Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam kozna auto sedista

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Poklanjam prednja sedista u odlicnom stanju samo jako prljava. Ako nekome trebaju da pravi stolice ili sta vec. Imaju airbag i elektro podesavanje. Hteo sam ja da pravim tako nesto, ali nemam ni vremena ni zivaca.

Molio bih samo da preuzimanje bude licno jer ne mogu da ih pakujem i saljem. Inace jedno sediste ima bar 25kg. 

 

 20190707-175736.jpg

 

20190707-175744.jpg

 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Može ovo lepo da opere i vrati u lepo stanje. Samo da napomenem ko ih čačka neka vodi računa da ne aktivira slučajno airbag da se ne nagrdi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Airbag se može naduvati jedino ako je povezan na struju koja će upaliti mali detonator (kapislu) unutar samog airbag-a koji zatim aktivira punjenje od neke vrste raketnog goriva i zato se onako brzo "otvara". Tako da je teško moguće da se aktivira ako se samo briše ili sređuje sedište. Inače, kožna sedišta se mnogo lepo peru ni manje ni više, najobičnijom penom za brijanje. Onom pakovanom kao pasta za zube (metalna tuba).

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Imam već nešto iskustva sa sređivanjem kože i sedišta, pa ćemo videti. :)
Trenutno su u opticaju dve ideje, ukoliko prva ne bude moguća idemo na opciju fotelja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ja sam od zadnje klupe napravio ljuljašku za baštu i pokušavam da ubacim sliku ali nikako ne ide videću kasnije kad budem imao vremena da postavim čisto zbog ideje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Iskoristiću temu i buduću sliku kolege Interceptor da ponudim na poklon zadnju klupu (sedišta) od Lancia Lybra.

Odlično stanje, neka svetlo braon boja, materijal kao prevrnuta koža, imao sam istu ideju ali nikako da sprovedem u delo... A sad više nemam ni prostor za koji bi to odgovaralo.

 

Molba je isto lično preuzimanje, mogu eventualno do auto puta da dobacim, Novi Sad je u pitanju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Koristim priliku još jednom da se zahvalim Milošu! :)

Prvo ću videti koliko je realno da završe u kolima, koliko bi bilo komplikovano tako nešto za ubacivanje. Ukoliko se budu uklapala uz ostatak enterijera i instalacija ne bude previše komplikovana, to je to. :)

Hvala i Interceptoru na ideji za ljuljašku. Imam jedan višak enterijer iz limo verzije, pa će biti možda i nekih igrarija u tom pogledu.

Hvala Milošu još jednom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Сваки поклон - леп гест .

Од тих предњих седишта , праве се одличне фотеље/столице  за љуљање.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 8.7.2019. at 8:33, PremieRacing je napisao:

Iskoristiću temu i buduću sliku kolege Interceptor da ponudim na poklon zadnju klupu (sedišta) od Lancia Lybra.

Odlično stanje, neka svetlo braon boja, materijal kao prevrnuta koža, imao sam istu ideju ali nikako da sprovedem u delo... A sad više nemam ni prostor za koji bi to odgovaralo.

 

Molba je isto lično preuzimanje, mogu eventualno do auto puta da dobacim, Novi Sad je u pitanju.

Ako neko želi sliku, može Viber - 064 364 88 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja