Jump to content

Moto Zajednica

BMW r1150rt 2002god

Recommended Posts

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Ako ima zainteresovanih prodao bih moj BMW koji je uvezen 2014god preko pokojnog Dzerija sa 80hkm od Svajcarske policije sa proklizalom lamelom, pa je majstor to promenio i sada ima109hkm produžena registracija do 06 2020god uradjen mali servis ulje i filter. Cena 4.200e ima sve orig kofere, kupljen u luisu poviseni vizir naravno elektricno, gume metzeler iz 2017 nije mnogo prešla zadnja ima račun, slika ima u nekoj ranijoj postavci u rubrici prodajem. 065 223 23 82 Dušan 

DSCF8079.JPG

DSCF8106.JPG

DSCF8115.JPG

DSCF8141.JPG

Promenio član duledjo
slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

zaboravih da kazem vaznu stvar,ispravan abs i radi proverljivo je.Secam se kad sam trazio bmw da kupim svima je samo nesto malo falilo da proradi ali nisu stigli da to nameste.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 8.7.2019. at 20:02, duledjo je napisao:

zaboravih da kazem vaznu stvar,ispravan abs i radi proverljivo je.Secam se kad sam trazio bmw da kupim svima je samo nesto malo falilo da proradi ali nisu stigli da to nameste.

Kao one "ispravne klime" na automobilima, koje treba samo dopuniti, ali prodavcima to nije trebalo...  :-D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

mozda neko da ponudi neki jeftiniji motor i doplatu meni je postao tezak zato ga i prodajem,malo me godine pregazise a i ne vozim nigde daleko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 10 minuta, duledjo je napisao:

mozda neko da ponudi neki jeftiniji motor i doplatu meni je postao tezak zato ga i prodajem,malo me godine pregazise a i ne vozim nigde daleko

Malo te godine pregazile, sramota, ti si sada u najboljim godinama za motor, a i za zene.. Sta ces napisati kad budes imao 70 kao ja, i nista mi nije tesko, ni motor a ni zene. Srecna prodaja ako se u medjuvremenu ne predomislis.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

infarkt i 2 stenta doktoru ne smem ni da kazem da vozim motor,malo mi je tezak za parkiranje po garazi naravno u voznji je to sve prednost mislim tezina ali ima manevara unazad koji su mi preteski.Nabavio sam malog hyosunga gt250 iz 2010 god lak je kao pero ide dobro za tih 150 do 200km sto ja putujem bez zene.Mozda kasnije naprave i neki laksi bmw,vozio sam scarvera ali skace kao jarac i nije to pravi bmw. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Promenjene zadnje plocice majstor Zare imao Brembo na polici 4000din sa zamenom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja