Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje na Moto GP Brno 04.08.2019

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Ima li još zainteresovanih za odlazak u Brno na nastavak Moto GP šampionata 04.08.2019.? Polazak bi bio u petak ujutro, a povratak u nedelju uveče. Smeštaj, ulaznice i sve ostalo bi se odradilo na licu mesta (ili eventualno dan ranije) jer bi se odlazak odložio u slučaju loše vremenske prognoze. IZ NS-a kreću dvojica (u najboljim godinama :rolleyes: ) pa ako ima još zaniteresovanih možemo oformiti hordu...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ulaznice mogu da se nadju a smestaj bas teško,  ja bio i spavao sam 40 km od Brna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Hvala za info Zemo, pretpostavio sam da bi moglo biti tako jer je to ipak veliki događaj. Planiramo da ponesemo i mini šatore i vreće za spavanje pa ako se ne nađe neki smeštaj sa normalnom cenom u krugu do 50 km, verujem da će u nekom kampu biti mesta (video sam da ima nekoliko). Kaži mi baš tvoje impresije sa lica mesta, imaš li neke sugestije i savete, koju tribinu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Ja juce bukirao smjestaj najblize sto sam nasao a da je normalan smjestaj je bilo 60 km od staze za 90 e 2 osobe. A  u Brnu nije bilo ispod 150 e. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

da, na zalost, jedina varijanta blizeg smestaja je rezervacija istog jos u januaru! :/

nego, jel pravimo neki skup na stazi? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam pre 3-4 god kampovao u privatnom kampu nadomak staze. Nije bas da se pljune ali nekih mozda 40 minuta pesaka. 

I cena je bila poprilicno niska. 

Isli smo na blef, a da pokusamo da se smestimo u kam na stazi. Medjutim kako je bio petak vece, nismo mogli da kupimo karte za kamp, pa krenusmo u potragu. Vrlo brzo smo nasli kamp, sator razapnut za mene, a koleZa napravio krevet u kolima. 

Kolega sa foruma je, prepoznace se ako procita, pa mozda zna i tacnu lokaciju, s obzirom da je on vozio. :)

Ispostavilo se da smo bolje prosli od ljudi u kampu, jer tamo od buke nije bilo spavanja, a kod nas bio mir i tisina tokom noci. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Da li neko slučajno zna da li je u funkciji kamp OAZA (Camping Oasis) u mestu Ostrovačice koje je na par km od staze. Koliko sam video na nekim slikama to je neko seosko domaćinstvo sa ogromnim travnatim dvorištem od kog su napravili auto kamp sa sve bazenom. Meni to deluje vrlo prijatno i mirno, a cene su (ili su bile) vrlo niske. Imaju neku web prezentaciju ali nema nikakvih kontakata na njoj pa mi se čini kao da više ne rade... Ako se neko u četvrtak bude muvao po tom kraju neka pogleda i javi kakva je situacija...

Skup na stazi MOŽE (pod imenom "1 od 5 desetina") :2kolce:

 

Oasis.thumb.PNG.86a7b46e02c5394a792494983420d890.PNG

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Na koju tribinu planirate da se smjestite? Ja sam uzeo kartu koja omogucuje pristup na sve prirodne tribine. Razmisljam se izmedju C i F.

 

Screenshot_20190727-141309_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: FZ6

isao si?

ja sam 2016 gledao sektor "C", ne moze da se opise recima a ni slike tu ne pomazu, toliko je bilo dobro

pa ko je bio - bio je

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja