Jump to content

Moto Zajednica

Potrebne informacije

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 358 postova
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250

Postovanje, interesuju me cb450n i gsx550, e sad, kao prvo koji je model bolji po vama. Gde i kako naci delove za njih jer su dosta stari motori ili, dali sa nekog veceg odgovaraju neki delovi ( npr. ltd 454 i en 500 su u necemu identicni ). Dali tako nesto ima, postoji  i za ova dva modela. Mozda ima negde tema za ova dva doticna ali nemogu nista pronaci...nadam se da me razumete s postovanjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 273 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZZR500

Hondica je bolji motorčić i pouzdan. Ako je u dobrom stanju i redovno servisiran neće biti problema. Za Suzukija nemam iskustva (za ovaj model) ali ako je kao 500 tinjak, savet, zaobiđi ga

• Hronični Motociklopata, 3819 postova
  • Motocikl: YZF 600R

Preskoci ih, stari motori, i prilicno retki, za njih ces i potrosni materijal jedva naci, a kamoli nesto drugo ako zatreba.

Verovatno razmisljas o njima jer im je (nadam se) cena jako povoljna, ali veruj mi, samo na pocetku bude jeftino, a na kraju ce te izaci kao neki noviji motor da si uzeo.

Predpostavljam da ti je budzet ispod 1000eura, za te pare bolja opcija ti je da probas da iskopas jedan od ova tri modela, mogu se naci za te pare:

Suzuki GS 500E 1989-1999

Kawasaki GPZ 500S 1987-1994

Yamaha XJ 600N/S 1992-1996

Ova tri motora su dosta rasprostranjena kod nas, ima delova, a uz to imaju svoje naslednike modele sa istom masinom i sasijom koji su se proizvodili odprilike do 2005 godine, tako da je opusteno s potrosnim materijalom i delovima.

• Podržavam 2

• Svrati ponekad, 358 postova
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250

Iskreno od ova tri ni jedan mi se ne svidja...koliko znam motor je dobar bez obzira na godiste...vise bi mi odgovaralo en500 ali, kod mene na selu nema majstora za takve motore ( vodeno uljno hladjenje ) . A sto se ova dva navedena modela tice...videcu, razmisliti i resiti. Svaki savet je dobro dosao, na kraj krajeva  sto ljudi sto cudi..Ako neko ima konkretne informacije za ova dva modela....

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja