikl sa placa ako neko donese revalventne dokaze da je vracena km na bilo kom motorciklu iz uvoza.

Da skratimo pricu o Technodromu i vracanju km!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre sat vremena, branko_stefanovic je napisao:

Kupio tri motora kod njih. 

  • Yamaha FZ6 S2 2007

     

  • Honda Transalp XL700V 2012

     

  • Yamaha Super Tenere XT1200Z 2010

Sva tri u fabrickom stanju i bez greske, osim sto je bilo potrebno uraditi neke osnovne servise, prevencije radi. Veoma lak dogovor, moze i prevoz do kuce. 

 

Najlepsa stvar u vezi Tehnodroma je to sto dozvoljavaju vracanje motora, uzmes jedan, vozis, vratis ga po istoj ceni, doplatis i uzmes drugi.

fazer.jpg

honda.jpg

tenere.jpg

Uuu kakva je Tenerica, ubija. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance
4 hours ago, branko_stefanovic said:

Inace, ljudi koji lupetaju gluposti o vracanju km, osvestite se, nahvata li vas neko za vracanje km-a, najebali ste zestoko i kompletno. Sto bi bilo ko rizikovao ceo svoj posao i obraz? Zna se s koliko km motor ulazi, zna se na tehnickom koliko je motor presao pri svakoj registraciji, danas je tesko ako ne i nemoguce vracati kilometrazu bez ozbiljnog rizika da te neko nahvata. 

 

 

Od koga najebali? Bas si ih uplasio. Odavno nisam procitao naivnije misljenje.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ta robija im preti zbog fals registracije, km se skida pre ulaska u zemlju, sada su svi digitalni tako da ide "jednim klikom" a i satovi se kidaju, imas pravo da menjas tako da km... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance
4 hours ago, branko_stefanovic said:

Pa ono... Kao satro postoji stvar koja se zove zakon, i koja kao satro treba da se postuje? Pise na carinskoj deklaraciji sa koliko se vozilo uvozi i to UVEK moze da se proveri na bilo kom tehnickom pregledu. Vazi, vrate kilometrazu u zemlji iz koje dolazi? Jos crnje, najeba jos vise ljudi ako se otkrije.

 

Mom caletu prodali mercedes s vracenom kilometrazom i fals registracijom. Njima petoro preti oko 8-10 godina robije.

 

Jel si  siguran da ti je lokacija Srbija ???

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

zadnje vozilo koje sam uvezao pre 2 godine je islo tako da na ulasku u zemlju das coveku iza saltera ceduljicu sa aktuelnom km koju si sam zapisao. Mozes da napises i 100k a da je na satu 600k i kad dodjes na krajnje odrediste vratis ko covek na miru. Uglavnom pre registracije i onda si 'cist'.

 

Naravno, zet je posteno prijavio 620k :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Pa ono... Kao satro postoji stvar koja se zove zakon, i koja kao satro treba da se postuje? Pise na carinskoj deklaraciji sa koliko se vozilo uvozi i to UVEK moze da se proveri na bilo kom tehnickom pregledu. Vazi, vrate kilometrazu u zemlji iz koje dolazi? Jos crnje, najeba jos vise ljudi ako se otkrije.

 

Mom caletu prodali mercedes s vracenom kilometrazom i fals registracijom. Njima petoro preti oko 8-10 godina robije.

Sa zakonima je stvar kao kada imaš software koji si napravio ali ne radi. Mora da se debuguje . Sudovi trenutno ne rade zbog epidemije...

 

Jesu mu vratili pare? Ako niko od njih nema ništa od imovine ili šteta prevazilazi imovinu jer su veliki broj ljudi oštetili, mogu da sede i 1000 godina u zatvoru...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja