Jump to content

Moto Zajednica

Originalni auspuh za Downtown 300 hitno potreban

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Pozajmio bih ili kupio originalni fabricki auspuh za Kymco Downtown 300i potrebno mi je samo da  mogu da prodjem pregled i homologaciju prilikom uvoza, ovako sam platio carinu ,ulaz,porez ma sve ali ne mogu da prodjem pregled bez originalnog fabrickog izduva, ja imam neki aftermarket sa kojim motor ide kao zver, vrlo rado bih se i zamenio ako neko zeli, ako ne samo bih na kratko pozajmio ili jos bolje kupio,

 

Jako mi je hitno ako ima ko da se javi na teritoriji Beograda i okoline bilo bi idealno ako ne nije problem gde god u Srbiji ili sire...

2010-Kymco-Downtown-300i-exhaust.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

motor uvozim,platio ulaz i carinu ostalo mi je jos da prodjem pregled auto moto saveza da dobijem homologaciju a to mi ne daju da prodjem bez originalnog auspuha sa kojim su svi drugi downtown300i prosli taj pregled,ne bitno da li imas arrow ili remus ili bilo koji drugi ne moze sa tim mora stok auspuh.

 

meni treba na zajam ili da kupim ma samo da prodjem taj pregled i to je to...posale toga za tehnicki laka prica.

 

Okrenuh pola Balkana nigde nema za prodaju,

 

Hocu da platim za uslugu pozajmljivanja auspuha-odnosno zadnjeg lonca, ne trazim gratis samo nek se neko javi hitno mi je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja